Okénko - Právo v kapse - Pfizer a minulost

7. 01 2021

  Firma Pfizer  (to je ta firma,která dostala astronomickou pokutu 2,3 miliardy dolarů za pokusy na nigerijských dětech), momentálně monopolně dodává do České republiky a většiny Evropy vakcínu teoreticky určenou k zastavení ,,pandemie covidu – 19“.

  V roce 1996 propukla v Nigérii rozsáhlá epidemie meningitidy. Farmaceutická firma Pfizer zde tehdy testovala nový lék proti této chorobě, Trovan. Do programu zařadila i několik dětí. Nigérie obviňuje Pfizer, že kvůli tomuto léku 200 dětí zemřelo. Firma obvinění popírá. Lék není naštěstí registrován v Evropě ani v Česku. V USA ho smějí používat jen dospělí. Pozdní podání žaloby může mít souvislost i s odchodem bývalého prezidenta Oluseguna Obasanja. Jeho vláda nebyla z nějakých neznámých důvodů nakloněna soudní při s firmou Pfizer. Nový prezident Umaru Yar’Adua zasáhl okamžitě. Ještě před jmenováním ministra zdravotnictví podal žalobu na firmu Pfizer." To jen pro informaci.

 

  Takže tento dodavatel spásné vakcíny veřejně prohlašuje, že netuší, zda jeho vakcína bude proti COVIDU ÚČINNÁ. Je to uvedeno v letáku, který musí každý vakcinovaný podepsat. Jedná se pouze o “Předpokládaný úspěch výkonu” !!! Otázkou zůstává, není to málo? Samozřejmě výrobce také ani nemůže vědět, jaké negativní následky samotná vakcinace způsobí (alespoň doufejme, že to netuší, protože pokud by byl záměr pravdivě informovat potenciální klienty). Zároveň se tímto podpisem vakcinovaný VZDÁVÁ PRÁVA NA ODŠKODNĚNÍ V PŘÍPADĚ TRVALÝCH NÁSLEDKŮ NA ZDRAVÍ nebo ÚMRTÍ. Klinické studie nejdou dokončeny a VÝSLEDKY BUDOU ZNÁMY až v roce 2023.

 

  Účinek ochrany po naočkování není garantován, ale je pouze jenom předpokládán, což je v podstatě otázka loterie, jak upozorňuje právník. To zní doslova šíleně při pomyšlení, kterým je relativita škodlivosti viru. To i přes skutečně prokázaná úmrtí na covid-19 a nikoliv jen s ním.

 

  Nechají vás podepsat odstavec, ve kterém se dozvídáte, že VEDLEJŠÍ ÚČINKY JSOU DOSUD PŘEDMĚTEM KLINICKÉHO ZKOUMÁNÍ jinými slovy, až vás vakcína poškodí, poškození si NEBUDOU MOCI STĚŽOVAT. ZÁVAŽNÉ REAKCE po očkování jsou nadále předmětem klinických studií, které stále pokračují.

Respektive, několik set milionů lidí z EU se stává doslova pokusnými králíky. Nebo předmětem genocidy. Paradoxem zůstává to, že si tuto realitu uvědomují samotní lékaři, kteří by si právě tento produkt nevybrali, bohužel však mají smůlu, protože vakcína fungující na jiném principu není dosud u nás k dispozici.

 

 
.