Proč nevolit neomarxistické liberály

6. 10 2021

www.inadhled.cz   Každá strana, která se při předvolebních debatách ohání potřebou větší integrace v rámci Evropské unie, je strůjcem budoucího neštěstí. Neochota a neschopnost uvědomit si prohnilost této instituce, amorálnost chování hlavních představitelů a činitelů EU a jejich snahu neustále zužovat náš životní prostor, jsou ukázkou arogance a nechuti vytvářet v České republice kvalitní životní prostředí. Ne to protkané zelenou ideologií, ale plné radosti z prostého bytí s možnostmi cítit se svobodným, váženým a hrdým člověkem.

  Připomeňme si dění v EU v poslední době. Co slýcháváme. Eurokomisař Timmermans odmítá jakoukoliv diskusi o potřebnosti Green Dealu, který považuje za jedinou možnou cestu. Evropský parlament požaduje snížení maximální rychlosti v zástavbě na 30km/hod, údajně z důvodu přechodu k nulovým ztrátám na zdraví a životech při autonehodách. Navíc Zelení plánují prosadit omezení maximálky i na německých autobahnech, což je další pokus otrávit veřejnost. Přesto jim naši šílení sousedé dávají hlas. Stejně nulová má být tolerance alkoholu za volantem, což připraví o řidičský průkaz polovinu Francouzů, Italů a možná Řeků (alkohol za volant skutečně nepatří, nicméně ve Francii mají víno za jednu ze složek obsažených běžně v krvi). Pokračujme. Díky politice, respektive snaze nikým nevolených eurosoudruhů, letos pocítíme krutý skok v cenách elektřiny, vytápění a pohonných hmot. Drzost bruselských zločinců už nemá meze. Na jednu stranu hází na Rusko špínu ve velkém, na druhou po něm požadují navýšení dodávek plynu a uhlí. Kde se to v nich bere? Rusko nemusí nic, snad jen vyvíjet stále dokonalejší zbraně, aby ty západní šmejdy nenapadlo, že by si potřebné suroviny sehnali sami, ovšem na Sibiři a bez souhlasu Moskvy. To však europoslancům nestačí, chtějí ucpat komíny od kamen, krbů a kotelen fungujících na pálení dřeva. Co na to část našich důchodců, chalupářů a majitelů domů? Mají snad zmrznout?

  I přes naprosto evidentní problémy, kterými jsou rostoucí nedostatek energie a surovin, slepá cesta elektromobility a jistota extrémně rychle se snižující životní úrovně, což prostě musí přijít, dále rostoucí ceny úplně všeho a počínající ekonomická nedostupnost bydlení a mnoha dalších základních potřeb, si elity dále jedou svou a nemíní brát ohledy na nic. Přidejme ještě covidhysterii, která vyplenila státní pokladny a poslala do dluhů většinu evropských států, přičemž z občanů udělala buď enormní hlupáky nebo nepohodlné. Ti první skočili na špek a čeká je možná doživotní vakcinace, která však nemusí trvat tak dlouho, druzí jsou omezováni na základních občanských právech a pomalu vystrkováni na okraj společnosti. Evropská unie však připravuje ještě plno dalších opatření, která mají dostat národy na úplné dno.

  Z výše uvedeného tedy vyplývá, že každý, kdo tvrdí, že se bez EU neobejdeme, prostě lže. Jistě, jsme exportní zemí, ale to především proto, že se tu vyrábí automobily. Volkswagen však Škodu ,,zařízne“ ze dne na den, bude li chtít, ostatně už nyní ji utlumuje. Ani další automobilky nemusí přežít elektrifikaci, protože bez elektřiny prostě pojízdné vysavače nikdo kupovat nebude. Proč také? Nu a když půjde naše produkce z Dukovan a Temelína do evropské rozvodné sítě, kolik se toho dalšího u nás vyrobí, když bude často zhasnuto, navíc rukama už umí dělat většinou pouze starší generace. S přihlédnutím k této situaci lze chápat Poláky, že Turow rozhodně nezavřou. A opět. Denně platí vysoké pokuty do Bruselu, který je prošustruje, ale problémy mají čeští občané. Proč do toho hnízda hadů, to se nedá logicky vysvětlit a obhájit. Každopádně, i kdyby bylo složité se okamžitě bez evropských trhů obejít a chvilku by to bolelo, v mnohém dalším by to znamenalo sice nový začátek, ovšem s dobrou perspektivou.

  Intervence z vedení EU do prostředí jednotlivých zemí je na denním pořádku. Snaha ovlivnit volby u nás, z jejichž křišťálové čistoty už nyní panuje mnoho obav, začalo částečným schválením korespondenčních hlasů, dále týden před volbami Piráty a médii spuštěná aféra kolem Babišovy vily ve Francii, která má rozpoutat především závist, což je nejlepší způsob, jak rozlítit Čechy. Vilu má Babiš mnoho let, jak víme, zákony obcházel vždy a jeho podřízení státní úředníci přeci nepůjdou po něm, když mohou po jiných. Proč to Piráti neřešili o dva roky dříve? A kdo jim podal noty? Navíc stále omílaná věta, že patříme na Západ, je dalším středobodem aktivit prounijních stran. Nepatříme a ani nám to nic dobrého nepřináší. Patříme do středu Evropy, máme svou hrdost, kulturu a především svrchovanost. Žádný západní politik nám nesmí říkat, co musíme.

  Původem jsme Slované, bohužel díky historickým přešlapům namícháni germánskou krví. Slované přišli z východu, jsou nejrozšířenějším národem a po celou svou historii vedli s Germány války a nikdy ze Západu nic dobrého nepřišlo. Jestliže Piráti & STAN, Spolu, ANO, ČSSD, Zelení, ODA tvrdí, že musíme, opakujeme…musíme být více s EU spjati, pak to říkají kolaboranti s Germány, protože ti jsou hlavní silou Západu. Nechceme li se dočkat sjezdu Landsmannschaftu v Praze, netoužíme li po Němci nařízeném Green Dealu a Great Resetu, pak nemůžeme volit tyto strany a koalice. Přemýšlejte o tom, než jim dáte hlas. Budou to Vaše děti, které v tom budou muset žít. Volte lépe.

Jindřich Kulhavý