Pomalu, ale jistě spějeme k totalitě. Zastavme to!

27. 11 2021

  Aby si někdo nemyslel, že na socialismus, pětiletky, komunistickou propagandu a podpultové zboží vzpomínáme rádi, tedy pravdou je, že si uvědomujeme značné nedostatky spojované s tou dobou. Na druhou stranu si dnes připouštíme, že tehdejší buřiči poslouchající Hlas Ameriky a Svobodnou Evropu v podstatě věřili něčemu, nad čím se teď usmíváme. V podstatě jsme se od jedné zdi vrhnuli k té druhé. Nesvoboda byla nahrazena naivitou. Důvěřovali jsme Havlovi, který byl předpřipraven na to převést národ přes lávku na druhou stranu. Nejdříve nás Západ vykradnul, později jsme vstupem do EU zatloukli poslední hřebík do naší rakve, do které byla touha po svobodě bez piety uložena. Smutek se dostavil o něco později a naprosto oprávněně.

  Lidé hodně zapomínají, starší generace je často nařčena z jistého sentimentu, ta mladší je za každou cenu pokroková, byť ne vše je skutečným progresem. Fronty na banány, pořadníky na auta, skromný výběr v řeznictví, podpultové mrazáky a barevné televize vystřídal přebytek zboží. Místo škemrání o výjezdní doložku a devizový příslib jsme donedávna mohli létat téměř do všech míst, které jsme si vybrali. Pro mnohé z nás se moře stalo pravidelnou součástí života. Jenže několik lidí doplatilo na ekonomickou krizi v roce 2008 a už se z ní nezvedli. Další se seznámili s nechvalně známými exekutory, zjistili, že podnikání je vzdálené představám o životních jistotách. Senioři už znají pocit, kterým je obava o to, zaplatí li nájem a zbyde li jim na snídani, oběd i večeři. Pořád to ale ještě šlo.

  Pak začala velet Evropská unie. Migrace otřásla pocitem důvěry více, než si většina připouštěla. Zajeďte si do Marseille, poznáte, co to je muslimské město v Evropě. Nebo do některých metropolí v Anglii. Paříž ztratila svou romantiku, ve Frankfurtu je to jako na Blízkém Východu a země Beneluxu připomínají bývalé kolonie. Migrační vlna evidentně trvá nadále, takové Polsko, Řecko a jih Itálie o tom mohou hodně vyprávět. Do toho přišel další celosvětový problém. Covid vypuštěný záměrně z laboratoří zaplavil svět. Dosud se neví, co to je vlastně za ,,svinstvo“, jisté však je, že se z něj stal nástroj pro další represi vůči obyvatelstvu naší planety. Dva roky jsme doslova přesvědčováni, jak nepodstatnými jsme. Tolik tvrzení, která byla postupně ,,přehodnocována“,  jsme nezažili ani za bolševiků. Nějakou dobu jsme byli chlácholeni, bylo třeba počkat na úpravu vakcín a jejich vypuštění do reálného světa. Poté už bylo jasné, k čemu se směřuje, tedy k postupné vakcinace všeho, co má ruce a nohy, samozřejmě především tam, kde je kultura a vzdělání na vyšší úrovni. Jaké jsou k tomu důvody, o tom lze vést spory, nicméně všechny takzvané konspirace se do posledního puntíku naplňují.

  Posledními ukázkami zvůle moci se staly události posledních dní. Sliby nezarmoutíš se říká. Platí to zvláště tehdy, když jejich plnění neočekáváme. Již od podzimu bylo vcelku jasné, že se se zvedajícími čísly, jejichž vznik a manipulace s nimi zavání kriminálem, blížíme do nouzového stavu a lockdownu. Ten přijde pravděpodobně před Mikulášem. Z vánočních prodejců udělala vláda blbce a z mnohých bankrotáře. Aby tomu nebyl konec, přidala nám politická reprezentace dárek ve formě potencionální povinnosti očkování pro kategorii 50+ a ujištění, že už se veze vakcína i pro děti nad 5 let. To vše při ignoraci všech okolností spojených s nefunkčností těchto očkovacích látek a zdravotních problémů, které potkávají část z těch, kteří neodolali vábení na jakousi pofidérní Tečku. Třetina občanů České republiky vakcinaci odmítá úplně, část na ni přistoupila pouze z důvodu neochoty bojovat proti neústavním omezením či touhy po cestování, rizika ztráty zaměstnání nebo nemožnosti chodit do restaurací, klubů, na stadiony atd.

  Návštěvu očkovacího centra s vírou v ochranu vlastního zdraví tak absolvovala rozhodně méně než polovina všech Čechů, přesto jsou právě tito zvýhodňováni před ostatními a neočkovaní natolik diskriminováni, že ve srovnání se socialismem jsou na tom mnohem hůře.  Čeká je ještě tvrdý boj za zachování svých práv, to vše při uvědomění si jen těžko popíratelné nefunkčnosti vakcín a jejich dalších škodlivých účinků. Navíc komunisté sice v propagandě nijak nezaostávali za činností nynějších eurohujerů z řad neziskového sektoru při současné indoktrinaci na školách, nicméně si nikdy nedovolili na rozdíl od nynějších politiků ohrozit zdraví dětí. A je úplně jedno, máme li na mysli starou či nově se rodící vládu, protože jen idealista věří tomu, že Fiala & spol nepodlehnou vůni peněz a nátlaku Evropské komise. Úkol vpravit smrtící mix do všech zní jasně a plno ,,benefitů" pro politiky je vázáno na jeho splnění.

  V závětří se však připravuje ještě větší nesvoboda, kterou budou Green Deal a Great Reset. I na tom všem se bude vládní koalice spolupodílet. První dopady šílené ideologie už pociťujeme v cenách energií a paliv, na pražských komunikacích i při nákupu potravin, nemovitostí a vozidel. Pokud se nám nepodaří tento vývoj rychle zvrátit, tedy včetně vakcinace a manipulace s lidským zdravím a našimi osudy, staneme se otroky čekajícími na smrt urychlenou dost možná tím, co bylo slibováno jako lék. A s námi i naše děti. Moc času na vzepření se už nezbývá. Tentokrát to nesmí být předpřipravené těmi, kteří nás poté o vše připraví. Je nejvyšší čas to pochopit a postavit se zlu. Teď hned a okamžitě. Hra na očkované a neočkované skončila. Je potřebné se spojit, a ti dosud naivní snad už začínají chápat, jak krutě si s nimi pseudoelity zahrály. A pokud to nechápou a míní zůstávat ve své naprosto je neochraňující bublině, jsme všeonecně naprosto v....však víte.

Jindřich Kulhavý