Posledního  stébla se chytající, nebo jsou ještě při síle?

21. 07 2018 |   www.inadhled.cz    V kontrastu se stále zjevnějšími problémy, které organizovaná migrace přináší celé Evropě, se stupňuje aktivita těch, kteří si na ní snaží nadále založit vlastní budoucnost.  Lodě neziskovek jsou ve svém výlovu zisků ve Středozemním moři přibrzděné a okamžitě se dozvídáme naprosto přesná čísla, která lovci Afričanů předkládají a mají vyjadřovat počet utopených jedinců při pokusu ilegálně vstoupit do Evropy.  Je to podobné, jako jména napsaná na chodbě na zemi v bruselském paláci patřícím EU, kde jsou údajně všichni nepřeživší tento transport. Ten seznam vytvořil kdo a z čeho? Paradoxem zůstává, že migranti své doklady údajně odloží ještě na africkém pobřeží a podobně podezřelé i je, jak přesně neziskovky ví, kolik je utopených nyní. Mají snad předem zasedací pořádek na jednotlivých člunech, tedy i na těch, které šly ke dnu? Pak by jejich spojení s pašeráky bylo ještě těsnější, než jsme si dosud mysleli.

  O velmi dobře organizované migraci už dávno není pochyb, všichni už také ví, že za ní stojí Soros se svými kumpány. Naštěstí už jsou politici, kteří se rozhodli vzepřít diktátu šéfů migrace. Jenže… za posledních pár let postoupily přípravy na muslimizaci Evropy tak daleko, že se do nejvyšších pozic dostalo mnoho předurčených osob majících moc ve svých rukách. Jestliže mají nyní Itálie a Rakousko velmi protiimigrantsky založené předsedy vlád, dříve zvolení prezidenti jdou proti nim a snaží se jim komplikovat práci, jejíž součástí je ochrana vlastní země před nájezdem islámu. Podobné je to v Německu, kde Bavorsko na rozdíl od zbytku země začalo hájit své hranice, z čehož kancléřka Merkelová může spadnout na zadek ze své židle. Přestože se ozývá stále více lidí, kteří začali opět přemýšlet a upozorňují na devastaci evropské kultury, zvyků, ekonomiky a prosperity, je stále mnoho těch, kteří je umlčují. Za posledních pár let bylo vytvořeno několik kontrolně - represních systémů, které vrací některé evropské státy zpět k bolševismu, jiné vedou díky tzv. liberální demokracii do neomarxistického období.

  Slovo rasismus se stalo metlou na vše, co se chová nesouhlasně s obsazováním Evropy muslimy. Svou váhu má ne rasismu ve sportu, kde opravdu při posuzování výkonů sportovců nesmí záležet na barvě pleti a sport má svým způsobem spojovat národy, nicméně není normální, aby národní tým potomků mušketýrů byl složen z hráčů mnoha národností. Mělo by se začít rozlišovat místo původu a dle toho reprezentovat. Je pochopitelné, že jde o ožehavé téma, o kterém třeba FIFA nechce slyšet. Ale dle toho také vypadají výsledky afrických týmů na mistrovství světa, kde jsou jejich reprezentace ochuzené o hráče hrající třeba za Francii, Švýcarsko či Anglii.  

  Za bojem proti rasismu se však skrývá mnohem více. U trestných činů už přestává být uvedena skutečná národnost pachatelů, některá etnika jsou při případném odhalení zvýhodňována, případně existují dva různé pohledy na jeden trestný čin. Znásilní li běloch a křesťan ženu, je to posuzováno jinak, než když to udělá černoch, Arab či muslim. Podobné to je s pedofilií a sňatky muslimu s nezletilými, bigamie a mnohoženství. Různě se nahlíží na přidělování sociálních dávek, ostatně to známe i u nás, kde romská populace svým počtem není nijak dramatická, je však skutečně vzorným a neskutečně úspěšným výběrčím sociálních dávek a uživatelem dalších skrytých výhod. Na rozdíl od mnoha ostatních Čechů žijících na hranici chudoby. Naši cikáni jsou předvoj muslimů, ke kterým se v Západní Evropě přistupuje podobně. Vznikají další uzavřené oblasti, kde se objevit znamená pro původní obyvatele životu nebezpečné. Jestliže navštívit romskou osadu šlo dříve pouze v doprovodu policie, vstoupit do oblasti ovládané muslimskými gangy v Malmö, Lyonu, Londýně či nově v Berlínu je prostě nemožné i s policisty v zádech. Přestože ještě před pár léty šlo o bezpečná a hojně navštěvovaná místa.

  O to větším paradoxem je chování takových lidí, jako jsou například Hollan a Freund z nyní již extrémistického spolku Žít Brno, kteří nejen, že dokázali připravit v za dobu svého vládnutí v Brně zázemí pro přijímání migrantů, ale zároveň dělají vše proto, aby konečně nějaké přivezli, to vše s podporou neziskového sektoru. Je lží, že u nás se žádní migranti nevyskytují. Vše nasvědčuje tomu, že existuje spolupráce mezi neziskovkami a úřady, která napomáhá jejich tichému přísunu. V Praze se pohybuje podezřele mnoho žen v hábitech připomínajících chodící kuželky, některé čtvrti jsou plné černochů a Arabů, zvyšuje se počet prodejen kebabu. Česká televize stále důsledněji lže a agituje ve prospěch zavedení multikultury u nás, indoktrinace škol jede na plné obrátky.

  Zatím co Maďaři a Poláci se úspěšně brání přísunu i minima vetřelců, Rakušané a Italové zažili kulturní šok spojený s migrací a nyní hasí následky, Francie, Německo a Anglie pokračují v sebedestrukci na plné obrátky, v Belgii a Holandsku jdou do voleb islámské politické subjekty, aby mohli převzít moc (což už se v Anglii děje), my jsme teprve připravováni na to, že budeme držet hubu a krok. To, co začala ČSSD pod Sobotkou, byl jen začátek, Hamáček je daleko větší fanoušek islámu. Kam to dovedlo TOP 09 a třeba i Zelené, to vidíme všichni. Jejich předsedové se klidně spojí s ďáblem jen proto, aby se dostali opět na výsluní. A Andrej Babiš? Všichni tušíme, že pokud mu muslimské peníze přistanou na účtu, nebude mít problém podporovat kohokoliv. Nevěřme tomu, že nás někdo ochrání. V zákulisí je vše připraveno, neziskový sektor mlaská už teď a postupná propagace včetně té televizní jede na plné obrátky. Blížící se komunální volby nebudou o ničem jiném, než o snaze dostat do vedení radnic podobné lidi, jako se to podařilo při těch minulých v Brně. A volíte si je vy, tedy občané této země. Tak si pak nestěžujte.

J3.K

 

Autor: Administrator

Diskuse