Právě se nacházíte:

Arabové jsou už všude...

22. 12 2018

www.inadhled.cz   Evropská společnost je hluboce zasažena náboženskou invazí muslimů. O tom už nemůže být pochyby. Na téměř denním pořádku jsou násilné činy prováděné militantně smýšlejícími vyznavači koránu. Výjimkou nejsou ani Vánoce, kdy řada muslimských kněžích přímo povzbuzuje své souvěrce k násilí a nenávisti vůči původnímu evropskému obyvatelstvu- Zátarasy kolem vánočních trhů možná zabránily nájezdům nákladních automobilů, ale vozidlem lze najet i do davu na zastávce či kdekoliv jinde na rušné ulici. Postřelit pár lidí ze zálohy odpovídá statečnosti šílených příznivců Proroka a podříznout dvě spící holky ve stanu na sice blbém místě, ale jen tak pro zábavu, asi patří k rituálu pravého vyznavače islámu. Nic z toho není teroristický čin, protože počty mrtvých nenaplňují oficiální kvóty pro počet postižených, nicméně politická korektnost těch, kteří tvrdí, že nešlo o nábožensky motivovaný čin, je pouze měřítkem debility politiků a novinářů.

 

 

  Všudypřítomnost zahalených žen a tmavých chlápků je alarmující. Ve Francii vás to ani moc nepřekvapí, historie invaze z bývalých kolonií není něčím, čím by Francie nebyla známá.  Ovšem přijedete li do horského střediska v Rakousku a přitom na ulici potkáte více Arabů než Rakušanů, rázem ztratíte iluze o tom, že jsou ještě místa, kterých se islamizace netýká. Nestačíte se ani divit tomu, že by jim měla být zima, oni se prostě radši přizpůsobí počasí, než by ztratili možnost využít sociálních výhod slaboduché evropské společnosti. A nejde o žádné chudáky. Jezdí v autech, nakupují v supermarketech, bydlí v hotelích, ale mají také byty v relativně exkluzivních lokalitách. Jediné, co příliš nevidíte je to, že by nějak pracovali. Potkáte je na pumpách, v restauracích, odpočívadlech. Jsou hluční, pohybují se v početných rodinách a svým chováním a oblečením nevypadají zrovna integrovatelně.

  Mezitím jsme nuceni naslouchat tlachům o tom, jak bez nich Evropa dopadne špatně. Tyto lži jsou stejně časté, jako setkání s muslimem kdekoliv v Západní Evropě. Ti, kdož je vypouští, žijí většinou v bezpečí soukromých a dobře hlídaných rezidencích, aniž by vycházeli mezi prosté lidi. Nevnímají nebezpečí, respektive ho ani vnímat nechtějí, plynoucí z vpuštění cizí kultury poznamenané nižším IQ. Zároveň zneužívají zkorumpovaných neziskovek s užitečných idiotů, kteří s nimi táhnou za jeden provaz. Je s podivem, kolik hloupých lidí se nachází mezi intelektuály a bohémy. U politiků překvapení být nemusíme, řada z nich se především drží koryta, ke kterému by jinak nedosáhli.

  Smutná změna poměru obyvatel se potáhne pár let, co se však stane ve chvíli, kdy se počet muslimů dostane nad 10%, to už z historických pramenů víme. To je totiž hranice, po jejímž překročení dochází k naprosté islamizaci dobývaného území. Není k tomu nijak daleko. Aspoň v některých státech Evropy. Pokud blížící se ekonomická krize nezpůsobí odliv migrantů a její následky nepřinutí evropské ekonomy ke změně uvažování v oblasti sociálního zabezpečení nepracující menšiny, budeme stále blíže občanským nepokojům, násilí ze strany méně vnímavých cizinců a potřebě bránit se. Moc optimismu možná z této úvahy nevyplývá, ale skutečnost může být ještě horší. Devastaci Evropy sledujeme v přímém přenosu.

J3.K