Právě se nacházíte:

Říkali tomu konspirace

29. 12 2020

  www.inadhled.cz  Již na jaře tohoto roku tzv. konspirátoři předpovídali, co vše může přijít. Tragikomedie zvaná světová pandemie covidu od počátku naznačovala, že nejde o honbu za smrtelným virem způsobujícím vymření světové populace, ale že se za tím skrývá něco jiného. Zaznělo mnoho názorů, z nichž některé bylo možno brát s úsměvem. Často byly vypouštěny hoaxy, které měly zesměšnit ty, kteří prostě odmítali uvěřit novému koronavirovému náboženství. Příkladem byly fotografie údajných čipů z testovacích sad, na kterých byla halogenová žárovka či dioda. Jenže když vynecháme tyto pokusy o zlehčení informací o nepříliš příjemné budoucnosti, v mnohém se konspirace změnily v realitu.

  Již skoro od počátku lidé používající hlavu k přemýšlení upozorňovali na to, že vir je záměrně přeceňován a o jeho zneužití se už před 10ti roky zmiňovali jak Gates, tak i Rockefellerové. Již tenkrát byl k dispozici manuál k postupu šíření viru, vzbuzení hysterie, vakcinace a jejího využití k dalším záměrům. Mezi nimi je snižování počtu lidí, jejich kontrola, tzv. Velký restart a především další koncentrace majetku v úzkém kruhu nejmocnějších. A jak se zdá, vše k tomu opravdu směřuje. Vir se skutečně ,,nečekaně“ objevil, vzápětí byla rozpoutána hysterie z jeho infekčnosti a schopnosti zabíjet. V jarní vlně byla uzavřena ekonomika a školy, ale protože vakcína teprve vznikala a nešlo držet vše zavřené tak dlouho, na léto se rozvolnilo, aby se od září mohlo zase v uzamčení pokračovat. A protože to farmaceutickým koncernům trvalo, sinusoidovým přístupem jsme se dopracovali až k vakcinaci. Údajně zpočátku nepovinné, ale jak konspirace praví, v podstatě budou všichni postupně pomocí represe a restrikcí přesvědčeni, že vakcína je to nejlepší, co můžeme pro své zdraví udělat.

  Aby ten nátlak byl co největší, máme tu již poněkolikáté plošná opatření. Hledat v tom idiocii vládních úředníků je hloupost. Jde o systematickou práci a ukázku moci. Příkladů, co si můžete koupit a co ne, najdete mnoho. Zároveň je to vše uděláno tak, aby se to dalo nějak obejít, ale musí být jasné, že striktní zákazy tu jsou a Vy je budete nějak dodržovat. Takže dětské botičky koupíte jen tak, že si je   objednáte přes internet, dojdete si k výdajovému okénku, dítěti je venku vyzkoušíte, případně vyměníte velikost, zaplatíte a jdete pryč. Že to je komedie? Je. Podobné je to s baterkami, elektronikou a vším ostatním včetně oblečení. Je to skutečně buzerace, která však národ může dostat do stavu, kdy si většina nechá radši píchnout neznámý, a možná jedovatý mix chemikálií, přestože v jeho blahodárné účinky věří jen největší idealisté a….idioti, a to jen proto, abyste měli klid a výsady, které jste dosud považovali do normální standard.

  Odpírači vakcín mají jedinou reálnou šanci. Tou by byla prokázaná jejich škodlivost a vliv na úmrtí. Případné vzepření se státní moci s tímto argumentem by mělo mít svou váhu. Doufat v to, že vláda upustí dobrovolně od svého záměru s proočkovním, je naivní. Místo toho se plánují covipassy, které z Vás mají udělat nadřazenou rasu proti těm, kteří vydrží tlak a očkování budou vzdorovat. Jistě vnímáte snahu nadále společnost co nejvíce tříštit. A daří se. Podívejte se, kolik fanatiků rouškařů a chronických testovačů kolem nás je. Jsou ochotní Vás okřikovat, napadat, udávat, lynčovat. To je ta demokracie, na kterou jsme se těšili? Takže konspirace se změnila v realitu i v tomto směru. Databáze očkovaných totiž může být další, ze které se bude čerpat při kontrole Vašeho pohybu. Přidejme kamery Velkého bratra, platby přes terminály a mobilní telefony, nemáte úniku.

  Velký restart je dalším důvodem, proč se toto vše děje. Zrušení střední třídy vycházející ze soukromého podnikání jede na plné obrátky, státní rozpočty se podařilo značně nabourat. Rok 2021 bude daleko ekonomicky náročnější, než byl letošek. A propad bude pokračovat. Následky tohoto restartu nás přivedou do větší krize, než jaká se udála ve třicátých létech minulého století. I v tomto se černá předpověď údajných konspirátorů naplní. Zdá se tedy, že realita, kterou předpovídali, je tady. A se vší parádou. Kde jsou ti, co tvrdili, že je vše jen konspirace?

Jindřich Kulhavý