Krásné léto s Pleasure State

25. 06 2019 | www.inadhled.cz   Milé ženy, dívky, slečny a muži, není pochyb o tom, že spodní prádlo je každodenní záležitostí nejen ženy ale i muže.  Dnes se ale zaměřím na ženy.  Je to proto, že jsem sama žena a ráda prohlížím nové kolekce. Vnímám skrz spodní prádlo, jak nás, ženy, návrháři tedy muži, vidí. 

Věřím, že opravdovou radost z ženského prádla mají i muži. Pokaždé nás totiž mohou vidět v našich různých polohách - tedy mám na mysli ty duševní, neboť naše nálady výběr spodního prádla zcela jistě ovlivňují. 

Značka, která obléká ženské touhy a sny a kterou vám tímto představuji nese název Pleasure State.

Pokud jste tohle prádlo někdy oblékly, víte, že poskytuje dokonalé pohodlí a luxusní vzhled. Mohla bych tu básnit do nekonečna, ale pojďme si říci něco bližšího. 

Chcete se cítit jako bojovnice Xena a nebo něžná dívka ztracená na ostrově ? Máte raději jemnou krajku a nebo složité detaily či vyšívané vzory? 

Je to naprosto jedno, neboť tahle značka má řešení pro všechny případy. A právě ta různorodost se mi moc líbí. S velikostmi ale nečekejte obvyklé číslování, je opravdu třeba zkusit každý model. Jedno vám ale garantuji, pokud vám sedne, už ho nebudete chtít sundat. Nebojte se také, pokud máte “slovanštější” křivky. Pleasure State s tím počítá!  Čekáte-li miminko, opět se nebojte. Opravdu. Pokud si pořídíte takto krásné prádlo jako nastávající maminka, budete se cítit sebevědomě a sexy což ocení i váš partner.

Ať už jste v jakékoliv životní fázi a vyberete si to či ono prádlo, nezapomeňte o něj také dobře pečovat. 

Vzhledem k tomu, že Pleasure State patří k luxusnějším a dražším kouskům, doporučuji podprsenku po jednodenním nošení nechat jeden den “odpočinout”. To znamená, že se prádlo zase vrátí do původní polohy - tedy elastan v něm obsažený se opět “zatáhne”. Tohle pravidlo platí pro všechny značky. Přestože to pravděpodobně každá žena ví, raději to zmiňuji, neboť tento fakt značně prodlužuje krásu a funkčnost každého spodního prádla.  

Já jsem ve fotografiích vybrala něžnější vzory a body, které mám vyzkoušené. Ale určitě se podívejte, co všechno Pleasure State nabízí, je to velké množství vzorů a stylů. 

Přeji krásné léto s krásným prádlem, 

Martina

 

Autor: Martina

Diskuse

.

Speciály

Tipy