Ponaučení ze zámoří a varování

25. 12 2020

  www.inadhled.cz  Bezpráví, případné porušování práva, se děje samozřejmě od nepaměti, nicméně nás zajímá to, které se nás bezprostředně dotýká. Tedy aspoň časově. Někdy přinášíme strohá fakta, jindy se zabýváme určitými možnostmi, které připravuje současnost s možností ovlivnit budoucnost.

  Americké prezidentské volby jsou mnohem kontroverznější, než jakými byly ruské, běloruské či turecké. Zatímco v Rusku je Vladimír Putin určitou zárukou stabilizace této země a jejího návratu mezi světové významné hráče, v Bělorusku vládne tamní prezident Lukašenko již několik volebních období a udržuje si odstup, což je trnem v oku některým lídrům Evropské unie, nad které lze povýšit multimiliardáře Söröse. Ten má nesmírný vliv a v jeho režii se odehrává mnoho evropských změn. I proto mu nezdar opozice Lukašenka stojí v cestě dále na východ a výsledek voleb se snaží evropská smetánka otočit pomocí udržování politického napětí v této zemi. Turek Erdogan se naopak s opozicí vůbec nezaobírá a vcelku nepřipustil žádnou možnost, že by prohrál. Prostě ji nenechal dýchat.

  Spojené státy byly kdysi určitým vzorem demokracie, byť jen naivní idealista by věřil, že by vše bylo tak, jak se tváří. O mnohém jsme mohli mít pochyby, především agresivní zahraniční politika naznačuje už dlouho, že právě tato velmoc stojí za mnohým zlem páchaným na planetě. Poslední volby o post v Bílém domě však ukázaly, že v podvodech a špinavé hře se musí svět ještě od Američanů mnohému učit. Zopakujme si tedy fakta, která nám naše média tají.

  Dle oficiálních údajů se letošních voleb zúčastnil rekordní počet voličů. Bylo odevzdáno nejvíce korespondenčních hlasů. Jaká však byla realita? Joe Biden, mimochodem stále častěji se ukazují jeho mentální nedostatky, viz odkaz níže na autentické video, podstoupil mnohem méně aktivní kampaň než předchůdce z řad Demokratů Obama, či jeho soupeř Trump, jako by si byl jeho tým jistý vítězstvím. Stávající prezident naopak i přes obrovské problémy v podobě hnutí Black Lives Matter a pravděpodobně dobře načasovaného vypuštění covidu řešil i blížící se volby. Dopředu tušil, či spíše věděl, co se bude dít, přesto možná podcenil připravenost Demokratů. Ti se ve státech, kde běžně dosahovali společně s Republikány přibližně stejného výsledku, zaměřili na pojištění svého vítězství. Zneužili několika několika způsobů. Zajistili přísun falešných hlasovacích lístků, naprogramovali sčítací stroje, bránili vstupu Trumpovým voličům, měnili zákony jednotlivých států konfederace. Za platné uznali poštou pozdě doručené hlasovací lístky s jménem joa Bidena, naopak Trumpovi voliči zjišťovali, že jejich hlasy kamsi zmizely. Mohli bychom pokračovat dále, těch nepravostí bylo mnohem více.

  Trump a jeho tým se začali bránit. Přestože proti nim stála i média. Postupně uveřejňují získané důkazy, podávají žaloby, usilovně sbírají svědectví a další fakta. Demokraté však drží trumfy ve formě ovlivněných soudců, relativního nedostatku času a skutečně ,,nestranných" médií. Přestože nám naši komentátoři tvrdí, že je rozhodnuto, důležitým datem je až 6.1.2021, kdy se dle ústavy Spojených států bude skutečně volit nový americký prezident. Doteď to bylo pouze kroky předcházející tomuto aktu. Ani toto datum ale nemusí být konečné, nicméně zatím je třeba ho brát za podstatné.

  Dění v USA však ukazuje na nebezpečí, které hrozí v blízké budoucnosti v mnoha dalších státech. Falšování voleb je skoro to samé, jako jejich zrušení. Demokracie dostala na frak. Pokud v tom vidíte jistou paralelu s děním u nás po roce 1948, vnímáte správně. Tzv. konspirátorům se vyčítá tvrzení o návratu neomarxismu do Evropy a jeho nástupu v USA . Co jiného by bylo důkazem, když ne momentální vláda elit, budování vlastních kádrů, zneužívání možnosti ovlivnit volby podvody a zásahem nikoliv vyšší moci, ale prostého a ,,správně" nastaveného programu? Něco podobného jsme tu už měli. Sice ne díky cinknutým počítačům, ale pomocí jediné možné pravdy. Připomíná Vám Evropská komise jistý Ústřední výbor? Ne? Pokud tedy ne a míáte pocit, že stále ještě žijete v zdravém právním státu a prostředí, pak jste ještě nic nepochopili. A ještě slíbená perlička na závěr.

Uživatel Dr. Dog Faced Pony Soldier™ - President-elect na Twitteru: „"Good afternoon..... actually, it's still morning." – @JoeBiden 81 million votes. https://t.co/7WQUXPxwL1“ / Twitter

  Na závěr perlička. V Nashville došlo před pár hodinami k výbuch v IT centru, kde byla uložena data z voleb. Další z mnoha náhod. Že, vážení Demokraté?

Jindřich Kulhavý