Úplněk skončil, jsme úplní.

19. 05 2019

Milé ženy, dívky, slečny i muži,  původně jsem měla připravený článek o ocestování a jak a do čeho zabalit všechno co potřebujete a ještě stylově. Jenže .. Přijde mi mnohem důležitější věnovat se včerejšímu úplňku. To co si dále přečtete ve vás může vzbudit pochyby, zda tohle souvisí s krásou a zdravím, o kterýchž to tématech bych chtěla psát. Víte, krása přichází zevnitř ať už tomu věříme nebo ne.  My jí můžeme lehce korigovat líčidly, ale to co z nás vyzařuje se nedá "namalovat". Ve tváři máme zaznamenáno všechno co jsme prožili a jaké vztahy vedli a vedeme. .. Uvolněním starých vazeb uvolňujeme i staré vrásky v obličeji, na těle  .. Včera byl úplněk a všechno staré vyplouvá, dere se na povrch a chce být rozpoznáno, uznáno, očištěno a odpuštěno. Nechte se inspirovat textem, který pevně věřím osloví většinu z vás, kteří prožíváte silné okamžiky - ať už v pozitivním slova smyslu nebo v tom dalším.     

Úplněk skončil, jsme úplní. Tuto mantru věnuji všem, kteří jste na sobě, jako já, od počátku roku 2019 usilovně pracovali.

Mohli jste být napadáni za to, že se třeba i jako první ve vaší rodové linii, stavíte do své Síly.

Mohli jste být osočováni na svém pracovišti, jak jste se naučili dávat hranice a vyslovovat své NE.

Mohli jste být zle drceni svými nejbližšími, kteří se na vás snažili shodit všechno špatné na tomto světě.

Mnozí jste se rozhodli čelit svým pravdivým pocitům a opustili svá manželství či jiné nefunkční vztahy.

Možná na vás byl spáchán astrální útok, vyhnuli jste se vyslovené kletbě či s údivem sledovali, jak vás někdo dříve blízký touží emočně či energeticky zničit.

Mnoho z vás nyní prodělává monumentální transformaci, podobnou vlně roku 2012, měníte své stravování, vybíráte si pozitivní prostředí, detoxikujete, jak uvnitř, tak na povrchu.

Stateční, nyní jste mnohem úplnější. Zvládli jste to nejhorší. Někteří jste bojovali i o holé přežití.

Stavíte se znovu do své síly, zapínáte kosmické motory, o kterých jste dříve neměli ani tušení. Mnoho ze svého léčení nyní budete moci použít i pro ostatní. Ale pozor. Jsou to vaše zdroje, patří vám a zcela prioritně jsou určeny pro vaše fungování. Jakmile jich máte dostatek, můžete přebytky poslat dál.

Slabý, vyprázdněný léčitel není úplně košer, není-liž pravda?

OM SARVÉŠAM SVASTIR BHAVATU.
Nechť jsou všichni naplnění zdravím (dokonalostí).

Peace.
(vlastní text Synchronicity)

Více si můžete přečíst na www.synchromysl.blogspot.com 

Ať vás láska a štěstí provází, 

Vaše Martina 

 
.