Souběh událostí není prostě náhodný

17. 01 2022

www.inadhled.cz  Nynější dobu lze všeobecně považovat za slušně řečeno velmi složitou. Nejde pouze o americko-čínský vir, děje se toho mnohem více. Od roku 2008, kdy se projevila ekonomická krize, nás zkoušeli zastrašit prasečí a ptačí chřipkou, byla spuštěna migrace, již před covidem začali terorizovat především Evropu různí ekoteroristé, a i díky vytvořené pandemii do toho šlapou mnohem intenzivněji. Jejich snaha je už citelná, rozhoupali ceny energií, její množství na trhu. Přidejme však i další záležitosti. Spouští se 5G, spekuluje o chemtrails, straší globálním oteplováním, Klaus Schwab slibuje Velký reset. Inflace letí nahoru, s ní ceny hypoték, paliv, nemovitostí. Stupňuje se nenávist vůči Rusku, USA haraší zbraněmi, po Ukrajině a Bělorusku zkusily vyvolat převrat v Kazachstánu. Ukrajinu Rusové prokaučovali a stala se z ní rozbuška. Bělorusko odvrátilo svůj Majdan a od té doby se neúspěšná hlavní tvář převratu v režii Západu Cichanouskaja toulá po akcích, kam ji pozvou. V Kazachstánu už Rusko nic nenechalo náhodě a bleskově zasáhlo a pomohlo vládě ukončit pokus o změnu.

  Přesto je plno lidí, kteří si myslí, že jde o náhodu a při upozornění na tento souběh nadhodí otázku typu:,,Pojďme začít tím, jaký tvar má naše planeta?“. Jistě, o některých výše uvedených skutečnostech lze vést nekonečné spory, protože částečně chybí odborná diskuse, u jiných zase média a politici extrémně mlží, další prostě vůbec nepustí mezi veřejnost. Když tedy začneme postupně komentovat jednotlivé události, pak 5G, chemtrails a globální oteplování patří do stejně sporných témat, ke kterým různé strany dodávají důkazy a protistrany se jim pouze usmívají. Běžná populace k tomu nemá žádné hmatatelné důkazy a ti, kteří je možná mají, s nimi zacházejí tak, že nejsou úplně prověřené a důvěryhodné. Každá z nich je na mnoho samostatných kapitol. Čas ukáže pravdu a s výjimkou oteplování to pro nás může být velmi nepříjemné rozuzlení. Klimatické změny se zdají být nejjasnější, jenže nejsou. V dlouhé historii Země jich bylo tolik, že tvrdit o údajném dvoustupňovém oteplení něco jako o tragédii, kvůli které se musí naprosto vše změnit, ovšem mnohdy jen na oko, je prostě drzost a zlý úmysl. Zvláště tehdy, když si uvědomíme, jaký zastávají Evropská komise i OSN přístup k velkým lodím, soukromým jachtám a tryskáčům, k zásobování Evropy potravinami a plodinami, které bychom vůbec nemuseli dovážet, pak si musíme uvědomit, že jde jen o hru s námi, kdy si smyšlené trumfy vzali do ruky politici a nadnárodní koncerny.

  Tím se ovšem dostáváme k drsné realitě zvané Green Deal. Nabral na síle a povede k likvidaci mnohého z toho, co dělalo náš život příjemným. Stačí třídenní blackout a ztráty budou natolik obrovské, že se z něj Evropa jen tak nevzpamatuje. Vypínáním elektráren v Německu k němu nemusí být daleko. Nejde však jen o aktuálně možný nedostatek energie, budoucí plánovaná elektrifikace dopravy nás dostane do ještě větších problémů. Jen málokdo, například automobilka BMW, pokračuje ve vývoji velkých spalovacích motorů, ostatní často srazili paty a poslechli. Namátkou Volkswagen chce přejít kompletně na elektřinu v krátkém horizontu. Zkuste pohovořit s některým z manažerů bokem mimo kanceláře Škodovky a možná Vám sdělí, jak velké obavy mají z toho, až bude Enyaq jezdit dva tři roky. Na jednom, který má najeto 25 000 km, poklesla kapacita baterií v krátké době  o více jak 25%.  Ve velmi krátkém období. Green Deal se stal náboženstvím a jak víme, ta bývají často velmi nemilosrdná a nebezpečná. Ke Great Resetu nás poté pomocí malého dílku cukru, velkého biče a totální kontroly příjmů, výdajů a pohybu dostanou tak snadno, že se budeme divit. Stačí vše zdražit, zvýšit daně a zrušit národní měny a nahradit je virtuální. Ve takovém světě si pak budou moci dělat vše, co si zamanou. Ptáte li se kdo, tedy se podívejte, kdo za poslední ě roky nejvíce navýšil svůj soukromý majetek.

  Antiruské nálady s tím vším dobře pasují. Rusové si v podstatě jedou pod Vladimírem Putinem vlastní ligu, ovšem potřebují se cítit bezpečně. Nárazníkovou zónu se Američané a Západ snaží prorazit už dlouho. Mít jejich jednotky na Ukrajině je pro Moskvu stejné, jako by Rusové měli ty své v Mexiku nebo v Kanadě. To samé platí o Bělorusku a Kazachstánu. Proto je podpora Moskvy v těchto státech logická stejně, jako zabránění vytvoření americké černomořské flotily se základnou na Krymu. Můžete si myslet cokoliv o demokracii, střetu ideologií či něco jiného, ale Rusové si prostě brání své a příliš dobře znají invazní přístup americké diplomacie v závěsu s armádou. Navíc mimo své svobody mají co bránit. Vlastní dostatek nerostného bohatství, díky Putinovi nastartovali ekonomiku, mohou si dovolit potravinovou nezávislost, a především na jejich území dosud nepronikli ti největší dravci světa, případně jsou pod přísným dohledem. Nesmysly, které říká premiér Fiala, tedy zbavit se závislosti na Rusku, o což se chce jeho vláda snažit, nás bude stát v budoucnu mnohem více než 2 ultradrahé roky s covidem.

  Pandemii necháme dnes být. Její vývoj pokračuje údajným šířením omikronu, stupňováním aktivity na obou stranách barikády a drsnou diktaturou, proti které míří nejen demonstrace, ale i spojování odborníků, právníků a částečně policistů a zdravotníků nesouhlasících s jednostranným vnímáním covidu. S tím souvisí vyhlašování všech opatření, o nichž chybí odborná diskuse, jsou ignorovány argumenty a přehlíženy následky. Do středu zájmu se dostávají i smlouvy mezi politickou reprezentací a výrobci vakcín, které jsou utajovány, přesto z několika prosáklých informací je zjevné, že jde o nejšílenější a pro jednu stranu extrémně nevýhodné, pro druhou naopak neméně výnosné kontrakty sjednané v moderní historii lidstva. Vše výše uvedené není součástí náhody. Za absolutní většinou toho jsou ti samí lidé. Opravdu se tedy musíme nejdříve bavit o tvaru naší planety?

Jindřich Kulhavý

 
.