Právě se nacházíte:

Hledejme si spojitosti

20. 11 2020

www.inadhled.cz  Světový mainstream se pomalu probouzí z dosud krásného snu. Tím byla skutečnost, že v podstatě předem určoval, co je dobré a co nikoliv.  Dokázal na povel šířit paniku, doporučovat, co mají lidé dělat, aby byli v budoucnu šťastní, čeho se vyvarovat, koho volit a o kom nenechat ani slyšet. Americké prezidentské volby a situace kolem covidu lecos postupně mění.

  Informace u nás jsou velmi kusé a tendenční. Takže se může zdát, že Donald Trump pláče v rohu z prohraných voleb a nechce přijmout porážku. Opak je pravdou a každý den se na povrch dostávají nové informace. Trump je aktivní na mnoha frontách. A protože ví, že jeho možnosti vrátit Spojeným státům tvář a světu naději jsou omezené časem poskytnutým mu Ústavou Spojených států, mají události rychlý průběh. Tím cílem není pouhá porážka Demokratů, ale mnoho navázaných dalších činů. My se tu o nich dozvídáme jen tehdy, když hledáme pečlivě na internetu, případně jsme v kontaktu se zahraničím.

  V několika zemích světa je nyní rozbíjena síť pedofilů a obchodníků s lidmi. V době, kdy německá policie vniká do bytů opozice a lidí odporujících vládní ideologii, tedy nesouhlasících s migrací, proticovidovými opatřeními a likvidací ekonomiky pomocí ekoterorismu, v jiných zemích včetně Austrálie a USA podobné policejní jednotky zatýkají podezřelé z mnohem závažnějších zločinů často spojovaných s politickými, finančními a uměleckými elitami světa. Trump o tomto několikrát hovořil, ale protože nejen mluví, ale i koná, rozhýbaly se vody kolem této problematiky. Načasování může odpovídat i období amerických prezidentských voleb, svědčilo by to o tom, že stávající hlava USA je dobrý stratég.

  Samotné volby pokračují další fází. Přestože Biden se už viděl v Bílém domu a Kemala Harris se těšila, jak si to s těmi bílými egoistickými chlápky vyřídí a protlačí své přátele z hnutí Black Lives Matter k moci, realitou je prokazování stále většího počtu podvodů, které měly stanovit nového prezidenta Spojených států. Už nejde jen o ,,ztracené“ hlasy pro Donalda Trumpa, o falšované volební lístky. Středem zájmu soudů se stal celý systém voleb nastavený tak, aby vyhrál ten,,správný“ kandidát. Demokraté se připravili skutečně pečlivě, naštěstí však nepočítali s tím, že Trump bude předvídat jejich podlost a touhu po vítězství podpořenou ochotou udělat cokoliv, co by je ke kýženému výsledku posunulo. Zabavení serverů v německém Frankfurtu a dodržování zákonů a postizích těch, kteří ovlivňují volby ze zahraničí, může dovolit zasáhnout stávající exekutivě do nejvyšších pater Demokratů.  Další vývoj má několik možností, přičemž vyhlášení Bidena vítězem je ta méně pravděpodobná. Očekávejme spíše zatýkání v nejvyšších kruzích, opakování voleb, či jmenování Trumpa a kompletní změnu americké vnitřní a zahraniční politiky. Jenže to mainstream přizná jako poslední a ještě velmi zkresleně, protože je vlastněn převážně liberály a s nimi spojenými, respektive jim velícími světovými elitami. Samozřejmě bude zajímavé sledovat nyní jakékoliv jiné volby především v Evropě, protože podvodné systémy fungují i v dalších státech.

  Covid 19 je neméně širokým tématem, které by bez médií mělo mnohem menší dopady. Jediné, co ani mainstream už nepopírá, je umělý vznik tohoto viru. I když i o tom by se dalo diskutovat. Další šílenství už je však nepochybně záměrné a informovanost lidí na celém světě spojená s mnohým lhaním a neskutečnou manipulací s fakty a čísly, popíráním slov odborníků odporujících doktríně o nejsmrtelnějším onemocnění moderní doby a jediné další správné cestě formou očkování je tak velmi omezená. Absolutně nikdo se v médiích nezabývá složením látek, které obsahují testovací soupravy, jejich účinností a podobné je to i u samotných vakcín, to i přesto, že jde o naprosto lidské zdraví ohrožující a v důsledku devastující biologické a chemické komponenty. Jsou umlčováni lékaři, biochemici a virologové, kteří problematice skutečně rozumí. Naopak je vytvářeno prostředí strachu a připravováno vše pro povinnou vakcinaci a následnou represi těch, kteří se odmítnou podvolit. A už vůbec nikde se nic nedozvíte o souvislostech, proč se očkování prosazuje, kdo za tím vším stojí, k čemu může a má vést a zda li se za tím vším neskrývá něco z toho, co je označováno za konspirační teorii. Dosavadní manipulace s čísly, grafy a údaji, upřednostňování některých ,,odborníků“ na katastrofické scénáře a naopak potlačování všech ostatních faktů je jistě přinejmenším podezřelé i pro ty největší důvěřivce. Pro ostatní naprosto nevěrohodné, i proto lze vnímat tak výrazné rozdělení na dva tábory.

  Ke covidu patří samozřejmě i ekonomická stránka věci a na naší republice lze ukázat, co k čemu vede. Zadlužení státu se masivně zvětšilo a země se stává závislou na půjčkách. Snaha mít vyrovnaný rozpočet se už ani nepředstírá. Hovoří se o nezbytné potřebě být součástí EU, vyzdvihují se výhody a zamlčují tragické dopady. Totální propad ekonomiky je jedna věc, naprostá likvidace řady podnikatelů, kteří byli dosud nezávislí na dávkách od státu je však extrémně alarmující. Navíc souběžná opatření v mnoha státech ukazují na systematickou a organizovanou činnost, která má ze střední třídy udělat žebráky. Zatím se to daří naprosto dokonale. Ani to by bez součinnosti mezi médii a politiky nebylo možné. Proklamovaná korektnost a jednosměrná agresivita médií tak jasně hovoří o tom, kdo je vlastní, komu jdou na ruku a co je jejich úlohou. Rozhodně to není informovanost občanů. To by jim poté nemohli unikat schvalování naprosto scestných zákonů, nařízení, změny norem a další události, které se nemají dostávat příliš ven. A v takové žijeme době.

Jindřich Kulhavý