Šílenost této doby děsí…

2. 03 2018

  www.inadhled.cz   O směřování k sebezničení části lidstva nelze pochybovat. Přestože oficiální média většinou mlčí, občas se především díky sociálním sítím a nadšencům, kteří nejen že dokážou některé pořady ze zahraničí zachytit, ale třeba i doplnit o titulky, dostanou se tak až k nám. I proto jsou sociální sítě de facto pro nynější politiky tak nebezpečné a touží po jejich cenzuře a redukci dosahu.

  Šíření myšlenek, jakkoliv rozdílných, je jednou z možností sociálních sítí. Někdo se na nich baví, jiný obchoduje, další sbírá informace, komunita na nich nemůže být rozdílnější. Stejně tak názory na jakoukoliv problematiku. Co je však zarážející? S postupující dobou se i tento prostor mění na naprosto nedemokratický a právě díky mnoha omezením dochází k nafukování sociálních bublin, přičemž některým je to v zárodku jaksi hned znemožněno. Navíc je toto prostředí infikované lidmi, kteří jsou předurčeni k napadání, hádání, slídění a udávání. Vytrácí se tak původní záměr tvůrců, kterým byla komunikace lidí relativně bez hranic, časem samozřejmě doplněným o komerční využití.

  Velmi často se setkáváme s příspěvky, které skutečně děsí. Kam se posunulo uvažování těch, kteří jsou nominováni do čelných funkcí, kde se berou ,,odborníci´´, jejichž výplody popírají veškeré přírodní zákony, vývoj lidstva i logiku? A kde se náhle nachází onen hlídač lidských práv mazající profily příznivcům národní identity, když se objeví ohnivý kazatel černé pleti hrozící Židům a bělochům smrtí a vyhlazením, případně dojde k uveřejnění obrazu znázorňujícího černošku držící uříznutou hlavu bílé ženy a vystaveného v jedné proslulé galerii? S dodatkem, že jde o hru na usmrcování bělochů. Jak je možné, že cenzura likviduje komentáře týkající se zamyšlení nad důvody migrace, ale nikomu nevadí třeba situace, která předchází genocidě bílého obyvatelstva v Jihoafrické republice, ze které už nyní utíkají nejen bělošští farmáři, ale i černošští sportovci? Jistě, svých problémů máme mnoho, ale kdo je vytváří?

  Ještě před několika málo roky by nikoho nenapadlo, že se budou dít následující věci

1.Děti si mají určovat pohlaví, kterým chtějí být, aniž by někdo bral v potaz, co nosí v kalhotách.

2.Děti si mají vybírat rasu, ke které se budou hlásit, přestože barvu pleti si dokázal změnit pouze Michael Jackson.

3.Ve veřejných prostorách budou unisex toalety pro nevyhraněné.

4.Budou uzavírána manželství mezi stejným pohlavím s právem na adopci dětí.

5.Homosexuálové začnou vítat muslimy, v jejichž náboženství pro homosexualitu není místo.

6.Muži se stanou nevhodnými pro vedení společnosti a na jejich postech je nahradí ženy, to i včetně vedení armády. Týká se to však pouze bílých mužů.

7.Bílý muž se stane nevhodným pro partnerství s běloškami, dojde k importu mužů s jinou pletí a výzvám k míchání ras. Opačně, tedy vztahům bělochů s černoškami však žádná propaganda nenapomůže. Samotná bílá rasa se stane utlačovanou a perzekuovanou.

8.Rodina nebude dostatečně vhodná pro výchovu dětí a dojde k jejich odebírání, paradoxně z úplných heterosexuálních rodin do homosexuálních.

9.Kapitalismus ustoupí opět neomarxismu.

10.Místo kostelů vzniknou mešity a hlava křesťanské církve bude líbat nohy muslimům.

11.Změní se polarizace, Západ se přiblíží Východu před 30ti lety a Východ bude vyznávat západní hodnoty.

12.Vlastenectví bude postaveno mimo zákon.

13.Vytratí se logika a přednost budou mít pocity, byť naprosto scestné.

14.Ze světa techniky: elektromobily budou jedinou variantou, i když technologicky stále velmi neschopnou konkurovat, budou tedy upřednostňovány formou dotací a úprav zákonů i za cenu vysoké ekologické zátěže. Ostatně i to souvisí s logikou.

15.Demokratické principy budované po desítky let se stanou překážkou rozvoji jednostranně prováděné politické činnosti a postupně se i v Evropě dojde k návratu absolutistické moci skryté za nadnárodní parlament, to vše spojené se ztrátou svobody slova a perzekucí.

16.Samotné dějiny budou překrucovány a zamlčovány.

17.Bude postupně snižována hranice vhodná k legálnímu sexuálnímu styku.

  Dalo by se pokračovat mnohem déle, nicméně i těchto pár bodů je neskutečně strašidelných na to, abychom nadále žili v klidu a s vědomím, že se nic neděje. Zcela upřímně je třeba konstatovat, že našim dětem nepřipravujeme příliš pohodovou budoucnost, přestože už nyní se je snaží systém vychovat tak, aby vše v bodech výše uvedené považovaly za normální. Možná to je na tom to nejhorší.

J3.K