Právě se nacházíte:

Liga mistrů….

11. 03 2015

www.inadhled.cz  Velká část úterních a středečních večerů vysvětluje, proč je v rodinách více, než jeden televizní přijímač. Ten důvod je podstatný, hraje se Liga mistrů.

  České obrazovky jsou zahlceny naprosto úchylnými, a přesto velmi pečlivě sledovanými seriály, kterými komerční televize zalepují vysílací čas mezi reklamami. Nekonečné příběhy, jejichž děj je tvořen v hlavách autorů tak, aby se je dařilo vysílat dlouhé roky a jejich dramatičnost připomíná denní život netopýra, mohou být náhle  nahrazeny kvalitním přenosem krásných sportovních zážitků. Ženy se sice brání, ale pokud je muž opravdovým mužem, bouchne do stolu a odejde do druhé místnosti sledovat novodobé světové hvězdy a hrdiny zároveň.

  Dvouhodinový přenos s komentářem dává zapomenout na hrozbu Islámského státu, ukrajinskou krizi, pád hodnoty eura a naší koruny vůči dolaru a libře, také na českou politickou scénu v čele s agrofeťáckou lokomotivou Babišem a bojujícím zbytkem Úsvitu proti dalšímu drancování našich peněženek solárníky.  Na hřiště vybíhají sportovci, jejichž jména si šeptají s úctou již malí kluci, ti větší se jim snaží přiblížit a dospívající je chtějí potkat na hřišti a sní o tom stát se jedněmi z nich.

  Ani ženy nejsou stranou, bohužel se většinou ve svých ambicích dostanou jen do oblíbeného baru zvaného Kozičky, kde se schází naši fotbalisté a hokejisté při reprezentačních akcích. Vraťme se však zpět na trávníky. Liga mistrů je fenomén, protože můžeme vidět v akci ty nejlepší z nejlepších. Jistě, občas se něco pokazí a samotný zápas stojí za houby, ale atmosféra a napětí především v jarní části soutěže stojí za pár hodin tiché domácnosti. Stojí za to vypnout své myšlenky, sednout a koukat, občas zavzpomínat na vlastní sportovní kariéru a s úsměvem si přiznat, že se Vám nepodařilo plně rozvinout vlastní talent. Fotbal je prostě krásná věc….svou oblibou se mu blíží se mu asi jen hokej a umne ještě rugby, opravdový sport pro chlapy. Tak pssttt milé ženy a nerušit.

J3.K