Světový fenomén v oblasti péče o zdraví

28. 06 2018

 www.inadhled.cz   Výkony sportovců jsou přímo spojené s fyzickou přípravou, tréninkem a schopností regenerovat. Zatížení organismu je u těch nejlepším značné v celém průběhu sportovníí kariéry. Každodení tréninková a soutěžní zátěž se projevuje na celkové vitalitě a na případných zraněních. Množí se případy, kdy již patnáctiletí mají za sebou těžší operace, které je vyřadí na delší dobu z celého procesu a občas vedou i ke konci kariéry ještě dříve, než skutečně začala. Na trhu existuje plno doplňků stravy, které se snaží s různým úspěchem napomoci správnému vývoji kloubů, šlach a svalů, jiné podporují agilitu, aktivitu a doplňují energii. Tentokráte se však na náš trh dostává nový přípravek, jehož tvůrci se zaměřili na únavu a vznik kyseliny mléčné ve svalech a její absorpci. Dobrou zprávou je, že se česká firma stala jednou ze tří na světě (další dvě jsou v USA a Kanadě), která se do výroby tohoto preparátu pustila a zároveň vyvinula nejúčinější přípravek v této oblasti. Navíc se soustřeďuje nejen na profesionální sportovce všech věkových kategorií, ale i na ty rekreační a nakonec na celou rodinu. Výsledky jsou patrné velmi brzy. Navíc nejde o žádnou chemii, ale čistě přírodní látku. Pojďme se tedy podívat, o co jde.

Co vše Vám pomůžeme ovlivnit?

Urychlení regenerace a posílení imunity

Civilizační choroby

Stárnutí a ztráta vitality

Stres a psychická nepohoda

Existuje Přirozené řešení?

Jedinečný fenomén: molekulární vodík z čisté přírody

  O molekulárním vodíku a o možnosti využití jeho obrovského potenciálu nejen v oblasti zdraví se začalo mluvit už v 70. letech v USA a od roku 2000 se tomuto tématu intenzivně věnovali vědci a lékaři v Japonsku, kde se konalo již několik mezinárodních konferencí zaměřených na rozšiřování znalostí o působení molekulárního vodíku na lidský organismus. Výsledkem tohoto dlouholetého bádání byly pokusy o vznik produktů generujících molekulární vodík. Na základě spolupráce s předními odborníky v oblasti terapie molekulárním vodíkem a na základě vlastního know-how se české společnosti H2 Europe s.r.o. podařilo tento unikátní koncept dostat do České republiky ve formě prvních kapslí generujících molekulární vodík. Více o tom, jak přesně molekulární vodík funguje a jaké jsou jeho účinky se dozvíte v článku níže.

Molekulární vodík a jeho využití v medicíně

  Molekulární vodík v současné době zaujímá přední místo při výzkumu lékařského využití. Existuje více než sedm set studií o jeho pozitivním vlivu na tělo, kůži, orgány, ale i na oxidativní stres, a tím na moderní civilizační onemocnění jako například degenerativní změny, autoimunitní poruchy a chronické záněty v těle včetně narušeného PH v těle.

  Velmi pozitivní ohlasy jsou i z oblasti neurodegenerativních onemocnění, onkologie, a dokonce i dědičných onemocnění, vše v souvislosti s potenciálem vlivu na epigenetiku a signální funkce v těle.

Co je vlastně molekulární vodík?

  Je to vodík ve stádiu vzniku, právě ve fázi svého zrodu. Jedná se o čistou molekulu vodíku, která v daném místě a čase vznikla a má volný elektron, proto má schopnost spojovat se s jinými látkami. V případě lidského těla převážně s látkami, které jsou v těle škodlivé. Vzniká tak tekutina, kterou naše tělo prostřednictvím vylučovacích orgánů odvádí z těla ven.

Unikátnost molekuly vodíku spočívá v jeho velikosti, je tak malá, že dokáže bez jakýchkoliv zábran proniknout do jakýchkoliv částí těla včetně kostí, kloubů a tkání až na buněčné úrovni, kde může uskutečnit svůj účel.

  Molekulární vodík působí jako selektivní antioxidant, který dokáže likvidovat škodlivé volné radikály přímo uvnitř buňky. Působí jako protizánětlivý činitel, ovlivňuje procesy hojení, a tím i urychluje regeneraci tkání, působí preventivně při velkém množství chronických onemocnění a stárnutí.

  Díky svým schopnostem dokáže odbourávat zvýšený obsah kyseliny mléčné a kyseliny močové. Dochází tak k celkovému zrychlení procesu regenerace, odbourávání škodlivin z těla, snížení únavy a přímého vytváření podmínek pro samoregeneraci těla.

Jak získáme vodík ve vodě?

  Donedávna byl jen jediný způsob - používal se speciální ionizátor vody s elektrolýzou.

  Tyto přístroje byly nejen velké a neskladné, ale také velmi drahé. Největší problémy však byly spojeny s tím, že takto získané množství molekulárního vodíku bylo velmi nízké a nestabilní. Druhý problém souvisí s velikostí molekuly vodíku. Je tak malá, že se v podstatě nedá přenášet a do několika desítek minut jednoduše z vody vyprchá, a nezabrání tomu ani kovový obal nádoby.

  Tato skutečnost vedla světově známé vědce k výzkumu této problematiky. A následně po několikaletém výzkumu vznikla směs RECOVERY, která v roce 2010 spatřila světlo světa, a pro nás ji zprostředkovává společnost H2 Europe s.r.o., která má jako jediná v Evropě právo používat tuto značku.

Produkt RecoveryH2

  Společnost H2 Europe s.r.o. se rozhodla, že nám poskytne nejen zcela přírodní podobu produktu, ale zároveň produkt se zvýšeným množstvím vytvořeného aktivního molekulárního vodíku. Aktuálně je to více než 40ml vodíku z jedné tobolky (prověřeno akreditovanou laboratorní zkouškou v chemické a mikrobiologické laboratoři).

  Zvolili podobu kapslí a nikoli tablet z jednoduchého důvodu, aby se vyhnuli všem chemikáliím, jako jsou protispékavé látky, éčka a další přídavné komponenty jako nutná součást tablet. Tobolky jsou tak bez jakýchkoliv přísad.

  Navíc zašli tak daleko, že zvážily výrobu dvou variant:

1. Recovery H2 Inside - nutné užít vnitřně, aby se látky z tobolky spojili s trávicími šťávami, aby při tomto spojení došlo k chemické reakci uvnitř těla a molekulární vodík se uvolnil přímo v těle

2. Recovery H2 (outside) - i pro vnější použití, kde k reakci dochází přímo ve vodě, což umožňuje udělat lázeň, obklad, nalévat na ránu nebo postřikovat přímo postižené místo (atopický ekzém, psoriáza, dekubit, bércové vředy, pedikúra, štípnutí po hmyzu a podobně)

 

Úspěšně řešené diagnózy:

Diabetes mellitus II.typu

Alzheimerova choroba

Zánět slinivky

Nespavost

Záněty jater

Glaukom

Záněty střev

Vertigo i tinitus

Ateroskleróza

Záněty kloubů

Metabolický syndrom

Překyselení organismu - civilizační strašák

Obezita

Posílení imunity

Regulace krevního tlaku

Onkologická onemocnění

Ischemická choroba srdeční

Parkinsonova choroba

Infarkt myokardu

Mozkové mrtvice

Autoimunitní choroby

(Alergie, roztroušená skleróza)

Ochrana ledvin a jejich zánětů

  Na závěr je třeba ještě upozornit, že inadhled touto formou reklamu nedělá. V případu tohoto nového preparátu a po vlastních zkušenostech jsme však udělali výjimku. Jde o skutečně zajímavý potravinový doplněk, který lze doporučit všem aktivním jedincům, ale i celým sportovním týmům. A jak jste jistě po přečtení článku zaznamenali, molekulární vodík účinkuje i tam, kde sport probíhá pouze na televizních obrazovkách. Více informací najdete na www.h2europe.company . A  ptáte li na to nejpodstatnější, tedy na cenu, tak vězte, že existuje několik možností, jak preparát nakoupit a v té nejlevnější verzi zjistíte, že zdraví se dá podpořit v celkem slušné cenové relaci. Často utrácíte své peníze za nesmysly, tady je však možnost, jak jej můžete podpořit a ještě z toho mít dobrý pocit a viditelné výsledky.

Zdroje: www.h2europe.company,, Chien-Sheng Huang, Tomohiro Kawamura, Yoshiya Toyoda & Atsunori Nakao, 2010. Recent advances in hydrogen research as a therapeutic medical gas' in Free Radical Research, September 2010; 44(9): 971-982, http://www.molecularhydrogenstudies.com

J3.K

 

 
.