Právě se nacházíte:

Květ Života

15. 06 2019 | www.inadhled.cz   Milé ženy, dívky a muži,  dnešní inspirace bude o jednom z nejzákladnějších symbolů na planetě Zemi vůbec. Je jím "Květ Života". Proč stojí za to se jím zabývat vám ráda prozradím. Ještě předtím si však dovolím zmínit C.G. Junga, který říká, že nepotřebujeme více náboženství nýbrž více spirituality. Pojďme se dnes tedy spirituálně inspirovat. ..

Květ života je jedním z nejstarších symbolů posvátné geometrie, který nalezneme u všech kultur po celém světě. Tento symbol znázorňuje základní formy prostoru, času, ducha a vesmíru. Znázorňuje stvoření všech forem a jednotu veškerého existujícího života.

Málokdo ovšem ví, že se jedná i o velmi účinný tvarový zářič. Tento symbol, pokud je správně vyobrazen a je celistvý - mezi spojnicemi nejsou mezery, spolehlivě eliminuje negativní energie v jeho bezprostřední blízkosti a neutralizuje tak například elektrosmogové záření mobilu či tabletu. A to je velmi pádný důvod proč se jím obklopovat. 

Například, svícen, který vidíte na obrázku je vyrobený na zakázku a splňuje výše popsané požadavky. Materiálem je čiré křišťálové sklo Optiwhite a kov. Je to jen jedna z možností, jak zařadit Květ života do našeho běžného života. Tento symbol však můžete vídat také ve formě samolepek, které nalepíte přesně kam potřebujete. Pokud si větší samolepky nalepíte na okenní tabule, uvidíte jak dopadající světlo rozzáří a zharmonizuje váš domov.

Jistě najdete další varianty jak se tímto symbolem obklopit a používat jej každý den. Věřte, že vám to bude pouze k užitku, neboť pouze poznání aplikované do běžného života je opravdovým poznáním.  

Martina 

Více informací najdete na FB - Martina Hovorková - luxusní přírodní a kultovní kosmetika 

Zdroj fotografií: Martina Hovorková

Autor: Martina

Diskuse

.

Speciály

Tipy