Právě se nacházíte:

Permanentní make up

19. 11 2016

www.inadhled.cz  Největší boom permanentní make-up už sice zažil, ale pořád má své příznivce a naprosté výhody. V létě můžete sportovat, aniž byste musely řešit slévající se oční stíny nebo rozteklé linky, ranní malování trvá daleko kratší dobu, ale největší výhodou permanentního make –upu je to, že za všech situací vypadáte stále velmi upraven. 

 Protože jde o velmi podstatný a trvalý zákrok, vybírejte si salon opravdu pečlivě. Připravili jsme pro Vás všechny informace o permanentním make-upu.

Co vše si můžeme upravit pomocí permanentního make-upu?
- pomocí PMU se dá upravit tvar a barva obočí, zvýraznit oči pomocí očních linek (dolních i spodních), kontury rtů. Dokonce můžeme vymodelovat nový tvar rtů a pomoci stínování změnit/zvýraznit barvu.

Jaký je rozdíl mezi permanentním make- upem a tetováním? Jaké barvy se používají?
- rozdíl je vyloženě v barvách. Na PMU se používají permanentní barvy, které vydrží pouze 3-5 let, na rozdíl od tetovacích, které máte na pořád. Permanentní barvy jsou přírodní a obsahují pouze naturální pigment.

Jak intenzivní barvy se používají?
- intenzita barev záleží pouze na volbě klienta. K dispozici je široká paleta odstínů, ze které si každý vybere. Ale každou volbu s klientkou konzultujeme a doporučujeme výběr intenzity barvy.

Jaké jsou výhody PM?
- výhody PM jsou jasné - zákaznice tráví menší dobu s malováním a jsou pořád upravené.

Jak celý zákrok probíhá?
- požadovaná partie se nejprve vydesinfikuje, potře znecitlivujícím krémem na cca 20 min, předkreslí se tvar chirurgickou tužkou a ošetří se speciálním krémem. Následuje aplikace PMU a na závěr se opět ošetří krémem. Celá procedura trvá 1-1,5 hod. Po 1-4 týdnech se doporučuje návštěva zákaznice, kdy se event. doplňují či dobarvují místa.

Jak dlouho vydrží permanentní make – up?
- u každé zákaznice je to individuální, ale určitě 3 až 5 let.

Je aplikace permanentního make-upu bolestivá?
- při aplikaci PMU používáme krém na znecitlivění pokožky EMLA a gel obsahující Lidokain. Pro "normální lidi" procedura bolestivá není. Dosud to zvládla každá zákaznice.

Za jak dlouho se upravená část obličeje definitivně zahojí?
- běžný otok zmizí do druhého dne. Definitivně se zahojí do jednoho týdne.             

Je pravda, že se po aplikaci vytváří malé stroupky?          
- ano. Vzniklé stroupky se nesmí odstranit (musí odpadnout sami) - cca do 1 týdne. Pokud si zákaznice stroupky sundá sama, existuje velké riziko, že si zároveň odstraní i pigment a tím si celý výsledek zničí.

Jsou klientky (zákaznice), které trpí alergií na kosmetické produkty, je pro tyto ženy vhodný permanentní make – up?
- používáme hypoalergenní pigmentové barvy. Výhodou pro ženy trpícími alergiemi na kosmetické produkty je, že je následně nemusí vůbec používat, protože jsou stále a hezky namalované. Toto je další výhoda PMU.

Co si nejčastěji klientky nechávají dělat?
- nejvyhledávanější službou je tetování obočí.

Je permanentní make-up vhodný pro ženu v každém věku?

- ano. Dokonce ženám ve vyšším věku PMU sluší více.

Pokud chcete za každé situace vypadat krásně, tak právě pro vás permanentní make-up stvořený. Kosmetický salon si však vybírejte co nejpečlivěji a s důsledností. Mohlo by se stát, že vysněná krása se jaksi nedostavila, to tehdy, dostanete li se do ruky neprofesionálů. Hodně štěstí.

J3.K

 

zdroj foto: salonu Beautiful Me