Je třeba zaplnit centra pro migranty?

22. 11 2020

  www.inadhled.cz  V České republice máme nouzový stav, o jehož neustálém prodlužování rozhoduje hrstka lidí, které se de facto nijak nedotýká. Naši politici totiž nadále pobírají své platy v plné výši, zároveň většina z nich do práce teď chodit ani nemusí. Ve sněmovnách je poloviční obsazení, údajně gentlemanská úmluva. Ve skutečnosti se zdá, že se dostavují především ti, kteří odhlasují jakoukoliv ptákovinu. A kdyby náhodou něco nevyšlo, zdá se, jako bychom měli v Parlamentu České republiky stejný software, jaký používají Američané při svých prezidentských volbách. Jak jinak chápat to, že poslanec nějak hlasuje, ale ve výsledkové listině je započítán k opačné skupině?

  Rozjela se mediální a politická masáž směřující k povinnému očkování, které bude sice dobrovolné, ale když se nedáte očkovat správnou vakcínou, tedy tou dodanou lidmi z vlády a jejího blízkého okolí, například Prymulou, dostanete se na pokraj společnosti. Ne, že by se tam nedalo žít, ale nevezmou Vás do státních služeb, zahraničních firem, nepustí Vás do obchodů nadnárodních řetězců, možná neubytují v hotelech patřících zahraničním majitelům a nejdál se dostanete do Ostravy či do Aše. Nemá to logiku, ani kdybychom vnímali covid jako smrtelnou chorobu. Pokud by vakcína skutečně nepřestavovala nebezpečí pro naše zdraví a budoucnost našich dětí, zároveň by fungovala jako ochrana proti nákaze, pak ti, kteří by očkování podstoupili, mohou být v klidu a bát se viru nemusí. Proč ale nutit ostatní, když víme, že smrtnost je minimální? Kdo se bojí viru a ne vakcíny, jistě se rád k lékaři dostaví. No a my ostatní se prostě musíme vzepřít diktátu, který je naprosto nelogický.

  Přestože máme nouzový stav, zaplavují naši zemi migranti. V poslední době se množí jejich záchyty. Otázkou zůstává, není li to finta, se kterou Hamáček & spol obejdou nespokojené Čechy a Moravany. V podstatě nepřebíráme žádné cizince formou kvót, přesto se k nám migranti dostávají. Za prvé to naznačuje, že ochrana hranic je i v této době nulová, za druhé jde o legální způsob, jak může vláda oblbnout voliče. Nejdříve byly uvolněny peníze na stavbu migračních center, poté nastal aktivní pohyb těchto nežádaných cizinců po České republice a zdá se, že jich bude za chvilku dost na to, abychom si Evropskou unií požadovaný počet ,,pochytali“ sami. Možná se to zdá být Hamáčkův geniální tah, pro normálního smrtelníka jde však o další z leváren této vlády. Přesto existuje stále dost voličů, kteří by podobné složení viděli i v dalším volebním období. Je to nepochopitelné, ovšem při kvalitě opozice vcelku nepřekvapivé.

  ODS společně s Top 09 spoléhají na záchranu naší ekonomiky financemi z unijních zdrojů. Tak ono z domácích to není ani možné, protože co šlo rozkrást, je rozkradeno a zrovna straníci z těchto dvou subjektů na tom mají v minulosti svůj podíl. Přebytky rozpočtu již dávno nejsou realitou, pracuje se se schodky. Na daních stát vybere v dalších letech méně, protože polovinu podnikatelů stát už zlikvidoval a ta druhá až na výjimky směřuje ke stejnému výsledku. Nadnárodní korporace své zisky umí velmi rafinovaně vyvádět do zahraničí. Jenže každá koruna či euro z Evropské unie jsou sakra drahé, na mnohých ulpěly otisky prstů samotného Jidáše. Přijímat ze zkorumpovaných center liberalismu Bruselu a Berlína jakýkoliv bakšiš bude znamenat mnohonásobně výraznější vazalství a závislost, tím pádem i větší riziko manipulace s našimi elitami. Abychom to vysvětlili pro ty, co to pochopit nechtějí. Budeme li závislí na penězích z ciziny, budou naši politici ve vládě zobat z rukou, které je budou finančně držet nad vodou. A plnit jakékoliv podmínky, které nám budou nastaveny.

   Po prohlášení ODS a Topky je naprosto nemožné je pustit k vládě. A vezmeme li v potaz, že ANO s ČSSD se již dávno staly naprosto nevolitelnými, Piráti by nás prodali EU za třetinovou cenu a pár gramů marjánky, přičemž jejich kapitán Bartoš už se o úřad premiéra vehementně hlásí, pak moc variant nezbývá. Samozřejmě je třeba připomenout, že STAN by se nejraději viděli ještě při těsnější spolupráci s EU a nelze zapomenout na jistou spřízněnost KDU-ČSL s Landsmanschaftem. Bohužel ani zbývající dvě parlamentní strany se dosud příliš nesnažily vzepřít se covidovému diktátu a blížícímu se očkování. SPD je sice vcelku slyšet, nicméně ne vždy se drží svých prohlášení. Trikolóra bude muset bojovat o vstup do Parlamentu ČR velmi usilovně. S dosavadním přístupem to bude mít těžké nebo spíše nemožné. Pokud tedy někdo z vás vidí světlo na konci tunelu, měl by říct, kdo jím je.

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.