Pleťová maska, která řeší každý problém?

13. 05 2019

Milé ženy, dívky, slečny a muži,  krásné dopoledne vám přeji a zejména těm, co milují luxusní přírodní kosmetiku. Dnešní setkání bude o pleti - tedy o dokonalém vyčištění pleti. A nebojte se, na všechno vám bude stačit jedna jediná maska na obličej a tělo.  Tohle téma jsem vybrala záměrně, protože na jaře se zbavujeme všeho, co nám neslouží. Ať už v reálném živote nebo na úrovni našeho těla. Pořád je to jakýsi detox, který má za úkol zbavit se starého a nechat místo pro nové ..

Pojďme se na to podívat z hlediska pleti. 
Je úplně jedno, jestli potřebujete vyřešit zanesené póry nebo rozšířené žilky. Oboje totiž můžete řešit najednou. Velmi doporučuji se zaměřit na přípravky bez chemie, které stejně časem pleť jenom zatěžují a "ucpávají". 
Jako milovnice kultovní přírodní kosmetiky, jsem k tomuto účelu nemohla minout fantastickou pleťovou a tělovou masku v jednom od paní May Lindstrom s názvem The Problem Solver.
Je to maska, která má příznačný název - a opravdu, řeší každý problém. 
Jak jsem zmínila výše, je zcela jedno jaký druh pleti máte, protože účelem je dostat jí do "normality". 
Z čistých ingrediencí, které maska obsahuje bych zejména znímila černou směs raw kakaa s antioxidačním účinkem, jíl, bambusové dřevěné uhlí, sůl a exotické hřejivé koření ... Tohle všechno s vaší pletí udělá divy! Tato zázračná intenzivní maska s okamžitým viditelným účinkem čistí, detoxikuje, stahuje póry, potlačuje záněty, stimuluje mikrocirkulaci a sjednocuje tón pleti. 
Unikátní je nejen komplexním účinkem, ale i svou texturou prášku, který se po smíchání s vodou promění v pěnu.
Vydrží tím pádem dlouho a nekazí se - pokaždé si jí totiž před tím, než použijete rozmícháte v mističce. 
Přestože patří mezi velmi drahé produkty, nebojte se investovat. Nejen, že vaše pleť bude zářit jako nikdy předtím, ale vydrží vám opravdu dlouho, předlouho. 
Jako vždy to nepřehánějte s množstvím - u kvalitních produktů (stejně jako u dobrého jídla) stačí málo a výsledek je obrovský. 
Přeji vám příjemný relax během působení masky a těším se na vás u dalšího Tipu, který vám zpříjemní jaro.
Vaše Martina ❤️

www.luxusni-prirodni-kosmetika.cz

Zdroj fotografií: Liberty Green a osobní archiv

 
.