Právě se nacházíte:

Euro je smrtelné riziko

1. 09 2017 |    www.inadhled.cz    Vznik Eurozóny se společným platidlem nebyl ani tak omyl, jako spíše příprava na další směřování Evropy. Jednotná měna pro různě bonitní oblasti a země se samostatnými vládami je neudržitelná.  Pokud se tedy dopředu nepočítá s tím, že se Evropská unie přetransformuje v jeden stát s jednou vládou, v jejíž pravomoci bude mimo jiné i poskytovat dotace chudším místům v Evropě, a tím udržovat její relativně rovnoměrné osídlení. Tím jsme si de facto řekli, jaký záměr mají politicko-ekonomické elity s evropským obyvatelstvem.  

  Přijmout euro by pro Českou republiku znamenalo přistoupit na ideu Evropského státu, v jehož čele by jednoznačně byli Němci a Francouzi. V druhé řadě bychom našli Španělsko a Itálii, pravděpodobně Belgii a Švédsko. Ptáte li se, kde by se nacházela Česká republika, podívejte se tam, kde je Řecko. Nelze očekávat, že by relativně zpupní Češi, Poláci a Maďaři zamířili výše, zvláště, když němečtí sousedé k naší zemi dlouhodobě přistupují, jako ke své kolonii. Závislost české ekonomiky na té německé je naprosto zjevná a nedoufejme, že by politická reprezentace sedící v Parlamentu a ve Strakovce měla zájem to nějak změnit. Navíc bychom se museli obrátit především k Rusku stíhanému mnoha účelovými sankcemi, dále k Dálnému Východu, tedy k Číně a Jižní Korei. Což lze u jednotlivých firem možná dokázat, ostatně jinak částečně kontroverzní prezident Zeman je v tomto směru velmi pozitivně aktivní, vládní doktrína je však podřízena té bruselské a vznikající v Berlíně.

  Vyměnit koruny za euro dle představ Sobotky a několika dalších vlastizrádců je tedy velmi kontraproduktivním krokem posílajícím nás do chřtánu eurounijní hydry.  Znamenalo by to totiž nejen zásadní komplikaci při případném opuštění EU, ale zároveň je třeba si uvědomit další záměry Junckera a jeho podřízených. Postupnou likvidací možnosti používat hotové peníze by mocipáni získali totální moc nad našimi životy. Peníze uložené v bankách se stávají rukojmím, kterým nás obyvatele mohou držet doslova pod krkem. Vynechme riziko, že peněžní ústav, ve kterém budete mít povinně svůj účet, prostě zkrachuje. Je třeba si uvědomit, že takový krach je jen jedním z nástrojů vedoucích k ožebračení klientů, který se dá snadno zneužít a zároveň při správném načasování vede k zbohatnutí úzké skupiny banku ovládající. Jsou zde ale daleko větší možnosti k tomu, co by se v takové situaci dalo dělat.

  Bude li zrušena hotovost, nebudou banky muset bojovat o klienty a lze očekávat vznik záporných úroků. A jejich výše včetně poplatků se bude zvyšovat dle potřeb státu a finančníků. Myslíte li si tedy, že poctivě pracujete a vyděláváte, takže vám je jedno, budete li pod naprostou kontrolou, a jinak se vám nemůže nic stát, jste velmi naivní. Přinejmenším budete měsíčně přicházet o další peníze. To ale zdaleka není vše. Pod heslem likvidace možnosti prát peníze a výnosy investovat do teroristické činnosti se dostane každý jeden ekonomický subjekt, tedy nikoliv jen firmy, ale i jednotlivci, pod státní dohled. Finance tak budou nejen pod kontrolou, ale zároveň snadno dostupné zlovolným predátorům sedícím ve vládních křeslech. Hotové peníze dobře schované v soukromí vám stát nevezme, ovšem ty na účtě jedním kliknutím převede tam, kde se mu hodí. Už nyní si například Finanční správa pod dohledem Andreje Babiše dělá naprosto, co chce. To je ale pouhá kapka v moři. Pod rouškou solidarity vám Brusel naprosto s klidem odebere tu částku z účtu, jakou si zamane. Že na to doplatí nejvíce ti schopní, tím i movitější, je nade vše jasné, ovšem elity budou včas informované. Takže další zásek do střední a nižší třídy.  Začne to na desátkách, postupně se utvoří nějaká rovnice a ve výsledku budou jednotlivé účty systematicky sloužit k zalátání děr vznikajících hospodařením šílených levicových stran.

  Nepovedené sociální programy z dílny Merkelové, Macrona, Junckera a například švédské vlády jsou velmi nákladné. Samotná migrace a naprosto neúspěšná integrace příchozích vyčerpává i takovou velmoc, jakou je Německo. Ukrást peníze běžných střadatelů je jednodušším způsobem, než vymýšlení nových daní. Prostým zákazem hotovostních plateb a povinností otevřít účet u komerčního peněžního ústavu, jehož existence je de facto možná pouze s pouhým posvěcením mocných, vznikne nepřístupnější hromada peněz volně poskytnutých k dispozici těm, kteří hospodařit neumí. Navíc je odeberou pracujícím občanům, aby je přerozdělili tam, kam se jim to hodí. O tom, že ukápne i jinam, nelze pochybovat.

  Pokud si myslíte, že jde o pouhou spekulaci, jste na omylu. Evropská unie na tomto způsobu legální loupeže a možnosti naprosto jasně monitorovat každou vaší platbu pracuje naprosto systematicky a je poměrně daleko. Ne tak dávné události na Kypru, kdy řada méně informovaných střadatelů přišla o značnou část úspor, je výstrahou před přijetím eura a dalším setrváním v zločinecké Evropské unii. A mít životní úspory kdesi v bance se stává velmi nezodpovědným krokem. Důvěra v způsob myšlení evropských vůdců je naivním poskytnutím vašich odměn za celoživotní úsilí těm, kteří nemají s nikým slitování. Migrace a s ní stoupající kriminalita jsou důkazem toho, jak se na prostý lid vrchnost dívá. Necháme li se odzbrojit a poté okrást, dalším krokem bude naprosté zotročení a později boj o holý život. Zabývat se myšlenkou na způsob, jak obejít nová nařízení, například platit zlatem a vrátit se k výměnnému obchodu, bude již zbytečnou úvahou. Pokud nepředejdeme snahám uplést na nás opravdu úderný bič a přistoupíme na přijmutí eura společně se setrváním v EU, změní se náš život více, než tušíte. I proto je třeba velmi přemýšlet, koho podpoříte. Tady už končí legrace.

J3.K

 

Speciály
Dějiny národa Českého - ZALOŽENÍ NOVÉHO MĚSTA PRAŽSKÉHO

Dějiny národa Českého - ZALOŽENÍ NOVÉHO MĚSTA PRAŽSKÉHO

 www.inadhled.cz Autor: Aleš Hroník čtěte hned

Dějiny národa Českého - NEJSTARŠÍ ČESKÝ CHORÁL A HORA BLANÍK

Dějiny národa Českého - NEJSTARŠÍ ČESKÝ CHORÁL A HORA BLANÍK

 wwww.inadhled.cz  Autor: Aleš Hroník čtěte hned

Dějiny národa Českého - ČESKÝ KRÁL LUDVÍK JAGELLONSKÝ

Dějiny národa Českého - ČESKÝ KRÁL LUDVÍK JAGELLONSKÝ

 www.inadhled.cz Autor: Aleš Hroník. Dítě na královském trůně.   Ludvík Jagellonský, syn Vladislava II. a Anny z Foix a Candela se narodil 1. července L.P.1506 ... čtěte hned

Dějiny národa Českého - ROMÁNSKÝ SLOH

Dějiny národa Českého - ROMÁNSKÝ SLOH

 www.inadhled.cz Autoři: Aleš Hroník a Jiří Zubek čtěte hned

Dějiny národa Českého - Rivalové

Dějiny národa Českého - Rivalové

 www.inadhled.cz Autor Aleš Hroník Počátek historie derby pražských S čtěte hned

Dějiny národa Českého - ČESKÝ KNÍŽE OLDŘICH

Dějiny národa Českého - ČESKÝ KNÍŽE OLDŘICH

 www.inadhled.cz  Autor: Aleš Hroník čtěte hned

Dějiny národa Českého -  PŘÍCHOD SLOVANŮ DO ČECH A MORAVY

Dějiny národa Českého - PŘÍCHOD SLOVANŮ DO ČECH A MORAVY

 www.inadhled.cz  Autor: Aleš Hroník a Jiří Zubek čtěte hned

Dějiny národa Českého - REKATOLIZACE PO BÍLÉ HOŘE

Dějiny národa Českého - REKATOLIZACE PO BÍLÉ HOŘE

 www.inadhled.cz Autor: Aleš Hroník čtěte hned

Dějiny národa Českého - SVATAVA, PRVNÍ ČESKÁ KRÁLOVNA

Dějiny národa Českého - SVATAVA, PRVNÍ ČESKÁ KRÁLOVNA

 www.inadhled.cz  Autoři: Aleš Hroník a Jiří Zubek čtěte hned

Dějiny národa Českého - ARCIBISKUP A KARDINÁL JAN OČKO Z VLAŠIMI

Dějiny národa Českého - ARCIBISKUP A KARDINÁL JAN OČKO Z VLAŠIMI

 www.inadhled.cz  Autor: Aleš Hroník čtěte hned