Právě se nacházíte:

Přiznání

12. 11 2017

    www.inadhled.cz   Světem se šíří vlna obviňování ze sexuálního obtěžování žen muži. Nesmyslná kriminalizace naprosto normálního chování dosahuje obludných rozměrů, a jako u téměř každé hlouposti, stojí na jejím počátku Spojené státy. Tato země, která byla po dlouhá desetiletí místem, na kterém toužilo žít mnoho set miliónů obyvatel celé zeměkoule, je stále častěji zdrojem naprosto šílených překvapení.  Přitom pokud si seřadíte pojmy, které vám ,,Ameriku´´ nějakým způsobem vyjadřují, musí vám být jasné, že její degenerace je na pochodu. Není úplně jasné, proč by se Evropa měla snažit ji dohnat. Každopádně je k tomu popoháněna všemi způsoby, podílí se na tom média, politici, kultura.

 

 1. Coca cola, možná i Pepsi cola. Chuťově sice vynikající nápoje, důsledkem jejich neřízené konzumace však je obezita mnoha obyvatel po celém světě. Přesto jde o nejcennější světové firemní značky.

 2. Hamburger, fastfood. Chcete li jíst vyloženě nezdravě a přibírat na váze a mít potíže mnoha druhů, našli jste ideální jejich zdroj.

 3. CIA. Jede o nejzločinnější světovou organizaci, proti níž je sicilská mafie mateřskou školkou.

 4. Pentagon. Místo, kde vznikají světové války, které byly právě ve spolupráci se CIA vytvořené tak, aby hájily zájmy USA bez ohledu na to, na kterém kontinentu přinesou bídu, smrt a spoušť.

 5. Hollywood. Továrna na sny, která ovlivňuje život lidí na celém světě, přestože je prošpikovaná skandály, špinavými penězi, drogami a praktikami. Přední herci jsou světovými polobohy, utváří zkreslený pohled na Spojené státy, jejich obyvatele a schopnosti. Jde o největší americkou reklamku.

 6. Bílý dům. Další místo, kde se tvoří světové dějiny v těch nejhorších barvách. Mocná síla amerických prezidentů však ubírá na síle, neboť se do popředí derou zájmové skupiny stojící za jejich vhodnou volbou. A když už se někdo vymkne, je nitkami veden k tomu, aby postupně zapadnul do předurčené role.

 7. Svoboda, demokracie a vlastenectví. Tyto pojmy vždy patřily k Spojeným státům nejvíce. Demokracie ale v době velkých peněz neexistuje, pouze hra na ni, vlastenectvím se manipuluje dle potřeb elit a právě Hollywood je jeho propagátor, což je úsměvné. A svoboda? Může někdo být ještě svobodný, když i zvířata žijí v rezervacích? V utahování šroubů jde Amerika v čele všech.

 8. Střelné zbraně. Nejlepší zákon týkající se zbraní má malá země uprostřed Evropy. Američané jsou už příliš zdegenerovaní na to, aby si uvědomili, jak se má se zbraněmi zacházet. Zatímco Češi, ale třeba i Švýcaři vlastní mnoho zbraní, na rozdíl od Američanů je používají naprosto s rozvahou a až na minimální výjimky tak, aby se nepozabíjeli.

 9. Automobilismus. Ten byl vždy svým rozvojem o krok napřed. Mohutné osmiválce vždy patřily k tomu nejlepšímu. Vše je jinak. Nesmyslně omezené rychlosti ve většině amerických států, téměř vylidněné město automobilů Detroit a expanze japonských a evropských značek do USA odsunuje největší domácí výrobce z předních příček v produkci. Ani obří pokuty za Dieselgate americké automobilky nezachrání. Ani Ford už není tím, čím býval.

 10. Sex. Jestliže donedávna nám Hollywood dodával programově stovky poloobnažených krásek, přitom za nejslavnější sexuální scénu je považováno přehození nohou Sharon Stone s pohledem do jejího klína. Prudérnost vítězí na všech frontách a v době, kdy jsou evropské ženy systematicky vystavovány sexuálním útokům vedených imigranty, na jejichž přílivu mají Spojené státy naprosto zásadní vinu, přiznávají se americké ženské hvězdy, a paradoxně i homosexuálové, ke zkušenostem se sexuálním obtěžováním ze strany mužů. Komu nikdo nesáhnul na zadek, jakoby nežil. A protože je to Amerika, přidávají se i sportovkyně a další celebrity postupně po celém světě.

  Zatím co prvních devět bodů je historicky prověřených a patří k obrazu Ameriky už déle, poslední hit je novinkou. Nynější strojený údiv žen nad tím, že se jejich tělesné proporce líbí mužům, je poplatný této zvrácené době, kdy vzniká další pohlaví. Ono tedy nevzniká, je tvořeno. Zatím jen málokdo ví proč, ale každopádně se v budoucnosti hodí. Emancipace žen a postupné otupování mužnosti jedou na plné obrátky, dav se ovládá nejlépe tehdy, mají li ti kdysi silní důvody k výčitkám. Schopní jedinci mužského pohlaví byli vždy výzvou pro šikovné a půvabné ženy, které byly cíleně ochotné udělat pro jejich získání téměř cokoliv. Nyní vše směřuje k tomu, aby se muži báli sáhnout ženě na zadeček, obdivně nahlédnout do výstřihu, či se dlouze podívat do krásných očí. Mužský svět se stává synonymem pro sexuální chtíč a rozmnožovací pudy, které dosud držely lidstvo při životě.

  Romantika se stává nebezpečnou oblastí pro každého muže, neboť neví, kdy za ni bude potrestán. Nezbývá tedy nic jiného, než se přestat dvořit ženám a čekat na to, až si začnou stěžovat a právně vyžadovat sexuální pozornost? Ok, to my muži dokážeme. Otázkou zůstává, jak dlouho ženy bez mužské pozornosti, pábení a ,,obtěžování´´ vydrží. Momentální módnost homosexuálních vztahů jednou opadne, nejpozději v okamžiku zahájení další velké války. Chránit svou zem dokáží totiž nejlépe tátové a mámy, protože ti jediní mají skutečný důvod, tím je život jejich dětí. Všichni ostatní jsou de facto pro svět nepotřební. Možná to nejednoho homosexuála urazí, ale je tomu tak. Lidstvo se totiž bez heterosexuálů neobejde, přestože se nám to snaží přihřáté elity vymluvit. Ani výroba věrných kopií lidí, biologické laboratoře a umělá oplodnění nenahradí fantastický pocit z krásného milování.  Ten si lidstvo vzít nedá. A Amerika? Je nejvyšší čas přestat k ní vzhlížet. Když už tam ani chlap nemůže chytit ženskou za zadek, aniž by přitom ona k tomu musela dát vyjádření do médií, pak jde o svět, který by nás neměl zajímat.

J3.K