Právě se nacházíte:

Rtěnka vám pomůže

22. 09 2016

www.inadhled.cz  Správnými tahy tužkou na rty, rtěnkou a leskem dnes milé ženy dokážete neuvěřitelné divy. Vaše rty se během několika vteřin dokáží zvětšit, zvýraznit a stanou se neodolatelné. Teď vás naučíme několik triků, díky nimž vaše rty přivábí pohled nejednoho muže, aniž byste musela vypadat díky plastické chirurgii jako kačer. Nesmíte zapomenout na to, že rty patří k nejdůležitějším částem Vašeho těla, které působí na Vašeho partnera. Skutečného, ale samozřejmě i toho potencionálního, kterého si vyhlédnete.

V dnešní době se najde množství žen, které by bez rtěnky nevyšly ani ven před barák vyhodit odpadky. Ale na druhou stranu je daleko větší množství žen, které rtěnky, lesky a další „zvýrazňovače“ rtů vůbec nepoužívají. Ať patříte do té první  nebo druhé kategorie přečtete si, jak si líčit rty, aby byly k nepřehlédnutí, a to v dobrém slova smyslu. Třeba najdete kouzlo rtěnky a s velkou oblibou jí začnete používat. A hlavně na muže působí nalíčené rty velmi smyslně a stejně tak na ně působí tolik známé gesto líčení rtů. A proto se vám rozhodně vyplatí rtům věnovat péči.

Sytější vzhled rtů : 
Vždy si nanášejte rtěnku štětečkem, získáte daleko výraznější barvu a hlavně lépe nalíčíte celé rty. Užší a menší rty si rozumí se světlejšími a přirozenějšími odstíny barev. Pokud jste ráda extravagantní a používáte tmavé a výrazné barvy, vždy musí být váš outfit dokonalý. Tím je pak celkový dojem na jedničku.

Kontura : 
Konturu ( obrysovou tužku na rty ) vždy volte v barvě vaší rtěnky, popřípadě nepatrně tmavší. Po obkroužení rtů linkou lehce přejeďte rty bříškem prstu – tím se linka stává přirozenou a ostrá hrana zmizí.

Dolní ret :
Pokud máte dolní ret větší , můžete ho opticky trochu zúžit. A to pokud jej vymalujete odstínem tmavší barvy než horní. Také se velmi často spodní ret vyplňuje konturovací tužkou a opět jej bříškem prstu rozetřete.

Zvětšení rtů : 
Pokud některá z vás touží mít rty jako Angelina Jolie, používejte tmavou rtěnku s vysokým leskem. Přes den to sice vypadá trochu vyzývavě, ale večer budete okouzlující. Zapomeňte na způsoby zvětšení plastikou, pro muže je to přímo odstrašující.

Povislé koutky : 
Může to být zrovna váš případ, milé čtenářky, nezoufejte. Nejlepší pomocníkem je opět kontura, kterou ale nedotahujte při nanášení do koutků úst. Po vykreslení linky nanesete rtěnku, ale v tomto případě vždy zvolte světlou a přirozenou barvu. Uvědomte si, že úsměv patří k jednomu z nejpřirozeněších způsobů, jak si získat přízeň muže. A spadlé koutky moc vesele nevypadají.

Lesk na rty : 
Lesk na rty dokonale vytváří iluzi plných a houževnatých a hlavně přirozených rtů . Stáčí jen jemná vrstva a výsledek je sexy. Takže pokud nejste zvyklá používat rtěnku a chtěla by jste, začínejte jako první s leskem.

Rtěnka a výdrž : 
Když si přetřete v průběhu líčení rty jako první make-upem a pudrem a potom nanesete rtěnku, barva vydrží na vašich ústech daleko déle. Ale make-upy rty vysušují. Tak raději pro docílení delší výdrže je lepší si připlatit a pořídit si tzv. „neslíbatelnou“ rtěnku.

Přirozené rty : 
Po nalíčení rtěnky stiskněte mezi rty papírový kapesníček. Přebytečná vrstva se do něj vsaje a vaše rty vypadají dokonale.

Rty nebo oči : 
Každý vizážista vám řekne, že si musíte vybrat, zda chcete mít výraznější rty nebo oči. Obojí nejde dohromady a můžete pány svým zjevem kolikrát i vystrašit. Jsou to totiž plachá stvoření.

Nehty a rty : 
Pro dokonalý celkový efekt je nejlepší, když si barevně sjednotíte vaše rty a nehty. Proto raději volte barvy přirozené. V jednoduchosti je krása. Být kráskou z filmu Adamsova rodina nemusí být vždy vítané a produktivní.

Nezapomeňte, že vaše rty jsou vaši velkou ozdobou. A nejlépe jim je ve chvíli, kdy jsou věechny jejich dekorace něžně slíbané.

J3.K