Právě se nacházíte:

Možná to má logiku….

24. 11 2014

  Blíží se nový zákon, kterým se povolí zahraničním subjektům vstup na náš loterijní trh. Zatímco některá města se brání hazardu likvidací jednotlivých heren lákajících hráče na nejnovější elektronické bandity, otevře se brzy možnost podnikat u nás i pro největší zástupce světového sázení.

   A až teď se začíná vyjasňovat, kterým směrem se dosud ubírala Sazka. Její postupná likvidace mířící posléze k odprodeji se začíná jevit, jako velmi rafinovaně připravená záležitost. A zájem většiny našich předních miliardářů o ni má rázem logiku. Kdo z nich ji nakonec získal a za jakých podmínek, to není ani třeba připomínat. Opět jde o společnosti typu PPF, vzájemné dohody a jistě tvrdá jednání nakonec určily vítěze.

  Nic z toho není podstatné. Důležité je, že po prosazení nového loterijního zákona cena Sazky velice stoupne a její odprodej bude aktuální a hlavně velmi atraktivní. Nynější majitel za ni získá dostatečnou sumu na to, aby oželel pomalejší zisky. A tím, kdo ostrouhá, což už se vlastně stalo, bude sport u nás, kterému finanční injekce z loterií kdysi pomáhaly k existenci a růstu. Tak mne napadá…co dělá právě pan Hušák? A kdo stojí za novým zákonem? Nemá s tím opět něco ministerstvo financí?

J3.K