Barevné a stylové letní cestování

27. 05 2019 | Milé ženy, dívky a slečny, velmi doufám, že vám dnešním příspěvkem udělám radost. Snad i vy, stejně jako já, rády cestujete a ještě ke všemu s překrásnými taškami či kabelkami.  Tyto požadavky pro mne jednoznačně splňuje značka paní Very Bradley, která se již od roku 1982 věnuje tvorbě stylových tašek a kabelek. Byla to právě ona nedostatečnost dámských zavazadel, která vedla k tomu, že se tato rodinná firma stala ve Státech tak známou a prosperující.    

Já osobně jsem se s jejími kabelkami poznala před 10ti lety v New Yorku a již tenkrát jsem byla okouzlena tou ženskostí, barevností a nejrůznějšími vzory. Velmi se mi líbil jejich prošívaný styl, který se objevuje u všech tašek (kromě kožených samozřejmě). Navíc si můžete poskládat svojí jedinečnou sadu -  tedy například kabelku, cestovní tašku a malou peněženku - vše v jednom designu. 

 

Doposud mě nadšení nepřešlo, jen graduje s jejich nejnovějšími kolekcemi. Také jsem z menších kabelek přešla na větší cestovní zavazadla, vnímám je jako perfektní alternativu kožených tašek. 

Je to perfektně padnoucí dámská záležitost nejen na cestování na delší vzdálenosti, ale využijete je i na kratší, nebo do letadla .. 
Kromě toho mě na těchto taškách baví, že když jí umažete, lehce jí vyčistíte nebo na jemný prací cyklus vyperete. Poté jí hezky vytvarujete a je jako nová. Látky jsou kvalitní, nebojte se toho.  

Jedno je jisté, paní Bradley ví co dělá!
Já jsem nadšená! 

Vaše Martina ❤️

Foto: Archiv Vera Bradley 

Autor: Martina

Diskuse

.