Kam jsme to dnes dopracovali?

31. 10 2021

  www.inadhled.cz   Agresivita zaměřená na lidi odmítající vakcínu dosahuje vyšší úrovně. Politici a jejich noshledi se předhání v tom, jak trestat občany stojící za svým a média to velmi ráda prezentují. Opět jde jen o vytváření strachu a jeho rozsévání mezi lidi.

  Jeden z mnoha rakouských starostů přišel s nápadem, kterým je vyhazování neočkovaných v případně naplnění stavu na JIP v nemocnicích s tím, že si nezaslouží lékařskou péči. V tuto chvíli se dostáváme do bodu, kdy nějaké kontroly v restauracích patří do sféry hloupého vtipu, ale neposkytnutí zdravotní péče, se kterým jsme se ostatně setkávali po celou dobu této ,,pandemie“, je de facto porušováním mnoha zákonů a dotyčný politik jej prosazuje v přímém přenosu. Plno našich lékařů zfanatizovaných prezidentem ČLK Kubkem se k podobným praktikám již uchýlilo a samozřejmě právě díky ČLK a její podpoře tohoto chování nastává eskalace různých onemocnění, jejichž počet se zvyšuje a důsledky se ještě projeví. Dochází k pozdní diagnostice rakovin, vad srdce a dalších podobných nemocí končících fatálně. Odmítnout ošetřit neočkované tam, kde je plná Jipka stejně nebo hůře nemocných s již proběhlou vakcinací je výsměchem logice, lidskosti a realitě. Pokud by na Jipkách a dalších covidových odděleních, které už vznikají, bylo plno díky očkovaným, pak se tedy ptáme, k čemu že slouží ta vakcína?

  Máme právo se také ptát, jak je možné, že se neúčinné preparáty platí ze společně odvedené nemocenské, načež se poté nedostává peněz na úhradu léčby jiných nemocí. V podstatě lze konstatovat, že očkovaní žijí na úkor ostatních (v rámci ekonomického pohledu na skutečnost), protože jim je poskytována nadstandardní péče z peněz všech. Vezmeme li v úvahu ceny léků, kterými lze covid od počátku léčit a které byly záměrně staženy z trhu, porovnáme je s potřebnými financemi na provoz covidových jednotek a na nákup neúčinných a nebezpečných vakcín, jejichž aplikace má být ve finále asi nekonečná, o čemž svědčí i texty několika uniklých smluv mezi výrobci a některými vládami, přičemž ty uzavřené Bruselem je zakázáno zveřejnit, pak je evidentní, o jak velkou lumpárnu tu jde. A v kontextu s tím je evidentní, jak obrovská korupce tu musela být a pokračuje i nadále, protože jinak by Kalousek nepřišel s tím, že neočkované je třeba přinutit. A Kubkova slova o povinné vakcinaci jsou už doslova výzvou k tomu, aby byl z čela ČLK odvolán.

  Je tedy paradoxem, že po povinném očkování a dalších krocích volají ti, kteří soustavně porušují zákon. Nejde jen o korupční jednání, o němž všichni víme a unikl i zvukový záznam, na němž k uplácení propagátorů vakcinace vybízí současný předseda vlády. Také opatření vydávaná ministrem zdravotnictví soustavně porušují vše, co porušit lze, o čem svědčí výroky soudů, kterými byly postupně smeteny ze stolu. Vláda přesto dále požaduje jejich dodržování, a to i za cenu diskriminace neočkovaných a porušování jejich práv a svobod. Opět upozorňujeme na to, že vakcíny dle všech ukazatelů nikoho před ničím nechrání a tvrzení, že brání vážnému průběhu nemoci po nakažení jsou prostý blábol. Pokud by do statistik byly vkládány reálné údaje, situace podobná Izraeli by byla stejná i v Evropě. A právě tam podíl očkovaných na počtu lidí v nemocnicích převyšuje ty, kteří bez vpichu potřebují lékařskou péči. A to už jedou i 4.dávku. Prokazatelným zůstává, že lidé s přirozeně získanými protilátkami jsou mnohem dlouhodobě odolnějšími vůči nákaze a jsou nejmenším nebezpečím.

  Agresivita médií, politiků a manipulátorů v bílých pláštích se s tím, že vnímají beztrestnost, stupňuje. Je třeba si zapamatovat každého, kdo se jak a kdy choval a doufat, že přijde doba, kdy budou tito lidé postaveni před tribunály. Můžeme se upřímně přát, aby všichni ti Kubkové, Vojtěchové, Prymulové a Hořejší, Chlíbkové, Maďarové a Svrčinové trávili zbytek života za mřížemi. To se asi bohužel nestane a za to, co za svou špinavou práci dostali, budou i po případném zmizení covidu žít spokojeně do konce života. Bohužel dokázali probudit strach a nenávist i mezi lidmi, což už občas skončilo napadáním těch, kteří nejsou označeni rouškou či respirátorem. Davová psychóza podporovaná médii a politiky už nese své ovoce a je třeba počítat s tím, že bude docházet k násilí. Na Slovensku chodí nakupovat odmítači nesmyslných opatření skupinově a řeší to na nejvyšších místech. Je to cesta, jak ukázat svou nevoli. Nedejme se ošálit hrozbami. Pojďme se rvát za svá práva. Protože jinak nás zašlapou.

Jindřich Kulhavý