Tukům a celulitidě je konec !!! VACUSHAPE je zázrak

23. 10 2016

www.inadhled.cz  Diety, diety a zase jen diety – co si budeme, povídat, je jich tisíce a více jak jednu jsme ve svém životě určitě vyzkoušeli, ale ne vždy 100% pomohly k  vysněné postavě. Po pár týdnech velkého hladu jdou kilogramy dolů, ale většinou jinde, než si přejeme. Mezitím co paže, ramena a prsa hubnou, na zadečku, bocích, bříšku a stehnech se tuk pořád statečně drží. Čím to je? Co děláme špatně? 

Co způsobuje tvorbu celulitidy a tuku?
Bohužel 80% žen má dispozice k tvorbě celulitidy a nadměrnému ukládání tuku, který se nejvíce vytváří v partiích boků, břicha, stehen a hýždí. Nejzávažnější faktory jsou žilní a lymfatická nedostatečnost, nedostatek tekutin a špatné dodržování pitného režimu,nadbytek hormonu estrogen, genetické a dědičné dispozice.

Proč je odstraňování celulitidy tak obtížné?
Při léčbě celulitidy, společně s dodržováním pitného režimu, správným jídelníčkem je nejdůležitější cvičení. Je velmi důležité pochopit souvislost mezi krevním a lymfatickým oběhem, ztrátou tuku a cvičením. Během cvičení se tělesná teplota postižených partií v dolní části těla snižuje, protože krev proudí pryč z podkoží do svalové tkáně. Horní část těla má na druhé straně normální oběh a teplota se zvyšuje, s tím, jak se cvičení stupňuje. Pracující svaly vyžadují přísun energie, jež je čerpána z tukových zásob z míst, kde je k dispozici dostatek krve. To vede k tomu, že se tuk spaluje v nežádoucích partiích horní části těla a nikoli tam, kde bychom chtěli (stehna, hýždě, boky, břicho). Tato vazba mezi krevním oběhem, ztrátou tuku a cvičením je velmi důležitá. Ženy s ložisky tuku kolem boků, stehen a hýždí nedokážou efektivně odstranit celulitidu a tuk pomocí normálního cvičení, ať se snaží sebevíc.

Proč je VacuShape tak účinný ve spalování tuků?
Konstrukce přístroje je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nutný pohyb, tkáně musí být dostatečně prokrveny a že nejhůře postiženými oblastmi jsou břicho, boky, hýždě a stehna. Jako aerobní část byla zvolena chůze coby nejpřirozenější lidský pohyb. Dokonalé prokrvení problémových partií je pak zajištěno střídavým řízeným podtlakem ve vakuové kabině. Tento zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku k dolní části těla při cvičení svalů vede ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a rychlejšímu spalování tuků.

Co se děje uvnitř VacuShape?
VacuShape funguje stejně jako normální běžecký pás až na to, že je klient při 30 minutové chůzi uzavřený od pasu dolů v komoře. Zvláštním rysem této komory je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak. Krevní a lymfatické kapiláry jsou v podkoží a tukové tkáni vakuem uvolněny a činností svalů je krev a lymfa vháněna do pokožky a do tukových vrstev. To dovoluje koncentrované spalování tuku a jeho redukci přesně v oblasti boků, břicha, stehen a hýždí. Každý si to může ověřit na sobě. Při normálním cvičení se dotkněte pokožky na vašem pase, hýždích a stehnech hřbetem ruky. Pokud je teplota všude rovnoměrná, pak jste jeden ze šťastných lidí obdařených dobrou dispozicí. Pokud je však pokožka na horní části vašeho těla teplá, ale stehna a hýždě jsou chladnější, pak jste náchylný v rozvoji celulitidy a hromadění tuku. Jak se tělo pokouší spálit tuk jako zdroj energie, nejdříve spaluje snadno dostupné zásoby, zejména kolem hrudníku. Výsledek je, že ženy cvičí, aby si zlepšily svou postavu, nicméně hubnou zejména kolem ňader, paží ramen a obličeje, aniž by ztrácely tuk v dolních částech těla, tj. přesně tam, odkud ho chtějí odstranit. Kvůli zajištění optimálního spalování tuku, monitoruje VacuShape vaši tepovou frekvenci, aby byla vždy pod vaší maximální hodnotou, jež je v rozmezí 100 až 135 tepů za minutu, v závislosti na vašem věku a fyzické kondici.

Způsobů, jak předejít problémům a zůstat krásní, je více. Nejlepší by bylo nestárnout, sportovat a jíst zdravě. Ani jedno není vždy možné. Stárnutí je přirozený proces, na sport je třeba dost volného času a někdy i morální vlastnosti, jíst zdravě v době vellkovýroben jídla, chemických hnojiv v zemědělství a genetickém upravování surovin je tak trochu otázkou podrobného zkoumání toho, co vložíte do úst. Takže každý způsob pomáhající k zlepšení tohoto stavu může být krokem vpřed.

J3.K