Právě se nacházíte:

Facebook maže…

19. 03 2018

  www.inadhled.cz    Kdysi normální, přirozené a běžné věci se stávají poslední dobou trnem v oku těch, kteří chtějí měnit chod dějin a historie za každou cenu a proti zdravému rozumu a logice. Tito aktivisté nemají z nejvyšších míst pouze požehnání, ale naopak jsou přímo vyzýváni k cenzuře, například na sociálních sítích k mazání příspěvků a samotných profilů. Vznikají celá oddělení placených lidí, k nimž se přidávají dobrovolníci z řad udavačů, idealistů a závistivců, ti všichni vzápětí spolupracují na dohledu nad ,,nehodnými´´.  Za ty jsou považováni všichni, kdo nesdílí momentálně ten ,,správný´´ názor.

  Co vše se tedy momentálně nehodí strážcům prosazování novodobé filozofie?

  Fotografie se sexuálním podtextem, jsou li na nich bílý muž a bílá žena. Jde o naprosto zásadní problém, neboť dle příkazu bruselského politbyra s podporou antirasistických struktur z USA je nevhodné množit se v rámci jedné rasy, přičemž se to týká především situace běloch s běloškou. Ideální kombinací pro šílence z Bruselu je tak černoch s Evropankou. Naopak nikde není k vidění propagace milování se Evropana s Afričankou, konvertování muslimky na křesťanskou víru a následnou svatbu v kostele. Když sex, tak jedině inteligentní a živelný černoch s krásnou blondýnkou severského typu. To vše má vést k vzniku globální světle hnědé rase. Takže bílý kluk a holka stejné pleti jsou třeba okamžitě smáznout, je jedno, jde li o umělecké ztvárnění, či tvrdé porno. Samozřejmě je to nikoliv o nahotě, ale o samotném principu. V době, kdy sstačí kdekoliv kliknout a jste na stránkách plných sexu, stává se sociální sít více policejní, než policista sám. Takž může jít o nepovelení nejen u fotografií, ale i u obrazů starých mistrů. LGBT aktivisté se přidávají a svým povykem kolem nevyváženosti a existence sexuálních styků i mezi stejným pohlavím přilévají olej do ohně.

  Fotografie nahé ženy. Vzhledem k světové aktivitě odstartované v USA herečkami a nazvané MeToo se žena jako taková stala ochrannou známkou, která se nesmí používat. Již od pradávna byla žena vzorem krásy a přitažlivosti a muž vytvářel zázemí, staral se o lov a boj. Příkladem historického ztvárnění ženské krásy byla třeba u nás Věstonická Venuše. Jistě nebyla prvním případem, kdy muž dle vzoru vytvořil umělecké dílo a je téměř jisté, že modelka byla ráda, že se stala tak krásnou předlohou neméně zdařilé kopie. Což lze říct i o všech těch, které se později nechaly zvěčnit malířem, vytesat sochařem a vyfotografovat fotografem. Krása ženy byla vždy inspirativní a patřila k motorům civilizace. Pokud je tedy nyní něco podobného popíráno jen proto, že řada hollywoodských krásek se přes postel a roztáhnuté nohy dostala do povědomí světového obecenstva, vydělala hromadu peněz, aby nyní kázala cosi o morálce, jde o smutný skok na špek. A že se přidala i část sportovkyň a žen stoupajících často po profesním žebříčku výše jen díky tomu, že je před výstupem vždy za jejich zadeček popostrčil výše předem vybraný jedinec mužského pohlaví, není žádným překvapením.  O to větší čest těm, které se dokázaly nahoru dostat jen díky svým schopnostem a ještě navíc dokázaly zůstat ženami.

  Fotografie a videa spojené s násilím. Vzhledem ke světové situaci jde navíc o selektivní výběr, protože některé uveřejnit lze. Pokud se objeví na obrázku či filmu ruský či proruský separatista, syrský či srbský voják  může řezat hlavu kapesním nožíkem a následný dokument bude zvýrazněn, nikoliv mazán. Jenže takové snímky vznikají především fotomontáží, protože je prostě jinak nelze pořídit. Ovšem, jde li o islámského fanatika vraždícího bezbranné muže, ženy a děti, a nejlépe bělochy, ,,lékaře´´ vykonávajícího ženskou obřízku, tureckého vojáka zabíjejícího kurdské civilisty, hromadný masakr obyvatelstva, kamenování a pálení za živa, romskou osadu plnou špíny, odpadků a nemocí, jde o rasisticky motivovaná fakta, která není vhodné v rámci prosazování doktríny o přínosu migrace a solidaritě s ostatními národy jakkoliv uveřejňovat. O tom se mohla přesvědčit i taková osobnost, jakou je Marina LePen, kterou za poukázání na prokazatelné a všeobecně známé zlo zachycené na videích a snímcích chtějí ve Francii poslat do vězení. Také v sousedním Německu dochází k vyslovení trestů za podobnou činnost.

  Výše jsou uvedené pouze tři případy, které jsou nejvíce zřetelné. S blížící se platností směrnice GDPR týkající se ochrany soukromí přibydou jistě další ,,zakázané´´ možnosti upozornit na mizející demokracii a svobodu projevu. Následovat budou i tresty spojené se zveřejním fotografie…například předávání úplatku, tajné schůzky či agrese zločinců. A protože se o tom nebude smět ani psát, nedozvíme se už vůbec nic. Takže například o kauze, v níž Miroslav Kalousek posvětil nákup nevyhovujících padáků pro armádu, díky čemuž se zabil parašutista, bude psáno takto:,, Nejmenovaný představitel jednoho ministerstva byl součástí pořízení něčeho, co vojsko potřebuje, ale moc se to nepovedlo, přičemž se cosi přihodilo.´´ A aktivní publicista nakonec radši napíše:,,Něco se stalo, ale nikdo nic neví.´´.  Na informace a dezinformace tak budou mít monopol  média podobná České televizi. A my občané si budeme posílat fotky z dovolené, ovšem bez lidí, aby nás náhodou někdo nedal soudu. A sociální sítě už navštěvovat nebudeme. Protože cokoliv závažného na nich sdílet stejně nepůjde. No to jsme to dopracovali.

J3.K