Právě se nacházíte:

Strach je čaroděj….

3. 07 2016

  www.inadhled.cz    Eskapády a lopingy, které jsou schopni dělat naši mocipáni jen kvůli svému udržení se u koryta a v případu Babiše i u zdroje dotací, aspirují na varietní vystoupení. Blíží se volby, což se dá říct de facto vždy, tentokráte jde však opravdu o hodně.  

  Zatím co Britové si vybrali svou budoucnost bez EU, Rakušané dostali díky opakujícímu se prezidentskému klání novou šanci, možná už pochopili, že strana Zelených se nestará o ekologiii, ale její prioritou je proimigrantská ideologie. Francie má svou Marinu Le Pen a s ní naději, Švýcaři přestal o vstupu do Unie uvažovat, Maďar Orbán kritizuje poměry v Bruselu, náš Sobotka s Babišem, jakožto vládní lídři, hledají usilovně jakoukoliv možnost, kterou by se zalíbili naprosto všeho schopným a arogantním šéfům z belgické metropole. Očekávejte tedy brzy přechod na eura a plno dalších přískoků směrem na Západ.

  Způsob, jakým se o to pokouší, je pro naše občany alarmující. Mediální masáž spojená se lží, zkreslováním faktů, zneužívání médií, to vše je slabý odvar proti tomu veřejným prohlášením o nemožnosti uskutečnit referendum o našem setrvání v pochybném spolku zdaleka ne suverénních zemí. Pár dalších výroků lidí podobných páterovi Halíkovi o tom, že občané jsou příliš omezení na to, aby pochopili, jak výhodné je být součástí EU, potvrzuje absenci úcty a vděku k voličům a prostým lidem. Místo obrany národních tradic a hodnot přitakávají šílencům, jejichž jména slyšíme často v situacích, kdy se mluví o zákazech, nařízeních, omezeních a poslední dobou i o pomstě svobodným Britům. Juncker a Schulz nyní ukazují nejen svou bezcharakternost, ale i jistou omezenost, což našim elitám nevadí a se shrbenými zády vysílají signály o své podpoře.

  Jak už je výše uvedeno, jde jim o moc. Evropské dotace nepřehledně končící v Agrofertu, předehřátá místa v europarlamentu a komisi, prostě prachy, mamon, bezpracná obživa a tučná penze ve věku, kdy normální občany čekají ještě téměř dvě desítky let tvrdé práce. Jde o mnoho lákadel pro ty, kteří lopatu v ruce nikdy nedrželi.

  Nařízení EU nabírají na obrátkách a týkají se téměř všech odvětví. Komisaři mluví do všeho, co je napadne.  Zbraně, kotle na topení, potraviny, zemědělství, zateplení, …seznam by byl dlouhý a zdaleka netušíte, s čím vším se a nás chystají. Přidejte si k tomu agresivní protihotovostní politiku,   zásahy do soukromí, je otázkou času, kdy budou povinné čipy a v autech palubní černé skříňky, kontrola bude totální.

  Naši fajnšmekři ve vládě jdou ještě dále. Prokazování nabývání majetku, teror v podobě jeho zabavování v případu, že jste x let neschovávali doklady o jeho historii, registrační pokladny hlídající Vaši peněženku, naprostá kontrola vašich účtů v bankách, pořád se Vám to líbí? Babiš se přímo vyžívá v likvidaci podnikatelů. Sobotka neustále mele nesmysly a na otázku, jaké má svědomí v kauze OKD, se jen přitrouble usmívá. Ti chlapci si připadají beztrestní. Kam až mohou zajít, aniž by se něco přihodilo? Nelze již jen přihlížet tomu, jak se chovají a u toho i tváří. Vedou nás lidé bez svědomí, úcty vůči nám všem, lumpové a neřádi. Vám to snad nevadí?

J3.K