Když se názory rozchází a řešení existuje

12. 12 2021

www.inadhled.cz Předvánoční období patřilo v naší společnosti vždy k těm nejoblíbenějším v roce. V podstatě lze konstatovat, že celospolečensky existují dva vrcholy, na které jsme se z různých důvodů každý rok těšili. Jedním jsou letní prázdniny a dovolené, druhým právě vánoční svátky. Pro křesťanskou většinu jsou významnějšími čistě teoreticky Velikonoce, nicméně tradice se přiklání spíše k zimní oslavě zrození Ježíše a bujarých oslav konce roku. Bohužel, poslední dva roky se nesou v jistém šílenství a jsme obíráni jak o letní, tak i o zimní radovánky. Ve jménu uměle vytvořené hysterie, jak jinak nazvat laboratorní vznik něčeho, co údajně vytěsnilo chřipku (což není pravda) a vzápětí to pomocí médií vytvořilo světový fenomén, se priority začaly raketovou rychlostí měnit a pro některé fanatiky se tou největší stala – přežít. Vytratila se tak radost ze života samotného, a dokonce i dovolené a Vánoce se mají na příkaz politiků stát druhotnou záležitostí.

  Média i politická sféra se velmi rychle přizpůsobily nové době. Obě tyto části jinak velmi roztříštěné společnosti se spojily a postupují přesně dle pokynů covidové mafie. Je až neuvěřitelné, jak špinavou práci média za poslední dva roky odvedla a bylo by to skutečně s podivem, tedy kdybychom nevěděli, kým jsou přes různě propletené struktury vlastněna. O veřejnoprávní České televizi si můžete říkat co chcete, nicméně chování jejích manažerů a přístup k nestrannému informování občanů této země jsou natolik strašidelné, že by mělo dojít k privatizaci a ukončení vybírání koncesionářských poplatků. Ostatně to platí i pro Český rozhlas, i když lidí, kteří ho stále poslouchají, možná už tolik neznáte. Věděli bychom aspoň, kdo skutečně ovládá obě tyto instituce a nemuseli bychom spekulovat nad tím, která politická strana to je. Zároveň bychom už je brali jako komerční subjekty vysílající v zájmu majitelů a dle toho na jejich tendenční vysílání nahlíželi.

   Plno lidí si totiž stále myslí, že ČT24 je nestranné zpravodajství poskytující stejné možnosti různým stranám, takže ji berou jako vzor demokracie a šiřitele pravdy. Je to sice velmi naivní, bohužel tradice České televize je u starší generace natolik významná, že jí prostě důvěřuje. Nova, Prima i Barrandov jsou samozřejmě komerčními subjekty, přičemž Nova je ve vlastnictví PPF a před smrtí Petra Kellnera se hovořilo o jistých změnách ve vysílání, které už nepřišly a nadále jede ve starých kolejích. Prima-CNN už to má ve svém názvu a je třeba si uvědomit, že právě CNN je hlásnou troubou liberalismu a amerických Demokratů, její vysílání vždy šlo na ruku klanu Clintonových a v době amerických prezidentských voleb šla tvrdě proti Donaldovi Trumpovi. Tím je řečeno podstatné, tendenční přístup je evidentní.

  Opusťme média, mohlo by se Vám přitížit. Na scéně je Omrikon, tedy další údajná verze covidu-19. Přestože převažují názory, že jde o nejméně nebezpečnou verzi, která by za normálních okolností mohla přirozenou cestou ukončit celou smyšlenou pandemii, to proto, že pomůže vytvořit protilátky, zároveň nezabíjí a má mírný průběh, manažeři Pfizeru společně s politiky vycítili šanci a udělali z Omrikonu dalšího zabijáka. Přestože se tomu už v jižní části Afriky smějí, protože tam s jakýmsi Omrikonem v pohodě žijí, v Evropě chytli příležitost za pačesy a mutace se má stát důvodem k dalším dávkám. Jestliže dosavadní dvě až tři nestačily na Deltu a lidé nadále leží na Jipkách, pak ta čtvrtá a pátá je od nijak nebezpečného Omrikonu zachrání, čím se prokáže účinnost pseudovakcín mRNA. To prostě nevymyslíte.

  Smutné je, že se stále najde plno lidí, kteří plačtivým vystoupením Babiše, Vojtěcha, Prymuly a dalších zkorumpovaných exotů věří. Několik ukázek ,,kvalitní“ práce médií z poslední doby (Partie, Máte slovo), také samozřejmě publicistické pořady a zpravodajství, nám neustále podstrkují své názory poplatné zadání. Rádi bychom lidi věřící tomu, co na ně obrazovky, reproduktory médií a webové stránky Seznamu a dalších chrlí, tedy že Omrikon je drasticky přelomovým a rozhodně se musí přeočkovat dalšími vpichy, upozornili na prohlášení skutečných odborníků říkajících pravý opak. A vzhledem k prolhanosti všech dosavadních propagátorů očkování lze konstatovat, že důvěryhodnější než oni, je zpráva o Japonsku, kde covid-19 víceméně po celonárodním použití ivermectinu zmizel. Odborníci se údajně diví, my o tom víme své a myslíme si, že by bylo vhodné nasadit právě tuto léčbu i u nás. Pfizer sice nevydělá, ale my budeme mít zase své dovolené, Vánoce, kulturu, sporty a školu. A o to by politikům mělo přeci jít. Místo toho pomáhají Pfizeru v likvidaci konkurence (Johnson & Johnson), nakupují dávky pro děti a plundrují národní rozpočet.

  Vážení čtenáři, nenechme si brát to, co máme rádi, co nás baví, nedůvěřujme zkorumpovaným médiím a politikům. Mějme svůj rozum, hrdost a šetřeme své zdraví prevencí. Vitamíny, pohyb, optimismus a prožívání radosti je tím nejlepším, jak se bránit přirozeným i uměle vytvořeným onemocněním. Máme plno starostí, nepřidělávejme si další. Lékaři ať se vrátí k péči o pacienty. Po politicích chtějme skládání účtů a dle toho je respektujme, případně vyměňme. Nejsme přeci tupé stádo, jsme lidé.

Jindřich Kulhavý