Potvrzeno, udělali z vás závisláky

3. 12 2021

  www.inadhled.cz   Musí se uznat, že události nabraly skutečně rychlost. Jsou to dva roky, co Evropané žili poměrně v klidu, který sice narušovala už pár let migrace, objevila se švédská autistka Greta a smrdutý vítr z Davosu dával tušit, že nebude tak dobře, jak jsme si zvykli se mít, nicméně nikdo by nikdy neřekl, co vše je na nás připraveno. Až teď v roce 2021, respektive na jeho konci, někteří, kteří umí počítat, jsou vnímaví a nepodléhají manipulaci, získali naprostou jistotu, že jsme se stali figurkami ve hrách mocných a v podstatě zapadli do stáda obětovaných. Chvilku trvalo, než se vše potvrdilo, přestože většina údajných konspirátorů vlastnila pravdomluvnou věšteckou křišťálovou kouli už dávno. Postupně se ukazuje, že nic z konspirací nebyla lež. Což je strašidelné.

  Politici konečně oficiálně přiznali to, co tvrdíme už přes rok a půl. Postupně přicházely povinné roušky, omezování prodejů a lockdowny, krátkodobé rozvolňování, dopředu jsme věděli, že se kdesi míchá něco, co má připomínat vakcínu. Už loni se objevovaly informace o ivermectinu a isoprinosinu, což je s podivem, když nikdo údajně nevěděl, je li covid reálnou nemocí nebo pouze převléknutou chřipkou, případně jejím mladším bráchou ze zkumavky. A když byl wuchanský vir takovým překvapením, jak to, že byly tyto dva léky do té doby dostupné a používané okamžitě staženy z prodeje, dehonestovány a bylo tvrzeno, že je nesmysl, aby byly účinné? To už musel někdo vědět, že právě ty jsou ve skutečnosti lékem na covid, ač to znělo nelogicky. To vše v době, kdy šarlatáni údajně teprve objevovali mRNA mixy a Johnson & Johnson upravoval svou protichřipkovou vakcínu na jiný koronavir. Přesto už někteří lékaři věděli, co použít a politici co zakázat.

   Nově nám nyní bylo sděleno něco, co jsme také s obrovským předstihem předpovídali. Po covid pasech přišly první návrhy na povinné očkování, další a další dávky, zkracování platnosti potvrzení o aplikaci a chybí už jen přiznání, že to celé je dokonalý podfuk, ovšem až na to, že pár set lidí skutečně zemřelo na covid. Což je však proti chřipce či jiným nemocem vcelku detail a daleko horší budou následky používání krátkodobě účinných pseudovakcín, jejichž působení na lidský organismus bude mít dlouhodobé a mnohdy i fatální následky. Nikoho nešokuje přístup Evropské komise k žádosti o zveřejnění smluv spojených s nákupem ,,vakcín“ a jejich naprosto nečitelné začerněné kopie předané europoslancům. Jak je možné, že nikdo téměř ani nehlesnul v náznaku odporu. Zatímco po nás chtějí při kontrole smlouvy k nahlédnutí na každém finančním úřadu, tady při obchodu za miliardy není možno nahlédnout nikam. Kdo dal právo předsedkyni Evropské komise jednat za ¾ Evropy a nakupovat bez jakékoliv výběrové soutěže něco, co vlastně nepotřebujeme? A zároveň určovat, co se v jednotlivých národních státech bude dít? A proč jindy tak aktivní média mlčí a jejich šťouralové schopní rozplést záhady sedí a nešmejdí kolem podezřelých transakcí? Místo toho tajné služby hledají konspirátory, k čemuž využívají služeb pofidérních spolků, u nás dokonce vedených donedávna sledovanými levicovými aktivisty či lidmi pohybujícími se v ,,neziskovém“ politickém sektoru. O obrovské cenzuře na úrovni té z 2.světové války a období socialismu ani nemluvě.

  Takže co si na nás vládnoucí třída vymyslela? O povinném očkování pro celou Evropu už se snaží rozhodovat Evropská komise, která mluví do všeho. V jednotlivých státech Evropy postupují vlády dle jednotného manuálu s různě posunutými daty. Takže se zkracuje doba uznávání QR kódů získaných vpichem, přičemž  Johnson & Johnson uplácel méně, takže byl uznán za nejméně účinný preparát (je to hloupost, dostatečně nefunguje žádný, jak vidíme při sčítání pozitivních a hospitalizovaných, přičemž se nikde neuvádí, kdo s jakou značkou kam patří). K tomu je tlak na povinnou vakcinaci, nejlépe všech věkových kategorií. Bez ohledu na možné následky. Nikde se oficiálně neuvádí nárůst množství infarktů, embolií, záhadných kolapsů, mrtviček, zápalů plic, trombóz a dalších onemocnění, které lze bez studu připsat právě očkovací smršti. Představa, že i za těchto okolností se třeba jen uvažuje, a všichni víme, že je to horší, o očkování dětí, je hrozná. Navíc tu máme již oficiální přiznání se ke skutečnosti, kterou je zásadní nevědomost. Tou je nejistota, kolik dávek bude dost na to, aby celá covidhysterie skončila. Kolik lidí na ni bude muset doplatit po zdravotní, ekonomické a společenské stránce? Kdy občanům dojde, že jejich zdraví je pro elity zajímavé jen tehdy, když něco vynáší?

  Dochází k jistému napnutí uvnitř společnosti a vznikají první konflikty. Hlavní tváře covidové mafie s podporou médií dosud prosazovaly očkování dospělých, byť způsobem hodným potrestání. Ale teprve až ve chvíli, kdy ,,experti“ s vysokoškolskými diplomy začali do své špinavé hry zatahovat děti, musí počítat s tím, že je čeká ze strany rodičů jistá nenávist, v některých případech si dokonce říkají o inzultaci. Prezident ČLK Kubek pláče, že mu před domem stojí lidé, Svrčinová taktéž, Flégr už přes plot letěl, což je za jeho nenávistné statusy prkotina, voda se však vaří i na další. A nedej bože, aby nějaké dítě po jejich povinné vakcinaci zemřelo. V tu chvíli očekávejme oprávněný lynč a utržení laviny. Při uvědomění si toho, že se tu snaží protlačit experimentální látky, jejichž testování je součástí pokusů přímo na lidech, nemohou čekat, že je bude někdo šetřit. A doufejme, že dojde na každého z nich. Podílí se na rozkladu společnosti, ekonomických ztrátách neskutečné výše, korupci, a hlavně degradaci člověka.

  Mediální obchodníci se strachem, politici, pseudolékaři. Zapamatujme si každého z nich. To je náš společný nepřítel. Lidé stojící za vznikem současné situace. A je jedno, jste li antivaxerem z přesvědčení či proto, že vnímáte množství rozporů mezi tvrzením médií a politiků, informacemi z jiné než mainstreamové části informačního proudu, nebo stojíte ve frontě na xtou tečku a nedochází Vám, že v ní budete stát i 2x ročně, přičemž tím nesnížíte riziko nákazy a naopak riskujete své zdraví. Je čas se probrat a spojit se. Rakušané to už pochopili. Ve Francii demonstrují a v americkém státu Florida dokonce zasáhli proti firmám požadujícím vakcinaci. V Indii je podána žaloba na jednu z hlav vakcinační mafie Gatese. Je čas se vzepřít a začít skládat účty. Musíme to zastavit. Už kvůli dětem.

Jindřich Kulhavý

 
.