Maserati uvádí limitovanou sérii Levante Vulcano

22. 02 2019

www.inadhled.cz  Novinkou mezi nášimi články budou nyní sdílené texty z oblasti automobilismu se serverem Topdrive.cz. Situace kolem vozidel se v příštích létech výrazně zdramatizuje, takže nám možná zůstávají poslední roky plné radosti z výkonných a spolehlivých vozidel s dlouhým dojezdem a možností sami rozhodovat o tom, jak je chceme řídit. 

 

 

Exkluzivita značky Maserati znamená i to, že každý z jejích modelů dosahuje úrovně, která překonává všechny superlativy. Maserati nyní jako důkaz uvádí na trh limitovanou sérii svého SUV: nové Levante Vulcano vznikne v pouhých 150 kusech a dostupné bude zákazníkům v Evropě a Asii.

 

Limitovaná edice Vulcano je k dispozici s oběma benzinovými šestiválci twin-turbo o výkonu 350 nebo 430 koní, které navrhlo oddělení Maserati Powertrain a vyrábějí se v továrně Ferrari v Maranellu.

 

Nápadným rozlišovacím prvkem sportovního SUV s trojzubcem ve znaku je exkluzivní matný šedý lak Grigio Lava, který vozu dodává velkolepou vizáž. Exteriér doplňuje paket Nerissimo obsahující tmavé zadní svítilny, masku chladiče a loga z černého chromu, leskle černé rámečky oken, kliky dveří v barvě karoserie a leštěné koncovky výfuku. Zevnějšek dále poutá pozornost laminovanými zatmavenými okny, 21palcovými koly Helios z lehké slitiny – také v matném provedení – a červenými třmeny brzd.

Celý článek si můžete přečíst na partnerském serveru TopDrive.cz

Zdroj: Scuderia Praha