Lidi to zajímá více, než tušíme

17. 01 2021

  www.inadhled.cz  Blíží se den plánované inaugurace amerického prezidenta a svět stále tápe v tom, kdo to bude. Zatímco mainstreamová média vlastněná sponzory Demokratů vůbec nepřipouští možnost, že by to nebyl Biden, mnoho lidí po celém světě si přeje, že to právě on skutečně nebude. Jeho sledovanost je mizivá a v podstatě nikoho nezajímá. Daleko větší rozruch způsobuje Donald Trump. Přestože se ho liberální magnáti snaží vymazat z povědomí lidí, vše, co dosud udělali, přineslo opačný efekt. A bude to mít další dozvuky.

   Washington D.C. je plný vojáků. Bidenovi příznivci věří, že jsou tam pro jeho ochranu, Trumpovi si  zase přejí, aby díky nim k inauguraci nedošlo. Zatím jim velí dosavadní obyvatel Bílého domu, v den předání moci však jeho moc nad armádou oficiálně končí. Otázkou zůstává, jak to vše dopadne. Například se senátory, kteří se podíleli na volebních podvodech. A jsou li obvinění podložena důkazy, pak dle amerických zákonů může dojít úplně k čemukoliv. Ale také nemusí, protože přání bývají otcem myšlenky. Takže kde je pravda? Zbývá několik desítek hodin do rozluštění těchto hádanek, pro někoho podstatných, jiným jsou lhostejné. Což svědčí u těch prvních o zájmu o dění a jistou jiskřičku naděje v možnost k návratu normálního života. A ti druzí prostě vůbec netuší, co vše se děje a co přijde, když se Biden inaugurace dočká.

  Trumpovi příznivci jsou už nyní naháněni v mnoha státech. To i přesto, že v nich Trump skutečně vyhrál, nebo často i jen za to, že jej podporovali veřejně. A to je ještě ve funkci. Co by nastalo po jeho odchodu, to by připomínalo pogromy u nás v letech po převzetí moci komunisty v roce 1948. I proto tolik lidí věří, že Trump má plán a jde si za ním. Mainstream nás zásobuje informacemi, které považují Trumpovi fanoušci za naprosté žvásty. A protože tato média lžou systematicky a všeobecně, přičemž se v plném rozsahu manipulace s podvědomím diváků a čtenářů jejich aktivita stala profesionální a účelovou, lze předpokládat, že ani v případu amerických voleb nebudou svou taktiku měnit. Zklamání a poměrně drsné zacházení, které by čekalo voliče republikánského kandidáta v případu odchodu Trumpa do prezidentského důchodu, si nechceme ani představit.

  Pokud tedy dojde na využití některých amerických zákonů a Biden prezidentem nebude, budeme svědky tvrdého boje Deep State o vlastní pozice. Je už rozlezlý jako chobotnice a moc zemí mu neodolává. Rusko a Bělorusko, pár dalších. Nám budou chodit kusé zprávy, Hamáček a další členové Aspen Institutu se budou chtít držet moci za každou cenu.  V opačném případu nás už nic nezachrání před Velkým resetem, Zeleným údělem, migrací, ekonomickou krizí a genderem. Pedofilové budou nadále mít volné pole působnosti. Banky nám budou vládnout stále více. Nikdy už se nevrátí to, jak jsme žili dosud. Zatím změny vnímáme jako součást koronahysterie, ale jde o pouhou předehru.

  Tento týden bude tedy zajímavý v mnoha směrech. Někdo přijde o iluze, možná o smysl života, víru v lepší budoucnost, druhý třeba naplní svá tajná přání. Přestože se to podstatné děje daleko za mořem, netrpělivost u nás je i tak oprávněná. A věřte tomu, čemu chcete. My to neovlivníme, ale na nás to celé jen může dopadnout. Nebo nám to pomoct.

Jindřich Kulhavý

 

 

 

 
.