Právě se nacházíte:

Šťastné a veselé

23. 12 2017

www.inadhled.cz  Vánoční svátky jsou v plném proudu, dárky jsou nakoupené a purpura zavoněla svátečně vyzdobenými příbytky. Hospodyňky mají hotovo, jejich několikatýdenní práce vrcholí slavnostní večeří, a poté už přijdou na  řadu  rozzářené dětské oči, jejichž pohled míří pod spodní větvičky vánočního stromečku. Radost těch nejmenších patří k Vánocům stejně, jako setkání s nejbližšími a vzpomínka na ty, kteří nám chybí nejvíce.

  V průběhu posledního týdne v tomto roce připravujeme malé změny. inadled přejde na lepší zabezpečení, možná dojde k lehké grafické úpravě a zrychlí se načítání. O všem budeme informovat na facebookových stránkách a jednou ze změn bude zadávání do vyhledávače s předponou https. Jinak ale zůstane vše při starém, prioritou je nadále vás bavit, těšit a přinášet informace a názory.

 Až dnes večer zazní tradiční koledy, opatrně povečeřte v kruhu nejbližších, komu se to z různých důvodů nepodaří, nechť jim věnuje své myšlenky, rozdejte si dárky a možná navštivte půlnoční mši. Přejeme Vám krásné prožití těchto dnů a hodně štěstí. 

J3.K