Právě se nacházíte:

Jak si nevychovat dítě

7. 05 2017

      www.inadhled.cz    Moderní doba přináší vždy změny, které nazýváme technickou revolucí. Pokrok se zastavit nedá, i když lze s úspěchem konstatovat, že někdy je vzhledem k vývoji lidstva kontraproduktivní.   Nyní si například nikdo nedokáže představit svět bez internetu a mobilních telefonů. Přitom si před pár léty lidé přátelé i oponenti psali dopisy vlastní rukou, známí se navštěvovali a nakupovali jsme v klasických obchodech, aniž bychom si před tím něco našli na netu. Seznamovali jsme se v přirozeném prostředí. Místo googlení jsme četli knihy, měli bohatou slovní zásobu a kreativci museli být skutečně tvořiví, aby nás jejich reklama, kterou přinesl pan Vajíčko, zaujala. Toto vše je však relativní prkotina proti tomu, co můžeme považovat za skutečný pokus o pokrok zničující naši civilizaci.  

  Genderové šílenství jdoucí ruku v ruce s nynější dobou je doprovázeno skutečně zvráceným uvažováním. Nedávno internetem proběhla zpráva o matce, a pravděpodobně i šílené aktivistce v USA, která svého syna považovala za příliš genderově vyhraněného, a dala ho tedy na balet. Nebohý budoucí muž tak byl zastaven ve svém přirozeném vývoji směřujícím k roli samce a nasměrován k cíli vytvořit bezpohlavního jedince s pinďourkem, jehož jedinou možností bude odvádět přebytečnou tekutinu z těla. Možná bude mít i rodinu a dítě, ovšem tchýní jeho budoucí manželky zůstane žena, která místo dřevorubce, hráče amerického fotbalu, řidiče kamionu, či snad jiného tvrdého chlapa, vyprodukovala tanečníka v legínách a piškotech. Tím nikdo neříká, že jsou všichni umělci v tomto oboru postižení například homosexualitou, ale jisté je, že pro balet se musíte narodit, nelze ho zneužít k úpravě množství testosteronu v těle dítěte.

  Úchylnost, kterou v sobě skrývá snaha o změnu rozložení sil a úkolů mezi pohlavími, je jedním z kontraproduktivních faktorů doby. Vede ke zvyšování počtu homosexuálů, ztrátě sebevědomí u mužů a nárůstu počtu žen zveličujících vlastní důležitost a schopnosti. Důvodem je nejen technická revoluce v úvodu článku zmíněná, ale i zvyšující se možnosti pro uplatnění žen. Vzhledem k stále se dopředu posunující technice ubývá zaměstnání, která mohla vykonávat pouze fyzicky zdatní jedinci. Páky bagru nahradily většinu kopáčů, razící štíty vyhnaly z podzemí většinu horníků, jeřáby a stavební chemie ve sprejích a na milimetr přesné cihly snížily počet zedníků a stavebních dělníků. Města zaplavily kanceláře a úřady, v nich sedí nagelovaní manekýni starající se o manikůru, holiče a maximálně si jdou zacvičit do posilovny či se projet na kole na mnoho desítek tisíc korun.  Venkov je na tom sice trochu lépe, nicméně lidé z něj utíkají a stávají se městskými. Tomuto tempu ženy dominují.

  Muži se tak pomalu vytrácí, vznikají komunity se stejnými zájmy. I když přijdete do fitness-clubu,  vidíte stále ty samé typy. Jedni si dodávají mužnosti tetováním, které lze však dnes považovat za zženštělost, neboť i dámy zdobí svá těla nesmyslnými obrazci a znaky, druzí shazují přebytečná kila, jen nepatrná část cvičí proto, aby nabitou sílu využila jinak, než jako jiný druh oblečení. Pár ragbistů, policistů a zápasníků, možná občas nějaký zaměstnanec ochranky či vyhazovač, tím výčet skutečných mužů končí. Na ulici pak visáž chlapa mají především bezdomovci. Ve zbytku převažuje gel, přesně padnoucí sáčko, k úspěšným fotbalistům už mnoho let patří tzv. buzitaška. A ženy jdou ještě dále, přejí si muže voňavé, vyholené všude, nechodící na pivo, nejlépe v naleštěných polobotkách a s plnou prkenicí. Tu samozřejmě skutečnou mužskou dřinou nenaplníte, nejvíce vydělávají spekulanti v kancelářích, bankéři, politici a jiný vysoce postavení úředníci.

  Ženy si protiřečí. Tajně obdivují svlečené hasiče, sáhnou si na vypracovaného striptéra, svému úřednickému manželovi jsou nevěrné s trenérem z posilovny. Ale svého syna dají některé z nich na balet. Ošklivé aktivistky jdou ještě dále, vzhledem k vlastnímu neúspěchu u mužů na ně zanevřou a začnou měnit pořádky. K nim se přidají generacemi změkčilí morální prostituti volající po umožnění adopcí dětí homosexuálními páry. Snaží se prosadit za normální to, že rodina může být složena jakkoliv, tedy i tak, že sama příroda padá do mdlob. Důsledkem toho je pokračování ve výchově dalších bezpohlavních jedinců, kteří už nebudou zatíženi těžkou prací, sportem, ale místo toho budou studovat, dostávat se do vedoucích pozic ve společnosti a ovlivňovat později vývoj lidstva směrem k umělému oplodňování a výběrové genetice. Tím i k degeneraci lidí samotných. Tento vývoj lze zaznamenat již nyní, dokonce lze říct, že v mnoha zemích už genderové inženýrství funguje na vládní úrovni a je vnucováno školám jako oficiální doktrína.

  Nelze si myslet, že správný muž musí smrdět a pít pivo, nicméně někde musí mít tento trend počátek. I v historii byly doby, kdy muži dbali více o svůj vzhled, než o své bojové umění. Taková období končila likvidací starých pořádků a příchodem jiné kultury vonící testosteronem. Na estétství dojely starověké říše. Egypt, Kartágo, Řecko, Řím by měly být výstrahou. Migrace je jedním z důsledků změkčilosti evropských mužů. K vládě jsme pustili ženy, nikdo nebouchne do stolu a neřekne dost. Pokud nepochopíme, že gayové a lesby by měli být pouhým okrajem společnosti a nikoliv její kostrou, nebudeme schopni se ubránit nynější invazi. Jistě, nechme jim jejich právo výběru, ale není možné si myslet, že homosexuálové jsou normální. Nikdo je nebude soudit za jejich orientaci, ale nelze ji podporovat, propagovat a stavět na ní budoucnost. A už vůbec ne jim svěřovat zdravé a správně se vyvíjející děti. Příchozí relativně primitivní národy to v této věci mají jasně dané. I proto nás převálcují. A my jim v tom jen otvíráme dveře. Problém je tedy v nás. Vlastní odzbrojování je toho důkazem.

J3.K