Expresní pleťová detoxikace s českou značkou ONEST

18. 07 2019

www.inadhled.cz  Milé ženy a dívky, dnes bych vám chtěla přiblížit značku ONEST a jejich fantastickou pleťovou masku BALANCE Mask. Důležité je zmínit, že se jedná o naprosto čistý produkt, prostý všech pleti nepříznivých látek, konzervantů i těch látek podezřelých, které zdánlivě neškodí. Totiž tu krásu, přirozenost a upřímnost, která sálá z celého produktu jako celku, pocítíte ihned. A platí to se všemi ONEST produkty, nejen pro tuto masku.

ONEST je česká kosmetická značka, která ukrývá to nejpodstatnější uvnitř sebe, o tom není pochyb.

Já jsem vyzkoušela všechny jejich produkty, ale protože jako nejdůležitější vnímám čištění pleti, je tento článek o BALANCE  masce.

První co mě napadne - a zase začneme popořadě, je, že tuhle masku je radost nanášet - hezky přilne k pleti. Zmiňuji to proto, že to není vždy pravidlem - s některými je práce je udržet tam kde mají být - tady to neřešíte. Jako kdyby vaše kůže věděla, co je pro ni dobré. Všechny složky k sobě dokonale ladí jako u krému - tato maska je totiž vláčná jako krém a zároveň vám vyčistí pleť. Ona doslova dokáže najít místa, která nejsou v rovnováze a napravuje a detoxikuje a napravuje .. Stačí jí na to 15 minut!

Na pleti zcela nezaschne,  takže není žádné pnutí či jiný diskomfort. Ani kdybyste s ní usnuli na 2 hodinky jako já, ale i tak mě nic nepnulo a pleť byla po probuzení hladká a čistá. 

Doporučuji jí, pokud cítíte, že vaše pleť potřebuje pořádnou očistu, hydrataci a regeneraci v jednom.

Víte, že než tato maska vznikla, byl třeba celý rok k vyladění jejího složení? Bylo celkem 13 pracovních verzí od bílých, přes zemitě hnědé, po sytě černé ..

Kromě zeleného a bílého jílu, které doslova vytahují toxické látky z pokožky se těště také na tzv. Flower Acid, které umožňují rychlejší regeneraci buněk bez poškození.

Za zmínku stojí také mořské řasy, které jsou naprosto geniální v tom jak jsou univerzální. Poradí si se záněty, bakteriemi a dokáží hydratovat a následnou hydrataci také v pokožce udržet. Jsou také výborné na poškozenou pleť po opalování. A to nejsem s výčtem výtečných ingrediencí  zdaleka u konce …

Další je například bambusové uhlí, které má tu vlastnost absorbovat široké spektrum látek, skvěle čistí a detoxikuje, zmenšuje póry, zabraňuje vzniku akné ..

K tomu všemu přidali tvořitelé z ONESTu také  další přírodní látky jako Meduňková voda a různé extrakty ... rozmarýnový nebo z kořene zázvoru …

Vše pěkně pohromadě ...

Když jí budete dávat na pleť alespoň 2 x týdně, uvidíte rozdíly nejen v sjednocení odstínu pleti, ale také v již zmiňované balanci a hydrataci.

Osobně mě nadchla také tzv. expresní detoxikace - ta se dělá tak, že nanesete slabou vrstvu masky na pleť a jemně masírujete. Po pár minutách masku setřete a hotovo. Doporučuji třeba po návratu z hodně prašných nebo znečištěných míst ..

Lidé z ONESTU vědí co dělají a dělají to výborně. Věci, které děláte srdcem zkrátka mají budoucnost a když k tomu přidáte nadšení a radost z práce, je úspěch zaručen.

Martina 

Foto: ONEST Archiv 

 
.