Právě se nacházíte:

Den na střelnici

16. 05 2017

  www.inadhled.cz    Rozdíly mezi mužem a ženou jsou většinou na první pohled zjevné. Půvab dam doplněný o schopnost mateřské lásky a pudů potřebných k péči o děti jsou protikladem hrubé mužské síly, povinnosti uživit a ochránit svou rodinu, kmen, domovinu. Příroda nás předurčila k vzájemné spolupráci při udržování lidského rodu, k lásce i kompaktibilitě.

 Přestože se v posledních pár létech vynořilo množství lidí, kteří se snaží výše uvedené popřít, normální je milovat se, díky tomu se množit, a v důsledku toho i vychovávat nové generace, pro které je tento model fungující mezi většinou živočichů a u všech savců prioritním pro jejich samostatnou existenci. Jakékoliv pokusy o změnu jsou kontraproduktivní a vedou k postupné degeneraci společnosti.

  Bohužel dochází k změnám i nadále. Ženy jsou katapultovány systémem do prostředí, které kdysi patřilo především mužům. Dokud šlo o profesní pronikání něžného pohlaví do sfér podnikatelských a manažerských, nikdo příliš neprotestoval, přestože tímto vývojem dochází často k opouštění klasické péče ženy matky o rodinu a dítě. Získání vyššího platu i míry rozhodování vede k úpadku mužského postavení, snižuje potřebu být živitelem rodiny a vede paradoxně ke vzniku třídy metrosexuálů. Navíc děti vyrůstající v rodinách, kde má žena navrch, poznávají naprosto rozdílnou realitu, než ty žijící v rodinách staršího modelu. Pokud se ptáte, proč jsou muži ochotni přistoupit na obrácený gard, důvodem jsou většinou lenost a neschopnost. Nicméně vyloženě šikovné a ve své podstatě nesmírně pracovité ženy mají mít možnost vyniknout.  Bohužel se do předních funkcí dostávají díky moderním trendům i ty méně šikovné, občas úplně hloupé. Co jiného by šlo říct o vysoké úřednici EU Mogheriniové? Živit rodinu tak nyní může dle společenských měřítek i žena. A děje se to stále častěji.

  Na mužích tedy zůstává aspoň úkol bránit svou rodinu i zemi. Je to však stále pravda? Možná u rodiny tento předpoklad stále trochu funguje, i když nová generace nevojáků vyrůstající bez kvalitní tělesné výchovy a oblbnutá filmy z prostředí hvězdných válek by jen těžko odolala nepříteli. Zatímco izraelská mládež obou pohlaví absolvuje víceletou vojenskou službu, v Evropě se stává slovo zbraň sprostým slovem a násilí je umožněno pouze hercům ve filmech a migrantům v ulicích. Některé realisticky uvažující ženy již pochopily tragičnost této situace a věnují se bojovým sportům a střelbě, většina ostatních se však podepisuje pod pamflety omezující držení zbraní určených pro vlastní obranu. Pomáhají tak k sebedestrukci Evropy a vystavují sebe i své děti vážnému nebezpečí.

  Začne li válka, najdou li se jakékoliv důvody k vyhlášení mobilizace, budou to především tátové od rodin, kteří budou ochotni jít v prvních řadách a bránit tak své děti a jejich matky. Neočekávejme, že do zákopů ulehnou gayové, bezdětní a lesby. Tato skupina bude maximálně ječet někde za řečnickými pultíky, prskat na všechny strany a rozdávat nařízení. Skuteční muži a ženy budou bránit svou zem před jakýmkoliv agresorem s přesvědčením, že jejich případná oběť bude znamenat lepší budoucnost pro jejich nejbližší. Všechny ty ministryně obrany, vnitra, bezpečnosti a předsedkyně vlády zapadnou okamžitě v propadlišti dějin.  A půjde o zbytečnou špatnou zkušenost.

 Příroda nám napovídá, co je správně. Smůlou je, že evropské ženy budou navráceny do domovů černými Afričany, jejichž pudy jdou v souladu s tím, jak byly kdysi role rozděleny. Emancipace přesáhla své možnosti. Všechny její výdobytky vezmou rychle za své i díky těm ženám, které nyní rozhodují. Pokud se jim nepostavíme především my muži, nezaženeme změkčilé politiky, rádoby schopné ženštiny a především homosexuály určující posun etických hranic a měnící základy rodiny i společnosti, budeme muset opět v blízké budoucnosti do zákopů. Stojíte o to?

  Je třeba být tedy připraven. Nestačí sport, posilovny, na řadu přichází střelnice, cvičný návrat do maskáčů. Možná se to zdá být poplašnou zprávou, nicméně bohatí světa vědí a budují si místa, ve kterých přežijí i jadernou katastrofu. Většina obyvatelstva tento problém nevnímá, přesto být v pohotovosti by mělo být návratem k pudu sebezáchovy. Udělejte tedy vše proto, aby pro vás nebyl problém postarat se o bezpečí vaší rodiny. A střelná zbraň, kterou umíte ovládat, byť je skryta v trezoru, je dobrým začátkem. Jednou možná pochopíte smysl těchto slov.

J3.K