Když si problémy vysvětlujete jinak

20. 08 2021

www.inadhled.cz   Možná už Vás téma kolem covidu nebaví a věřte, že s výjimkou těch, kteří na tom rýžují peníze či politické body, téměř nikoho. Rádi bychom udělali skutečnou tečku, jenže ta by musela mít podobu potrestání všech strůjců událostí provázejících nás už přes rok a půl. Proces by se u nás musel pořádat v tělocvičně a jen čtení obviněných by zabralo den.

  S postupem času a zvyšujícím se počtem očkovaných přichází zdravotní problémy. SÚKL jich zaznamenává tisíce, ovšem přiznejme si, že ty, o kterých hovoří na veřejnosti, jsou víceméně banální. Pokud se ptáte proč, pak důvody jsou vcelku logické. Vláda chce pokračovat v očkovací tyranii a jen tak nepřestat, dokud neuspokojí farmaceutické giganty. Nedávno na veřejnost proniklé smlouvy některých vlád s výrobci genetických terapií nasvědčují o tom, že bude těžké ukončit celý proces, protože smlouvy stavěli skuteční odborníci na zplundrování národních rozpočtů a podepsali se pod ně velmi špatní správci státních pokladen., nikoliv však vlastních peněženek.

  Vraťme se k tomu, co se skutečně děje. Někteří obvodní lékaři, tedy ti, kteří nejsou prodlouženou rukou farmaceutických firem a stále ještě provádí svou praxi s vědomím složení Hippokratovy přísahy, navíc jsou ochotni zapojit rozeznávací schopnosti, zaznamenávají řadu komplikací, které dříve u svých pacientů nevnímali. Především u těch očkovaných. O tom, jak vypadá jejich krev pod mikroskopem, jsme už psali. V podstatě pro představu si vedle sebe postavte čerstvé mléko a kefír. Ten ve stádiu jemného houstnutí. A v tu chvíli máte přibližné srovnání reálné skutečnosti, přičemž u vakcinovaných dochází k zvýšené srážlivosti, rozmístění spikeproteinů po velké části těla, které dále komplikují krevní oběh a dochází k deformaci krvinek. Což znesnadňuje mimo jiné putování kyslíku do různých míst, kde nakonec chybí. Toto je velmi laicky vysvětlené, nicméně je z toho jasné, že něco není v pořádku. Dále dle některých odborníků dochází k množení škodlivých bakterií, což způsobuje záněty. Například srdečního svalu, ovšem byly zaznamenány i jiné případy, například v okolí prsních implantátů či jinde. To už SÚKL nepřizná, protože tyto příznaky jsou přikládány jiným onemocněním. Jen upozorňujeme, že tato tvrzení jsou podložena pozorováními samotných lékařů.

  To však není zdaleka vše. Očkovací mánie netrvá dostatečně dlouho na to, aby se projevily všechny důsledky vpichů. Nicméně to nic nemění na tom, že vládní odborníci přes zdraví typu právníka Vojtěcha chtějí spustit 3.vlnu u seniorů, kteří přežili první dvě dávky a nadále pokračují v tlaku na rodiče a děti. Ještě k ministrovi zdravotnictví taková úvaha. On opravdu není lékař, takže je pouze tlampačem ,,odborníků“ ze svého poradního týmu. A u těch pochybovat, že nejsou zainteresovaní na farmaceutickém byznysu, by bylo naivní. Takže Vojtěch jim v rámci svého vzdělání dělá jakéhosi obhájce. Počkáme, kdo ho bude jednou dělat jemu.

  Dá se předpokládat, že zdravotní komplikace u zaočkovaných se budou nadále projevovat více a více. Úvaha k zamyšlení. Před sezónou, než začala 1.fotbalová liga, se pyšnil šéf fotbalové Slavie tím, že je celé A mužstvo včetně realizačního týmu kompletně po vakcinaci. Od té chvíle to jde se Slávií z kopce. Přeplněná marodka a výkony zdaleka ne tak povedené jako ze začátku jara napovídají, že mužstvo není v pohodě. Je tedy možné, že by se na některých hráčích projevovaly následky povinné vakcinace? Jde o vrcholové sportovce, takže se tak může dít i přesto, že oficiálně to nikdo nepřizná a uvádí se různá svalová a podobně neurčitá zranění? Připomeňme si také řadu dalších chybějících atletů a dalších závodníků napříč různými kategoriemi v Tokiu z důvodu horší výkonnosti. I to bychom mohli spojovat s covidovou situací. Jen se k celé záležitosti nikdo nevyjadřuje. Je vcelku logické, že problémy vzniklé očkováním se projevují nejen naprostých lidech, ale lze je očekávat napříč celým spektrem experimentální terapií proočkované společnosti. Byť je nemusí zaznamenat každý. Nebo si je připouštět.

  Nakonec tu máme kategorii, kterou SÚKL vůbec neřeší. Tou jsou lidé zesnulí po první či druhé dávce experimentálního mixu ve věku, kdy k tomu vůbec nemuselo a nemělo dojít, kteří prostě zcela náhle zkolabovali. Ti už si na SÚKL stěžovat nedojdou a podobně, jako se na konci roku 2020 a na jaře 2021 manipulovalo s čísly kolem pozitivních a zemřelých na covid směrem nahoru, teď se naopak spojitost vakcíny a smrti prostě neuvádí. Když si tedy vyjmenujeme lži, kterými nás média a SÚKL krmí, pak tedy dochází k nadhodnocování počtu pozitivních, nemocných a zesnulých bez vakcíny, naopak se zamlčují úmrtí s vakcínou a většina komplikací s ní spojenou. Další nepravdy se týkají účinnosti dostupných léků a pravděpodobně i různě nazývaných mutací. Radši jsme přehlédnuli nesmysly o rouškách a respirátorech, a už vůbec se nezabýváme existencí samotného viru, který dosud nikdo neviděl, zatímco ten běžný chřipkový odcestoval na jinou planetu. Protože to už bychom se z toho museli zbláznit stejně, jako z masakrování lidstva obvinění netopýři.. V minulosti se nám lhalo o mnohém, ale to jsme netušili, co může přijít. Vyvolat davovou hysterii pomocí médií a zkorumpovaných politiků je snadnější, než kdokoliv očkával.

Jindřich Kulhavý