Není prevence, neléčí se, utrácí se, lidé se nesnáší...

15. 11 2021

www.inadhled.cz  Jste li už unaveni z neustálého tlaku vytvářeného televizí, vypněte ji. Nebaví li Vás neustále vnímat nesmyslná čísla, kterými nás zahlcují média, nečtěte je. Můžete také ignorovat sociální sítě, kde dochází stále častěji ke střetům mezi zarytými vaxery a těmi, kteří odmítají stát se pokusným králíkem kříženým s ovcí. Bohužel ani tak se však atmosféry strachu záměrně vytvářené nezbavíte.

  20 měsíců covodohisterie nám umožnilo poznat desítky ,,odborníků" z pozic, o kterých jsme ani netušili, že existují. Řada z nich nejsou ani lékaři, nemají tedy dostatečné znalosti. Jiní jsou především spolčeni s politiky a táhnou s nimi za jedno lano především z důvodů zištných a ekonomických. Tomu odpovídá i přístup ke covidu. Prevence byla zapomenuta, léčení v první fázi zakázáno a veškerá činnost se zakládá na propagaci očkování, případně na rýžování nemocnic na covidových pacientech. 

  Na co zapomínat nesmíme, je celá historie psedopandemie. Můžete namítat, že současné množství pozitivních zní skutečně strašidelně, ale o to tady přeci jde. Musíme si uvědomit, že hlavním úkolem covidu je prodat co nejvíce dávek. Jedním důvodem je byznys a druhým pravděpodobně snaha ovlivnit další vývoj lidstva. Může jít o spekulaci, ovšem plno indicií navědčuje tomu, že je s námi hrána velmi špinavá hra. Její scénář je tvořen už dlouho a autory hledejme mezi šílenými příslušníky samozvaných elit. Bohužel je podporují i ty námi volené, byť o demokracii už lze v případu voleb velmi pochybovat.

  Velkou vinu na současném stavu společnosti má i to, jak se k nastalému stavu postavili samotní lidé. Médiím a politikům nedalo moc práce rozvrátit přátelské, rodinné, pracovní, obchodní i osobní vztahy. Mezi lidmi vládne atmosféra strachu, nenávisti, vrátilo se udavačství, projevuje se agresivita. Někteří doslova vyhledávají spory, což se nyní projevuje především u vaxerů majících pocit, že jsou to právě oni, kdo jsou ohrožení. Podobně se chovají lidé nevycházející bez respirátorů schopní jezdit v nich i v autě, ve kterém sedí samotní. Je to jejich úchylka, vyžadují však po ostatních, aby jí trpěli také..

  Velmi významným činitelem vedoucím k agresivitě je chování politiků a médií. Z antivaxerů jsou děláni téměř zločinci. Jsou viněni z šíření viru, to vše při naprosté ignoraci zásadních informací o tom, že ve skutečnosti je vše trochu jinak. Přestože jsme přesvědčováni, že jsou vakcíny jedinou záchranou, postupně se ukazuje, kolik omylů a lichých nadějí se k těmto experimentálním mixům, nikoliv skutečným vakcín, se za poslední rok vyřknulo. Zároveň jsou doslova ignorovány účinné léky a lékaři se ve většině vzdali pokusu lidi včas léčit. Velká část občanů uvěřila ve spásnost mRNA vakcín, další podlehli vábení na zpět nabytou svobodu, u jiných zabral strach o práci, vzdělání, kulturu.. Především z prvních dvou skupin se etablují covidomaniaci schoní dokonce fyzicky napadat ty, kteří se odmítli podřídit diktátu covidové mafie.

  Jsme svědky dalšího kola nikoliv pandemie, ale vytváření zisku. Novinkou je ,,zjištění", že produkt firmy Johnson&Johnson ,,funguje" pouze 2 měsíce. On tedy možná mimo poškozování zdraví není účinný vůbec, nicméně je asi méně škodlivý než mRNA mixy. Ty se však budou nově vpravovat do ochotných lidí po šesti měsících s výhledem na pár let. Farmaceutické koncerny nyní netestují, zda li se podaří zbavit covidu, ale spíše zkouší, kolik chemie lidský organismus vydrží.  Vaxerům to však nevysvětlíte a antivaxeři se dostali do stádia, kdy s nimi už jen tak něco nehne. A tak se budou vytahovat těžké kalibry mající lidi přesvědčit ke kapitulaci.

  Zároveň politici pod dohledem farmaceutických koncernů, na jejichž výplatní pásce jich část je, těmito opatření prohlubují společenskou krizi. Bohužel uvědomění si toho napříč celým spektrem lidstva je chimérou. Je tedy otázkou, co se musí stát. aby lidé pochopili, že mají společného nepřítele. Očkovaní, ale i ti nepodlehnuvší. Nápovědou by mohl být dostatek informací o dění ve světě, například množství úmrtí spojených s vakcinací, likvidace ekonomiky, připravované zdražování všech základních lidských potřeb, omezování pohybu. Dalo by se pokračovat. Tím nepřítelem jsou strůjci současného stavu.Dokud to nepochopí všichni, bude těžké s tím něco udělat. Rozbroje mezi námi ničemu nepomohou, jsou vodou na jejich mlýn. Jak dlouho to bude ještě trvat?

Jindřich Kulhavý

 
.