Chodidla jak miminko do 14 dnů - samoslupovací ponožky

17. 12 2016

www.inadhled.cz  Léto je daleko, ale přijde chvíle, kdy bude zase klepat na dveře, a většina z Vás se těší, jak své nohy vystaví v moderních pantoflích či sandálech. Ale pozor!!! Než si připravíte do popředí botníku letní obuv, měli byste se zaměřit na svoje chodidla a nehty na nohou.  Dnes Vám oživíme jeden z hitů domácí pedikúry –  samoslupovací masky na nohy značek Skinlite a Purederm ( Exfoliating foot mask ). 

  Vaše nohy jsou celý den uzavřeny v botách v průměru cca. 15hod., přičemž teplota obuvi se může pohybovat až kolem neuvěřitelných 40 stupňů Celsia. Takže se opravdu nemůžeme divit, že jsou na konci dne nohy oteklé, unavené a kolikrát i dosti bolavé. Pravidelné ošetření a péče v podobě pedikúry se rozhodně vyplatí a vaše nohy Vám budou vděčné. Pokud jste ještě tak neučinili – doporučujeme Vám vyzkoušet peelingovou masku na nohy ve tvaru ponožek.

Pro ty, co ještě o tomto zázraku neslyšeli, jsme připravili pár otázek a odpovědí na dané téma.

Samoslupovací ponožky – odkud tento hit pochází?

Tento výrobek pochází z Korei, výrobcem je světově uznávaná firma Adwin, která se specializuje na výrobu jednorázových masek pro péči o pokožku, vlasy a tělo značek Skinlite a Purederm. V sortimentu této značky jsou zastoupeny opravdové kosmetické vychytávky, jakými jsou například 3D pleťové masky, hydrogelové masky nebo již zmiňované peelingové ponožky.

Jak ponožky fungují?

Samoslupovací maska na nohy je speciální péčí o chodidla ve formě ponožek. Během dvou týdnu postupně odstraní veškerou ztvrdlou kůži na chodidlech, pokožku viditelně zjemní a zvláční. Nežádoucích účinků se opravdu bát nemusíte, maska obsahuje především přírodní ingredience,  výtažky z papáji, heřmánku, citrónu, pomeranče a jablka.

Co se děje s našimi chodidly po aplikaci kouzelných ponožek?

Proces odlupování pokožky je velice individuální, většinou nastupuje do 5 - 7 dne, v některých případech ale také až 10 den po aplikaci. Poté se pokožka postupně začíná odlupovat a během následujících 7 dní dochází k její úplné obnově.

Poznámka: produkt je vhodný i pro muže, ale jen do velikosti chodidla č.42

Jak dlouho efekt vydrží? Kolikrát bychom tuto kůru měli aplikovat?

Opět je to velmi individuální. Některé zákaznice opakují aplikaci po 2 měsících, avšak pokud o pokožku chodidla pravidelně pečujete, může se maska aplikovat i v delším časovém intervalu. 

Jaké jsou výhody samoslupovacích ponožek? 

V každém případě jde o jednoduchou proceduru, kterou můžete provést v pohodlí svého domova. Ušetříte tím spoustu času a především neriskujete žádná nechtěná kožní onemocnění.

Navíc máme ověřené, že ztvrdlá kůže se obnovuje mnohem později než po mechanickém odstranění u profesionální pedikérky. Také cena  je velmi příznivá,  tuto zázračnou pedikúru pořídíte již za pouhých 199 Kč!

Chcete-li mít opět krásnou a hladkou pokožku na vašich chodidlech, najděte si chvilku pro sebe a dopřejte svým nožkám tu nejlepší péči v podobě peelingové masky na nohy.

Tento hit můžete zakupovat s pohodlí Vašeho domova za velmi příznivé ceny, třeba na internetu. Léto tedy může začít....jen o tom zatím neví.

J3.K