Jak si přírodní cestou pomoci ke klidu?

16. 05 2019 |   Milé ženy, dívky a slečny, cítíte se poslední dobou vystresované, podrážděné a tak nějak ne "ve své kůži"? Jednak je to energiemi, které se na nás nepřetržitě valí a jednak doporučuji zvolnit životní tempo a přizpůsobit se tomu. Chápu, že s napěchovanými diáři to není snadné, nicméně nemocné a vyčerpané nikomu nepomůžeme.

Pokud se chcete dozvědět, jak si dále můžete pomoci, koukněte. 
Jednak doporučuji pít hodně čisté vody, prosté sirupů a dalších sladidel a také odpočívejte i kdyby to mělo být třeba jen na 10 minut. 
Kromě toho si vyberte i vhodnou aromaterapeutickou péčí, vůně dokáží mnohé. 
Víte, že miluji Tata Harper produkty a ne jinak tomu bude i v tomto případě.
Tímto vám představuji TATA HARPER Aromatic BedTime Treatment. Bylo mi velkým potěšením vyzkoušet tento olej a nutno podotknout, že jsem ho po vyzkoušení neodložila, ale používám ho stále. Jeho silná zemitá vůně vás zbaví veškerého napětí, které pociťujete. Aromaterapeutická směs olejů, která navozuje pocity klidu a míru účinně pomáhá proti napětí a neklidu. Obsahuje například levanduli, šalvěj či římský heřmánek. Jejich vůně je tak uklidňující a harmonizující, že ho doporučuji používat nejen před spánkem - i když k tomu byl primárně určený. Používejte ho, jak často potřebujete, třeba i každý den. Upřímně, tahle vůně se nikdy neomrzí. Naneste ji do dlaní, lehce promněte a naneste na pulzní body.
Navíc je tento olej v balení s kuličkou, tedy můžete nanášet i přímo na kůži - jak je libo a jak je vám to příjemné.
Účinky tohoto oleje ale sahají mnohem dále. Použijete-li ho před spaním, díky klidnému spánku naberete mnoho sil a také tím zregenerujete pleť. Tedy dovoluji si tvrdit, že má i anti-agingový účinek. 
Velmi doporučuji vyzkoušet, zamilujete se! ❤️

Vaše Martina ❤️

www.luxusni-prirodni-kosmetika.cz

Zdroj fotografií: Tata Harper archiv 

Autor: Martina

Diskuse

Speciály

Tipy