Okénko - Právo v kapse - Další komplikace

14. 01 2021

www.inadhlerd.cz  Chcete vycestovat? Začíná to být zase komplikované. Mediální tlak přinášů další negativa. Například to, že z médií a nadsazených údajů čerpají i regulátoři v zahraničí, kteří z umělé katasrofy vychází při tvoření restrikcí vůči Čechům při výjezdu do zahraničí. Hromadící se rakve a přeplněné mrazáky, nestíhajíci kamiony s mrtvolami a losování o místo u plicního ventilátoru musí budit hrůzu a děs. Jenže těch, kteří to viděli na vlastní oči, se tak nějak nedostává. A když už se ozvou, je to buď zinscenované, nebo jedna paní povídala.

  Samozřejmě, že s příchodem zimních měsíců je množství lidí postižených virózou více. Navíc existence covidu sebou přinášáí příběhy, kdy se někdo nakazil, měl i třeba těžší průběh či zemřel. A čím déle tu tento vir bude, a že jen tak sám od sebe nezmizí, tak těch lidí se zkušenostmi bude více. To je matematika. Jak už víme, očkování před ním nechrání, není navždy a nezabrání ani přenosu covidu, takže je jeho existence při dalších rizicíh velmi pofidérní. Ale abychom jen netloukli slámu, přidáme dnes něco od odborníka.

Když už někteří volají po odbornících, zde náme jednoho:

1. roušky nic neřeší!

2. testy u viroz nemají žádnou výpovědní hodnotu, už po 5 minutách může být zcela jinak

3. ti, kteří se nechali očkovat proti chřipce, měli těžší průbeh chřipky.

4. PR vede jen k vyvolání strachu a potom k manipulaci se společností, protože je zde úkol...cíl....Velký reset, Agenda 21...

https://www.youtube.com/watch?v=-fu9Y1DW7hE&feature=share...

 
.