Skutečně jsme zaspali až moc

11. 04 2017

  www.inadhled.cz    Zdá se, že jsme v Čechách nepostřehnuli včas, do jakého kouta budeme postupně natlačeni. Plíživé změny začaly daleko dříve, než jsme je zaznamenali a začali proti nim reptat. Ještě dlouho trvalo, než začala zvedat vlna nevole. Ale není už vše dávno tak daleko, že není cesty zpět?  

  Euforie po změně režimu nás popostrčila k plnění do té doby tajných snů. Byli jsme nadržení na dohánění standardu Západu. Každý si přál postavit se na své vlastní nohy, cestovat, pořídit si moderní vozidlo. Restituce trochu rozdělily na ty, kteří měli to štěstí, že jejich předci kdysi o něco přišli a bylo jim to vráceno, a na další, kteří museli zabrat a s počátečním deficitem vyrazili k lepším zítřkům. Zpočátku jsme nevnímali pokřivenou startovní čáru, některým byl povolen náskok, paradoxně se jednalo o bývalý disident a pohrobky STB, jejich potomky a kamarády. Privatizace přinesla další skokové zbohatnutí některých vybraných jedinců. Mezitím se zbytek národa radoval z vstupu do EU, cestování bez celních kontrol a další možnosti i mimo Evropu. Málokomu vadila ztráta přátel, změna rytmu života. Zdálo se nám, že svoboda chutná fantasticky a stali jsme se šťastnou generací. Jak velký omyl to byl.

  Mysleli jsme si, že socialismus vedený komunisty se už nikdy nemůže vrátit. Opak je pravdou. V řídících orgánech EU se začali zahnízďovat budoucí likvidátoři všeho, na co jsme se těšili. Prvním varovným signálem měl být rozmach stran nazvaných většinou Zelení. Jejich původní ideály spojené s ochranou přírody a záchranou planety před ekologickými katastrofami vzaly brzy za své. Zelení začali mluvit do všeho, tedy od automobilismu přes veškerý průmysl, škodit v ekonomice a nakonec jakožto ultralevicoví aktivisté stát v první řadě při vítání migrantů. Jejich spojení se sociálními demokraty převálcovalo vše, co se jim mělo postavit. Uměle vytvářené ekologické problémy, strašení oteplováním planety a tzv. ekoterorismus zpočátku přitáhnuly mnoho voličů v celé Evropě, aby vzápětí lidé poznali, jak špatnou volbu si vybrali. Bohužel pozdě. Levicoví politici obsadili rychle všechny důležité posty a začali vládnout stejným způsobem, jakým to u nás zvládali komunisté dlouhých 44 let. Nutno konstatovat, že za výrazné podpory oficiálních i nenápadných amerických kruhů

  Pravdou je, že jsme ve své naivitě netušili, že se Západ postupně dopracovává k jakési nové verzi socialismu. Nikdo netušil, že existuje tolik levicově smýšlejících politiků s diktátorskými sklony. Juncker, Schulz, Mogheriniová, Merkelová, Hollande jsou pouze špičkou ledovce. Jak známo, jeho větší část pluje pod hladinou a není vidět. Nicméně existuje. A určitě ne jen posledních pět let. Přebírání moci se dotknulo i církve. Restituce vrátily do jejích rukou i majetek, který už dávno nespravovala, a jeho vlastnictví vznikalo kdysi za velmi sporných podmínek. Poslední výměna papeže a jeho chování ve prospěch imigrace této operaci dává jasnější nádech.

   Připravenost procesů, které mají změnit uvažování lidí, je až strašidelná. Bez většího povšimnutí tu vyrostla generace vysokoškoláků, kteří už neví nic o létech před rokem 1989, ale zato touží po životě podobném hnutí hipies. Neúcta k soukromému vlastnictví, tím pádem neschopnost vážit si něčeho, co starší generace budovala, často i za cenu vlastního potu a krve, je naprosto zjevná. Nelze se tedy divit jejich kladnému vztahu k migrantům, kteří mají přibližně stejnou schopnost respektovat právo na vlastnictví u původního obyvatelstva. Mají totiž pocit, že mají právo na vše, na co si ukážou.

  O plíživosti nebezpečného fenoménu zvaného indoktrinace žáků a studentů svědčí i infiltrace příznivců aktivit podobných HateFree Culture a za agresivní podpory neziskového sektoru s Člověkem v tísni do učitelských a profesorských sborů na našich školách. Přidejme k tomu ještě oficiálně nepřiznanou přízeň islámské kultuře od Ministerstva školství, skrývání multikulturních aktivit za na první pohled nevinné, ale v rámci výuky povinné akce, a je jasné, že postupné vymývání dětských mozků má za sebou pečlivou přípravu. To, co nám kdysi mohlo připadat jako příjemné oživení výuky, se stalo jednou z hlavních náplní školních osnov, a postupný tlak vytvářený na posouvání hranic normálnosti je naprosto zjevný. Nelze také přehlédnout aktivitu stran ANO, ČSSD a TOP09. Ani lidovci nezaostávají.

  Bankovní sektor je v další fázi oklešťování práv občanů. Tichá likvidace hotovostních operací pokračuje. Podobně, jako multikulturní vnímání světa v médiích nám i v bankách podstrkovali platební karty s tím, že to je pro naše dobro. Plno lidí už si ani nedokáže představit, že by je neměli. Neuvědomují si ale stálou kontrolu, pod kterou jsou. Řeči o tom, jde o protikorupční opatření a potlačení šedé ekonomiky, jsou hloupost. Důležité pro elity je především možnost zasahovat do života občanů a v případu potřeby jim znemožnit nakládání s vlastním majetkem. Vždyť stačí pouze vypnout bankomaty i terminály a zavřít pobočky. Finanční úřady už to zkouší na podnikatelských subjektech.

 Dalším krokem k ovládnutí země je nasazení západních firem u nás. Což se beze zbytku povedlo, cizinci ovládají obchod s potravinami, z velké části s pohonnými hmotami, určují výši mezd na pracovním trhu. Proslulý český průmysl byl zlikvidován, objeví li se u nás zajímavé naleziště nerostného bohatství, jsme okamžitě atakováni cizími subjekty a vlády se moc strategií prodeje nezajímají.  Podobné je to s armádou, jejíž podstatnou část ministr obrany Stropnický převedl pod německé velení. Pravdou je, že snižování stavu vojáků trvá už více, jak dvě desetiletí. Nynější extrém má pokračovat postupným odzbrojováním civilního obyvatelstva, následného útlumu výroby v českých zbrojovkách, snížení jejich hodnoty a postupnému odprodeji zahraničním investorům, kteří výrobu pravděpodobně vyvedou z České republiky.

  Nu a nakonec tu máme zdravotnictví. O očkovacích sérech způsobujících autismus a další postižení u našich dětí slyšel už každý.  Snižování imunity vede k zeslabování našeho genetického fondu. Jsme přesvědčováni, že pro lidstvo bude výhodné křížení mezi etniky, ve skutečnosti dojde k celkovému snížení IQ. Počty obyvatelstva začnou ovlivňovat i účinky chemtrails, případně uměle vyvolané války. Také genderové inženýrství vedoucí ke snižování počtu populace bělochů má velmi systematické plánování. Oslabení muže ve společnosti povede k degradaci vztahů, snížení porodnosti a ovlivnění bojeschopnosti.

  Pokud se Vám tedy zdá, že vše je jen náhoda, nevěřte tomu. Tato stať je jen opatrný odhad toho, jak systematicky jsme likvidováni. Pokud Vám to ale nevadí, tak jako sorry.

J3.K