Opravdu nás léčí lékaři? Nebo pozorovatelé statistik?

8. 12 2021

www.inadhled.cz   Stávající absurdní doba přináší lidské příběhy, nad kterými zůstává rozum stát. Moc médií a politiků se dostala na úroveň naprosté jejich nekontrolovatelnosti a státní mašinérie vydává denně neuvěřitelné množství skutečných dezinformací. Paradoxem zůstává, že ti samí lidé stojící za tímto stavem vyhlašují boj s dezinformacemi, za které vydávají vše, co je v rozporu s jejich ničím naprosto nepodloženými názory. Tak obří manipulace tu nebyly snad ani v době nacistické propagandy, ale ani v době budování socialismu. Přišly až později. Poprvé jsme je zaznamenali v okamžiku humanitárního bombardování Srbska americkými bombardéry a od té doby lidem s otevřeným rozumem začalo docházet, že komunistická propaganda byl jen slabý odvar toho, jak se bude lidem vymývat mozek později.

  Dění kolem covidohysterie a zaujetí pro práci s lidskou myslí u mediálních a politických ideologických rétoriků dosáhlo takového stupně, že jim závidí i severokorejský diktátor Kim Čong-un. Mohl by sem jezdit na školení. I bez poprav (tedy vynecháme li podezřelá úmrtí nejhlasitějších odpůrců covidové mafie) jsou celé národy přinuceny k poslušnosti a za přispění policie udržovány v mantinelech, ze který zatím nedokázaly uniknout. Je neuvěřitelné, kam se společnost posunula. Tady už nejde jen o její rozdělení dle sympatií k politickým stranám. Ty se až na jimi nenáviděné výjimky spojily do jednoho šiku a v jedné linii postupují ruku v ruce s nejsilnějšími farmaceutickými koncerny vstříc totální diktatuře.

  Skutečně úderným nástrojem se stala média, která místo vzájemného konkurenčního boje, který by se dal očekávat, přistoupila k této problematice úplně stejně a stala se hlásnou troubou velící garnitury využívající shodné zdroje. Vše vysvětluje hustá síť vzájemných kontaktů, která poukazuje na to, kdo je skutečným vlastníkem mediálních domů, farmaceutických koncernů a sponzorem politických stran. Při jejím rozplétání zjistíme, že jde stále o jedny a ty samé lidi držící v rukách světové opratě. Leyenová, Merkelová, Biden a všichni ostatní politici, které viníme za současné situace, jsou jen dělníky pracujícími pro tyto elity. Ovšem velmi dobře vydělávajícími, o tom nepochybujte. A ani o tom, že na stejné výplatní listině, jen o mnoho řádů níže, je řada ,,odborníků“, kteří nás přesvědčují o tom, jak hrozná pandemie tu řádí. Zde je třeba říct, že jim pomáhá řada užitečných idiotů, kteří jsou aktivní zadarmo a z přesvědčení. Možná se zdá, že jsou to vzdělaní lidé z oboru, ve skutečnosti jde o stejné fanatiky, jakými se kdysi prezentovali nacisté či komunisté a vytvářeli z nich nejúdernější skupiny. Ti první při genocidě vůči Židům, ti druzí při kolektivizaci.

  Přinášíme Vám nyní pár historek ze života, které nám poslali čtenáři. Každý z vás má jistě mnoho takových svých.

  1. Seděla jsem na noční s doktorem a povídali jsme si žertovali. Tedy až do chvíle, kdy jsem mu řekla, že nejsem očkovaná. V tu chvíli se zvedl a odešel se slovy, že jsem blbá kráva a mám si přečíst statistiky na Seznamu (lékař vychází z novináři uváděných statistik na jednom z nejprolhanějších plátků. Nikoliv z odborných studiích, které by mu napověděly něco o skutečném stavu věci).
  2. Učitelka ve škole při setkání s jednotlivými rodiči. Tatínku, Vy nemáte roušku, já si tedy musím vzít svou. Já jsem 3x očkovaná a zodpovědná. V tu chvíli byl její manžel pozitivní, také 3x očkovaný. Na odpověď tatínka, tak si ji vezměte, ať mne nenakazíte, protože já očkovaný nejsem, to už viděla, jak prská smíchy, roušku vzteky zahodila. Nicméně plánuje být mezi prvními na 4.dávce. To už svědčí o počínajícím idiotismu. Děti jsou nuceny být v rouškách při odpolední činnosti v družině (kvůli promíchání tříd).
  3. Konkurenční boj mezi Pfizerem a Johnson & Johnson došel do bodu, kdy je jednorázová vakcína považována za neúčinnou. Ve Francii ji přestali k 15.12. 2021 uznávat a bez Pfizeru nepustí sportovce na hřiště. Má li v sobě hráč jednodávkovou vakcínu třeba i jen dva měsíce, požadují okamžitou dvoudávkovou, nejlépe obě dávky v rozmezí třeba i 14ti dnů. Nikdo nebere zřetel na vysoké počty sportovců, kteří za poslední půlrok zkolabovali, zemřeli či je zachraňovali na poslední chvíli právě při zápasech, závodech, trénincích. Ve velkých týmech jsou tzv. covidoví manažeři hlídající plnění příkazů a patřící právě do skupiny užitečných idiotů. Při neuposlechnutí je dotyčný vyřazen z týmu.

  Nakonec přikládáme video, tentokrát od lékaře, který už dále nechce mlčet. Odkaz si opět zkopírujte a vložte do hlavičky na internetu. Jen kliknout nestačí. Takové informace v médiích neuvidíte. Až se vše dostane ven a někdo bude ochoten se tím zabývat a řídit, covid skončí. Stane se z něj nepříjemná viróza léčená léky, které budou k dostání buď na předpis, případně i bez něj. Jenže to budou muset proběhnout soudy se zkorumpovanými politiky, tajné služby by musely spolupracovat a dát impuls k zatýkání na těch nejvyšších místech. To je nereálné. Nový rakouský premiér, již 3. za poslední 2 měsíce, potvrdil platnost lockdownu pro neočkované v jeho zemi. To i přes obrovské protesty ve Vídni (nevěřte 40ti tisícům účastníků udávaným Seznamem, bylo jich více, jak 10x tolik). Také naše nová vláda bude velmi agresivní a bude plnit covidovou agendu té předešlé. Teď už tedy další video, dokud ho nesmažou. Lékaři stojící na straně covidové mafie, styďte se. Opravdu pořád nic nechápete?

www.facebook.com/petrafajmonredova/posts/114783361033169

Jindřich Kulhavý

 
.