Letecký import z Afriky je tady

1. 03 2018 |     www.inadhled.cz   Realitu ignorující političtí papaláši ji přetavují do dalšího stupně. Ekonomické migranty začínají v černé Africe nakládat do letadel a transportovat je do Evropy. Pokud by šlo o solidaritu, měla by být tato letadla připravena na ranvejích jihoafrických letišť a začít postupně uvažovat o nabídnutí pomoci bělochům žijícím v JAR. Nový prezident totiž zvýšil napětí mezi bělošským a černošským obyvatelstvem a chystá pogromy na další farmáře, kterým chce brát i ten zbytek půdy a věnovat ho černošským zemědělcům. Jak dopadnuly farmy, které tímto procesem prošly, to už víme. Samotní noví obyvatelé je zdevastovali a stalo se, že požádali původního majitele o návrat. Tak tomu však není a letadla do Evropy dopraví další pracovní sílu, která ovšem nikdy makat nebude.

  Evropští lídři se snaží za každou cenu zlegalizovat ekonomickou migraci. Letecký most je absurdním pokusem překonat ta místa, která už někteří trochu statečnější obyvatelé Evropy uzavřeli. Takže nyní je přivezou do centrální Evropy a rozvezou po ostatních státech. Samozřejmě v rámci povinných kvót. Poté za nimi nechají dorazit jejich rodiny, zadotují jim ze společných peněz sociální podporu a umřou stářím. Sice budou pohřbeni ve zlaté rakvi, ale vzhledem k absenci vlastních potomků jim je jedno, co se bude dít s Evropou dále. Ti mladší mají smůlu. Budou sice vychováni k multikulturní snášenlivosti, to jim ale barvu pleti nezmění. Takže je velmi pravděpodobné, že bílí muži budou stále více napadáni a usmrcováni, zatímco z žen se stanou sexuální otrokyně. Možnosti sebeobrany s výjimkou sportovců navštěvujících stále populárnějších oddíly bojových sportů budou díky absolutnímu odzbrojení a upraveným zákonů nulové. Co však dokáže jeden boxer proti přesile 10ti černochů puštěných ze řetězu? Říkejte to však dnešním středoškolákům, kteří pod vlivem Edisonu získávají vzdělání, které jim zamlčuje historii, nepoznají vojnu a díky rozpadu armády už ani nikdy nenavštíví kasárny.

  Vrátíme li se k zbraňové směrnici EU a díky ANO implementované do našich právních norem, opět do sebe vše zapadá. Násilí a agresivita plynoucí z chování imigrantů ve světě překonává všechny černé představy starousedlíků. Islámské zvyky navíc násobí už tak drsné dopady nižší inteligence černošského a arabského etnika. Navíc se dostávají do liberálního prostředí, kde jim hrozí minimální sankce, navíc vůbec žádné fyzické tresty. Asociální chování Afričanů a jejich neochota pracovat jsou třešničkou na pomyslném dortu, kterou musí zkousnout již tak napnuté sociální systémy evropských států. Z toho vyplývá riziko, kterým se budou prezentovat skupiny nic nedělajících migrantů. Dá se očekávat, že první budou na řadě města. Začne to rabováním obchodů a ničením majetku, což už známe z Francie a Anglie. Postupně dojde k zabrání celých městských čtvrtí a časem se tito objeví v okrajových oblastech měst a později i na venkově. Původní obyvatelstvo již beze zbraní bude vydáno napospas těmto lidem. Dojde k opevňování domů? Výrobě domácích zbraní? Nebo se migrace rozšíří i na nás? Kam budeme utíkat?

  Je mnoho nezodpovězených otázek. Jisté je, že z mnoha dosavadně legálních držitelů zbraní se stanou zločinci, neboť velká část jich prostě zbraně radši ztratí. Pokvete černý trh s dovezeným arzenálem a policie definitivně ztratí přehled o tom, kdo co doma za arzenál má. Lidé se bránit budou, takže se zmnohonásobí počty vyšetřování trestných činů s následkem smrti. Anarchie se stane součástí denního života, budou umírat nejen dospělí, ale i děti. Pořád ještě nechápete, kam směřujeme? Jistě, možná je to vize, která se pravdivou ukáže za 10-15 let, ale jak staré jsou Vaše děti? Myslíte si, že když se to nebude týkat Vás, tak o nice nejde? Pokud ano, přidáváte se na stranu těch, kteří nám dnes vládnou. A zcela upřímně. Jste tací? Mimochodem, teorii o potřebě migrace v této době musel někdo vymyslet. Někdo další mající dostatečný obnos si usmyslel tuto ideu prosadit. Získal pár stejně pošahaných investorů a začali přetvářet svět, a tím i život nám všem. Opravdu sebou necháme tak manipulovat. A ještě perlička na závět. Vražda slovenského novináře a jeho partnerky roztáčí kola dění na Slovensku. Jak dlouho zůstane u vlády Robert Fico, když neziskový sektor podporovaný Sorosem a jeho lidmi připravuje několik demonstrací, jejichž úkolem je Fica sesadit? Vražda novináře mohla být pouze záměrně připraveným startem změn. Pro nás jde o test toho, jak velký vliv má Soros a jeho parta u našich sousedů. A věřte tomu, že stejný má i u nás.

J3.K

 

Speciály
Dějiny národa Českého - NEJVÝZNAMNĚJŠÍ RODOVÉ ROZVĚTVENÍ V ČESKÝCH ZEMÍCH

Dějiny národa Českého - NEJVÝZNAMNĚJŠÍ RODOVÉ ROZVĚTVENÍ V ČESKÝCH ZEMÍCH

 www.inadhled.cz  Autor: Aleš Hroník Vznešený rod Přemyslovců čtěte hned

Dějiny národa Českého - PŘÍCHOD ČECHŮ-STAROČESKÉ LEGENDY A POVĚSTI

Dějiny národa Českého - PŘÍCHOD ČECHŮ-STAROČESKÉ LEGENDY A POVĚSTI

 www.inadhled.cz   Autor: Aleš Hroník Vznešený rod Přemyslovců čtěte hned

Dějiny národa Českého - KRVAVÁ EXEKUCE ZÁVIŠE Z FALKENŠTEJNA

Dějiny národa Českého - KRVAVÁ EXEKUCE ZÁVIŠE Z FALKENŠTEJNA

 www.inadhled.cz    Autor: Aleš Hroník Vznešený rod Přemyslovců čtěte hned

Dějiny národa Českého - ZNOJMO

Dějiny národa Českého - ZNOJMO

 www.inadhled.cz   Autor: Aleš Hroník čtěte hned

Dějiny národa Českého - MILOVANÁ KRÁLOVNA-JUDITA DURYNSKÁ

Dějiny národa Českého - MILOVANÁ KRÁLOVNA-JUDITA DURYNSKÁ

 www.inadhled.cz   Autor:Aleš Hroník Vznešený rod Přemyslovců čtěte hned

Dějiny národa Českého - HISTORIE PRAHY V DATECH, 1.díl

Dějiny národa Českého - HISTORIE PRAHY V DATECH, 1.díl

 www.inadhled.cz  Autor Aleš Hroník čtěte hned

Dějiny národa Českého - JAN SLADKÝ KOZINA- POZVÁNÍ NA BOŽÍ SOUD!

Dějiny národa Českého - JAN SLADKÝ KOZINA- POZVÁNÍ NA BOŽÍ SOUD!

 www.inadhled.cz   Autor: Aleš Hroník čtěte hned

Alternative content

Get Adobe Flash player