TATA HARPER Kosmetika dalších generací

2. 06 2019

www.inadhled.cz Milé ženy a dívky, dnes vám chci představit kultovní, netoxickou a zcela přírodní kosmetiku americké značky TATA HARPER. Nejsem dogmatický typ, který by vám chtěl říkat, toto či tamto musíte mít, ale zde udělám výjimku, protože její produkty patří mezi několik málo výrobků, které by měla zkusit každá žena. Každá.

Pro ty z vás, které paní Herperovou ještě neznají podotýkám, že tato průkopnice zelené krásy začala tvořit na své farmě v americkém Vermontu tu nejčistší a netoxickou kosmetiku již v roce 2007. Ona a její výrobky jsou důkazem toho, že kosmetika je účinná i bez jediné kapky chemie. O tomto viditelném výsledku se přesvědčuji každý den ..

Většina aktivních bio ingrediencí pochází z její rodinné farmy ve Vermontu, kde se vyrábějí i její produkty. Další složky, jako například kyselinu Hyalurunovou si nechává posílat přímo z České Republiky!

Její luxusní produkty obsahují koktejl aktivních složek bez podezřelých či sporných ingrediencí. Žádná parfemace, žádné konzervanty z chemického průmyslu.

Spojením čisté přírody pod dohledem světových botaniků a biologů přináší fantastické bio produkty, které já osobně miluji.  

Jak prosté a geniální zároveň!

A teď se dostáváme k jednomu z jejich nejlepších olejů co znám a kde rozhodně a neochvějně tvrdím, že by ho měla zkusit každá žena, které není lhostejná její pleť ani životní prostředí.

Řeč je o BEAUTIFYING FACE OIL

Jakmile otevřete skleněnou lahvičku s důmyslným kapátkem (trochu jiné než jste navyklé), zaplaví vás vůně rozkvetlé bylinkové zahrady! Vážně v tom koktejlu rozpoznáte různé květiny a byliny a taky se vám bude chtít je všechny uhádnout, taková je to krása!

Hlavní složkou jsou chaluhy nebo také hnědé řasy chcete-li, které jsou fantastické ve své hydratační funkci. Oni totiž dokáží v sobě i vodu udržet a tedy hydrataci rozložit nejen jako okamžitý účinek, ale působí dlouhodobě.

Z dalších složek, které v tomto oleji najdete je např. olej z kamélie, který je bohatý na esenciální mastné kyseliny a stejně jako řasy má hydratační účinek a zároveň zklidňuje.

Výtažky z Arniky a Brutnáku taktéž silně hydratují, projasňují a hojí. Možná vás nepřekvapí, že součástí je i Arganový olej. Jeho funkce je hlavně restrukturalizační, uzdravuje a působí i jako silný antioxidant.

V oleji zacítíte také jasmín nebo měsíček …

Sílu aromaterapie pocítíte pokaždé, když lahvičku otevřete a olej použijete.

Příznačný název „zkrášlující“ přesně vystihuje na čem u vás bude pracovat.

Máte-li povadlou či unavenou pleť, určitě ho zkuste.

Nepřehánějte to s množstvím, zase a znovu, méně je více. U takto koncentrovaných produktů se vyplatí spíše s množstvím šetřit.

Také musím znovu opakovat, že je zcela netoxický a absolutně bezpečný nejen k vaší pleti, ale i k planetě Zemi.

V budoucnu bude ochrana a obnova přírody velké téma a už nyní mu můžeme jít naproti používáním právě těchto produktů. Nejen, že tím tedy prospějete svojí pleti, ale prospějete i přírodě.

Věřím totiž, že co děláme pro sebe, děláme i pro ostatní, a to co děláme pro ostatní, děláme i pro sebe ..

Dělejte tedy pro sebe jen to nejlepší!

Vaše Martina ❤️

www.luxusni-prirodni-kosmetika.cz

Zdroj fotografií: Archiv Tata Harper 

 

 
.