Právě se nacházíte:

Jsme už unaveni?

24. 11 2021

www.inadhled.cz  Totální nasazení. Tak by šlo nazvat chování médií, politiků a užitečných idiotů. Vše, co se kolem nás děje, už přesahuje všechny hranice pochopitelného a zatlačuje to rozum do defenzívy. Vytváření atmosféry strachu, obav z budoucnosti a vzájemné nenávisti vede k neskutečné únavě na všech stranách. Vezmeme li v potaz, že se to vše děje jen z důvodu obohacení se určitých zájmových skupin, rodin a jedinců, jedná se tak o ukázku jejich moci, pak lze konstatovat, že všichni tito lidé, lze li je mezi ně ještě počítat, patří před naprosto nekompromisní soud.

  Dostali jsme se do fáze, kdy smysl pro realitu kamsi zmizel. Právo a zákony jsou popírány, místo nich tu máme zvůli a prosazování pravidel určovanými naprosto nekompetentními osobami, kterých se vyrojilo přesně tolik, kolik jich strůjci této situace byli ochotni zaplatit. Další se doslova přisáli na státní peníze a odčerpávají to, co jsme za mnoho let zpět společně vytvořili. Za stávající situace už nemá žádnou cenu přesvědčovat své okolí o možných následcích podlehnutí klamu, že jde o naše společné zdraví. Lží zaznamenaných za poslední dva roky bylo tolik, že by to komunistům stačilo na 30 let vládnutí. Ohebnost práva, pravdy, statistik a médií dosáhla neuvěřitelné úrovně, kterou fyzika snad ani nezná. I pružná guma by mohla závidět. Vykreslily se charaktery přátel, kolegů, známých, příbuzných, ukázala se pokřivenost politiků, úplatnost představitelů a většiny členů České lékařské komory. Do středu pozornosti se dostali lidé, které většina veřejnosti ani neznala. Mohou se pyšnit vysokoškolskými diplomy, doktoráty, profesurami, ve skutečnosti jde o morální odpad. Kdo znal ještě před několika měsíci jména Hořejší, Kubek, Flégr, Chlíbek, Prymula, Svrčinová, Maďar, Smejkal a plno jim podobných? Tito amorální lidé zastávající dosud sice vedoucí, ale celkově pro lidstvo nijak významné posty, den ze dne vyrostli ve veličiny a rozhodují o našich životech.

  Stávající doba rozeštvala rodiny, zničila mnoho přátelství, ekonomicky položila velkou část střední třídy, zlikvidovala již tak načatou ekonomiku. To vše v zájmu elit a peněz, na nichž ulpěla krev. Byli jsme vrženi do války. Kolem nás zbytečně zemřelo plno lidí, kteří by žili, kdyby nebyl vypuštěn syntetický vir. Plno z nás zůstalo osamoceno, jsme pro své přesvědčení a názory uráženi, diskriminováni, ve výjimečných případech napadáni. Bohužel je lidstvo vedeno ke ztrátě pudu sebezáchovy, což se projevuje nejen nedostatkem vzdoru v případech migrace, nesmyslného Green Dealu, ale i covidu. Je třeba si přiznat, že mediální tlak dopadl na úrodnou půdu a ve všech těchto součástech plánované světové změny získal své podporovatele a přisluhovače. Zaslepenost některých je skutečně neuvěřitelná, nicméně momentálně už se nedá podivovat ničemu. Tedy ani tomu, že i ti silní se dostávají do deprese a ztrácí již chuť bojovat s větrnými mlýny. Lenost naivní většiny společnosti dává do ruky zbraně vládnoucí třídě a je doslova strašidelná. Naivita, se kterou tito spoluobčané doufají v návrat zpět životu, který ještě nedávno představovala určitá vyspělost evropské kultury, je při vnímání současného dění šokující.

  Dlouhé měsíce jsme se snažili přinášet fakta, důkazy a příklady spojené s falešnou pandemií. Vysvětlovali jsme, proč se máte vyhýbat očkování, informovali o následcích, přidávali jsme odkazy na odborné články. Lidé si zvolili svou cestu. Někteří podlehli iluzi slibované Tečky, jiní touze po cestování, posezení u piva či vína, možnosti sportovat, jít za kulturou. Zeptáte li se již naočkovaných, kolik z nich věří v ochranu svého zdraví, možná byste byli překvapeni jejich množstvím. Ty nic nepřesvědčí. Tedy ani nekonečný počet ,,posilovacích“ dávek, zesnulí po vakcinaci, kolabující sportovci, stejně postižení ležící na Jipkách, vážná postižení či zvýšená nemocnost. Ignorují všechny informace a pouze nasávají vytvořené údaje z mainstreamových médií. Takovým občanům už nemá cenu nic říkat, bohužel odčerpávají ze společné státní pokladny obrovské částky jak na svou péči, tak k nim lze přičíst i to, co skončí v kapsách všech těch, kteří na nastalé situaci neskutečně snadno bohatnou.

  Jedinou nadějí tak zůstávají jak nenaočkovaní, pak i ti, kterých se vakcinace sice dotknula, ale přinesla jim zásadní zdravotní či ekonomické problémy. Vzhledem k protizákonnosti absolutní většiny pandemických opatření včetně nesmyslu v podobě povinnosti nechat si do těla vpustit experimentální mix, za který nikdo nenese zodpovědnost, lze očekávat snahy zákony přizpůsobit potřebám zkorumpovaných vlád. Pokud včas nezasáhnou právníci včetně těch pobírajících platy za sezení v instituci zvané Ústavní soud, stanou se z ortodoxních antivaxerů psanci. Dá se očekávat, že se dočkáme střetů a jen málokdo se netěší, až takový Kubek narazí na někoho, komu snaha presidenta ČLK naočkovat děti bude vadit natolik, že překoná strach z postihu a pořádně se s ním vypořádá. Pravdou zůstává, že existuje mnoho jedinců, kteří doufají, že se karta obrátí a hlavní propagátoři pandemie budou muset chodit kanály. Ale ani to jim nepomůže. Bohužel to může nějakou dobu trvat, protože policisté i armáda slepě poslouchají, ať je ve vládě kdokoliv.

  Čeká nás naprosto drsný boj, některé doslova o přežití. Naštěstí se přidávají neúplatní lékaři a další zdravotnický personál ochotný přinášet důkazy o tom, co se v nemocnicích skutečně děje a jak se lže. Zůstávejme pozitivní, neklesejme na duši. Pravděpodobnost přežití mají ti, kteří odolali. To i přes tvrzení covidových fanatiků. Jen hlupáci nechápou, že se stali součástí kolotoče, ze kterého už možná nikdy nebudou moci vystoupit. Z experimentu se stala povinnost. Stále dokola. Přitom zůstanou nejohroženější skupinou. Je jen na vás, jak se rozhodnete.

Jindřich Kulhavý

 
.