Právě se nacházíte:

Občas je potřeba vyhledat pomoc

28. 11 2021

  www.inadhled.cz   Prožíváme velmi složitou dobu a na mnoho lidí doléhají následky všech událostí, které to způsobují. Množí se deprese, pocity bezradnosti, zvyšuje se agresivita mezi lidmi, společnost je rozvrácená. Existuje plno možností, jak se s tím ,,poprat", pro některé z nás je však už vše tak náročné, že to sami nezvládnou. 

  „Už aby to skončilo“, tuto větu slýcháváme v poslední době dost často.

  Zapneme televizi, otevřeme internet, noviny, FB, všude jen negativní zprávy o covidu, o zdražování plynu, energie, jídla…….., kolik již zemřelo lidí, no hrůza – žádné pozitivní informace, a pak máme ještě soukromé trable, někdo řeší vztah, jiný řeší nestabilitu v práci, další zdraví, a toto vše, když se nám usazuje v hlavě, tak se naše tělo dostává do stresu, demotivace, úzkosti, obavy, hlava si říká pravidelně o migrény a to ještě nevíme o tom, co máme z minulosti ukotvené v našem podvědomí.

  Člověk zvládne hodně, ale bohužel někdy se dostane do situace, kdy potřebuje externí pomoc, někdy stačí si popovídat, vypovídat se, jindy stačí slyšet, že není sám, kdo má nějaké problémy, ale vždy je nejlepší zjistit příčinu tohoto problému a samozřejmě odstranit dané trápení. Mými klienti nejsou jen ženy, ale i muži, každý řeší něco jiného, ale co je skvělé je to, že se lidé nebojí mluvit o problému, o trápení a vše tak jde ven z těla, protože držet vše v sobě je do budoucna tak akorát zadělání si na nějakou vážnou nemoc.

  Již 20 let pracuji s lidmi, jsem personální ředitelkou v jedné výrobní společnosti, zároveň jsem kouč a terapeut (pracuji s technikami EFT, NLP). Dle zkušeností vím, že vždy člověk řešil nějaké problémy, ale to co se děje momentálně s naší psychikou, to nemá obdoby.

  Možná to bude znít zvláštně, ale vše je řešitelné kromě těžké nemoci a je mi jasné, že si můžete říci, té se to říká, nějak se z toho dostane díky praktikám, které zná. Ano částečně máte pravdu, ale také jsem si prošla náročným obdobím, kdy mi nebylo do úsměvu, skoro jsem se zhroutila, nevěděla jsem co dělat, myslela jsem si, že se mi rozpadnul svět. NE ten svět se nastartoval a chtěl mi ukázat, že vše špatné je pro něco dobré. A upřímně? Ano je to tak a dnes denně děkuji, že se vše stalo, protože je mi krásně, úžasně a hlavně „mám se ráda“.

  Dle mých zkušeností - Mít se rád, mít se ráda, je občas pro jednotlivce složité. Člověk si někdy myslí, že se má rád, jako tomu bylo u mě. Myslela jsem si, že když jsem spokojená, nikomu nic nezávidím, lidem pomáhám, tak že se mám vlastně ráda, ale až později jsem zjistila, že „Mít se rád“ znamená úplně něco jiného – vážit si sám sebe, nenechat se ponižovat, jít si za svým cílem, umět říci NE.

  Co říci na závěr? Zkusme myslet pozitivně, vykašleme se na negativní zprávy, a když budete chtít, dejte mi vědět a potkáme se. Ráda s Vámi vše proberu, zjistíte, co se skrývá za Vaším trápením a uvolníme psychosomatické bloky ve Vašem těle, aby Vaše energie proplouvala tělem tak jak má, ale pozor to nejdůležitější je –MUSÍTE CHTÍT.

  Mějte se krásně

Gabriela Kahounová

Email: gakaho@seznam.cz

Tel: 733 162 795

 
.