Právě se nacházíte:

Osamělí vlci…

26. 09 2016

  www.inadhled.cz    Ač se to nebude zdát, nadpis je tak trochu zavádějící, dnes vynecháme přírodu a budeme se zabývat tím, co se stává tak nějak průvodním znakem poslední doby. Pojem osamělý vlk se dá spojit s několika případy. Ve zvířecí říši jde většinou o samce, který z různých důvodů opustil smečku. Buď byl vyhnán, to když se znelíbil novému vůdci, nebo se rozhodl založit svou. U lidí se tak nazývají….

   ….například relativně přizpůsobiví jedinci mužského rodu, jejichž nesnášenlivost s okolím je zřejmá. Dále to bývali vojáci vyslaní do týlu nepřítele s úkolem sledovat jej, případně mu škodit. Ovšem doba se mění a s ní i názvosloví. Nyní se tedy tímto souslovím označují teroristé, o nichž bezpečnostní složky nesmí hovořit jinak, než že nejsou na nikoho napojeni, s nikým své připravované činy nekonzultovali a většinou jsou samozřejmě navíc psychicky nemocní.

  Demagogie, s níž přistupují vládnoucí vrstvy k nynější situaci zcela jasně svědčí o tom, že exportem  muslimského odpadu ze zemí, kde jsou hodnoty úplně překroucené, dochází k naplnění předem připravených plánů. K čemu mají vést, to není úplně jasné, nicméně momentálním důsledkem je nepořádek, násilí, šíření strachu a kriminalita. Nelze očekávat změnu postoje elit a nápravu situace. Tito lidé mají své zájmy, jsou motivováni něčím jiným, než je obava o vlastní bezpečnost a o klid své rodiny. Podnětem k jejich chování je hon za majetkem, postavením a mocí. Krátkozrakost daná jim do vínku je zarážející, prospěchářství však nikdy nevynikalo kvalitou a morálkou.

  Osamělí vlci představují největší riziko v tom, že jsou hůře vyhledatelní. Samozřejmě musí spolupracovat s dalšími jedinci, ale jejich akce a jejich plánování jsou flexibilnější, méně nápadné, dokážou však být často stejně nebezpečné, jako ty prováděné skupinou. Nicméně naivita, se kterou máme důvěřovat prohlášením, že agresor byl sice muslim, ale násilí jim způsobené nebylo výsledkem jeho náboženského vyznání, nám je vnucovaná. Skutečnost je samozřejmě jiná. Všichni tito útočníci prošli psychologickou přípravou, někteří vojenským výcvikem. Jejich nenápadnost je součástí taktiky, zároveň jim ji umožňuje neprostupnost prostředí, ve které žijí. Do uzavřené komunity je složité infiltrovat, navíc množství muslimů je již tak velké, že jsou v mnoha zemích rozlezlí všude. Francie, Švédsko, Anglie, Belgie, Holandsko, nyní Německo. Dalo by se pokračovat i dále, problémy se rozšiřují na celý kontinent.

  Je otázkou času, kdy se osamělí vlci objeví i na druhé straně. Politici se vysmívají velké části národa, příkladem mohou být prohlášení Andreje Babiše o jeho nesouhlasu s kvótami na přerozdělování migrantů, zatímco právě jeho vládní kolega a ministr spravedlnosti Pelikán a další osobnost v podobě pražské primátorky Krnáčové zcela zjevně přísun přivandrovalců podporují. Přitom autorativní vedení politicko-podnikatelského projektu ANO je přímo proslulé a Babiš je jeho majitelem. O předsedovi vlády a ČSSD Bohuslavovi Sobotkovi není třeba polemizovat vůbec, z jeho líhně pocházející národní škůdce největšího kalibru Jiří Dienstbier by byl jinak dávno uklizen z postu ministra i politického dění. Nejedná se však pouze o tyto představitele momentálně nejsilnějších stran. Napříč senátem i parlamentem spočítáte hlasů pro podporu migrace více, než byste tušili. Proto také nadále tečou naše společné peníze do míst, odkud se nikdy nevrátí a ještě přinesou zlo, tedy do mnoha neziskových organizací, které jsou navíc sponzorované i ze zahraničí, například miliardářem Sorosem.

  Těmi osamělými vlky na druhé straně jsou myšleni ti, kterým už došla velikost lumpárny konané z míst nahoře, a nehodlajícími se smířit. Zároveň si uvědomují, že opozice především tlachá, dav přesvědčit je nad jejich síly, proto tedy vezmou zodpovědnost do svých rukou. Někteří už to tak mají a jsou rozhodnutí bojovat aspoň sami za sebe. Otázkou je, kterým směrem se obrátí jejich hněv a touha řešit nynější situaci. Terčem mohou být samotní migranti, ale i politici zodpovědní za zlo a úpadek evropských hodnot. Věřím tomu, že až dojde násilí i k nám, najdou se tací, kteří pozvednou zbraň a potrestají viníky. Ti skuteční a praví sedí ve vládách a parlamentech. Je to jen o času, kdy to přijde. A žádné odzbrojování obyvatelstva formou zabavení zbraní tomu nezabrání. Kdo chce bít, hůl si najde. A pozor vážení tam nahoře, platí to oboustranně. Zatím tlučete vy do nás.

J3.K