Evropské osvícení, americká krize

24. 06 2020

www.inadhled.cz   Rabování v americkém Seattlu, ve kterém byla na krátký čas pozastavena činnost policie, dosáhlo stupně, kdy bylo třeba místní šerify vrátit do služby, protože zhruba týdenní experiment přinesl vyšší formu vandalství, řadu mrtvých a navýšil se počet trestných činů. Tato informace se již donesla i na náš kontinent do Švédska a černí přivandrovalci nazývaní migranti požadují zavedení podobné praxe v této severské zemi a zrušení tamní policie. Oni už tak nemají moc na práci a z nedostatku zábavy zapalují jen tak ze sportu automobily na místních parkovištích, teď by se jim otevřely další možnosti, jak si krátit svůj volná čas trávený mezi vybíráním přidělovaných sociálních dávek, které je drží při životě.

  Ostatně právě Švédsko nám mimo Saabů a Volva dává mnohem více. Tedy dávalo. Automobilka Saab, která patřila k unikátům v automobilovém průmyslu, již zkrachovala. Volvo jako první na světě nastavilo tachometr na maximum 180 km/hod, přičemž zahodilo i všechny šestiválcové motory a světe div se, to vše pod taktovkou čínských investorů, což nikomu nevadí, u nás by se proti tomu zvedla jistě vlna kritiky. Zároveň si Švédové zvolili snad nejsamodestruktivnější vládu na světě a nadále přijímají migranty, přestože tito systematicky likvidují vše, čím bylo Švédsko pozitivně proslulé. Pravdou je, že si v této zemi už opět nemusíte zamykat svá auta, protože žádný zámek Vám k ochraně majetku nepomůže. Podobné je to se vstupními dveřmi do domu. Nezvaní hosté totiž stejně chodí oknem. Ani policii není třeba rušit, protože do plno míst už ani nechodí, a když už někoho zadrží třeba s uříznutou hlavou své přítelkyně, čeká dotyčného psychologické vyšetření, jehož závěrem je, že za nic de facto nemůže, protože byl na pár minut nepříčetný. Takže se díky této praktice můžeme dostat k zajímavým videozáznamům ze sexuálních orgií, kdy pár nešťastných Arabů uspokojuje nadšenou a nadrženou blonďatou nymfomanku toužící po větší dávce hrubosti, nejlépe končící třeba její smrtí. Samozřejmě dalším švédským darem světu je Greta Thunbergová, aktivistka proti všemu, jejíž vědomosti jsou nadpozemsky bohaté.

  Americké hnutí Black lives Matter už otevřelo své pobočky v Evropě a svou pozitivní energii přeneslo na velkou část kontinentu. Například v německém Stuttgartu dokázalo působením na lidi vysklít pár desítek výloh, zesměšnit policisty a vyrabovat desítky obchodů. Mamá Merkelová se pohoršuje, jako by ani netušila, kde se vzalo tolik černých a jejich podporujících. Soudružko Merkelová, ti tmavší účastníci párty v ulicích křičící Allah akbar jsou Vámi pozvaní ublížení muslimové, kteří utíkají před neexistující válkou, suchem a od matek svých dětí za levným nákupem do Vámi spravované a donedávna i obdivované země. Že ji ničí, to je naprosto v souladu s jejich mentalitou, kterou Vy jste ignorovala. Nebojte, Němci jsou natolik poslušní a disciplinovaní, že se Vám nepostaví, zvláště, když Váš přítel americký miliardář Sörös pomáhá spolufinancovat osobní ochranku v podobě levicové Antify. Ostatně tato příjemná mládež Vám je blízká i proto, že jste v mládí zastávala veřejně stejně levicové názory. Teď se to hodí.

  Americký prezident je údajně v úzkých, v preferencích předpovídajících budoucího vítěze prezidentských voleb favorizují strůjce ukrajinské bídy Demokrata Bindena. Jaká je realita? Demokraté využívají všeho, co může Trumpa poškodit. Spřátelené sociální sítě, média, Sörösem financovanou Antifu a hnutí Black lives Matter stojící za likvidací soukromého i státního majetku v ulicích amerických měst. Proč ta zvýšená aktivita? Trump postupně likviduje výdobytky vlády Demokratů, hází jim vidle do jejich kšeftů. Nedávno jimi trefil i Billa Gatese a netají se tím, že na proslulé destinaci Quntánamo připravuje ubytování pro řadu zločinců z řad politické opozice a jejich přisluhovačů. A Binden by byl společně s Obamou a Clintonovými mezi smetánkou obývající v teplácích tuto základnu. Možná se to zdá přitažené za vlasy, nicméně realita je taková, že by si to přinejmenším zasloužili. Donald Trump je ve složité situaci. Nejdříve je třeba vrátit do ulic amerických měst pořádek, zcela nerasisticky srovnat rozvášněné černochy a pozavírat členy Antify, před volbami zmobilizovat své voliče, a pokud možno ukázat prstem na zločince v bývalé federální vládě a kolem předešlých prezidentů z řad Demokratů, zároveň předložit důkazy sesbírané za dobu své vlády. To nebude snadné, lze tedy doufat, že mu v tom někdo pomůže. Pokud by nakonec vyhrál, a nic jiného si nelze přát, pak budou stejně za vítěze označeni moskevští hackeři.

  Takže jedinou dobrou věcí je, že se snad v Rusku podaří Vladimírovi Putinovi udržet funkci prezidenta. Rusko i přes svou kontroverzní pověst, kterou buduje především Západ, patří k posledním zemím, kde je svět ještě trochu normální. Kdyby nám to tvrdil někdo před 30ti roky, tedy že něco podobného řekneme, mysleli bychom si, že se zbláznil. Jenže on se pomátl celý svět, a to tolik nenáviděné Rusko z toho všeho vyklouzává tak nějak nejlépe. Nebo to tak není?

Jindřich Kulhavý