Svatý Valentýn, svátek zamilovaných

14. 02 2022

www.inadhled.cz  Tento svátek jistě patří k těm oblíbeným, především květináři a obchodníci se sladkostmi, ve vyšších sférách s kabelkami a v těch nejvyšších s automobily z něj mají vcelku radost. Zamilovanost je krásné pomatení smyslů, pozdější láska vyústěním z procitnutí z prvního poblouznění a rozvod či rozchod jsou bohužel následným pochopením situace, kdy předešlé dva stavy byly především přáním, nikoliv skutečnou realitou. Může se se ovšem stát, že jsme přírodou nastaveni tak, že v rámci jistého zdraví potomků a pozdějšího pokračování lidského rodu jsou lidé naprogramováni na vztah trvající po určitou dobu a pro pozdější změnu partnera při založení další rodiny. Jak to s námi při našem stvoření mysleli, to netušíme, nicméně při pohledu do říše nám blízkých savců se zdá, že tomu tak je a počet rozchodů a rozvodů tomu i nasvědčuje. Nekažme si však právě dnes iluze, je Valentýn a muž a žena k sobě patří. Bohužel zamilovat se lze různě.

  Jako vždy u nás, i dnes vynecháme lásku mezi dalšími desítkami pohlaví, nejsme jejich příznivci. I když akceptujeme jistou matematickou úchylku, která bývala 4%, momentálně je to mnohem více, to pod vlivem mediálního a politického harašení. Liberalizace zasáhla do vztahů a bohužel natolik, že nám je předváděna i na ulicích dokonce v průvodech. A když vidíte duhu na dětském kanálu ČT:D, tak jistě tušíte, kam to celé směřuje a pro naše děti má být jednou tento symbol úchylky normálním jevem. Takže i když jistě tyto homopáry dnes také slaví, my se jimi zabývat nechceme. Bohužel existují ještě škodlivější úkazy, než je láska mezi stejnými pohlavími. Například přílišná sebeláska, zamilovat se dá do hmotného majetku, vůně peněz má v sobě také jistou dávku erotiky. No a nakonec tu máme vztah k jistým ideologiím. Takové zamilování může hraničit s šílenstvím.

  V poslední době jsme svědky toho, jak ty nejvyšší elity extrémně bohatnou. Jde o směs sebelásky a touhy po majetku a moci. K tomu, aby dosáhly kýžených cílů, potřebují mnoho užitečných idiotů. Těmi jsou politici, protože ti za peníze prodají i svou matku, natož národ, ke kterému nic necítí. Na jedné straně tak stojí strůjci Green Dealu, ukrajinské krize, covidohysterie, Great Resetu, totální kontroly, liberalizace světa, regulace počtu obyvatel, na druhé jsou poté politici, bankéři a samozřejmě to vše je podporováno médii. Od Valentýna jsme tak přešli razantně k úplně jiné lásce, tedy k moci a bohatství. Jde o naprosto zničující vztah pro jednotlivce i národy, nakonec možná pro celou planetu.

  Jistě jste zaregistrovali informace, ve kterých se uvádí, že Bezos, tedy topmiliardář, se rozhodl sestavit tým odborníků, který by se zabýval jakýmsi elixírem mládí zajišťujícím dlouhověkost či nesmrtelnost. Zastavení stárnutí buněk je jistě výzva, za kterou mu stojí utrácet miliardy, protože v případu úspěchu by tu mohl být velmi dlouho, a navíc by výsledek svého projektu dále zpeněžil. Jistě by to nebylo určeno všem, ale pouze těm, kteří na to budou mít. Ostatně víme, že udržet se co nejdéle při životě se daří především příslušníkům rodů typu anglické královské rodiny. Rockefellerů, Rothschildů, ani Soros není zrovna mladík. Biologové pracující například pro NASA dokážou díky znalostem z kosmického výzkumu péčí o sebe udržet svůj organismus v kondici ještě lépe, přičemž na rozdíl od elit nepoužívají adrenochrom, který se získává způsobem všem normálním lidem se příčícím a při němž trpí a často umírají i děti. Přístup elit k výdobytkům moderní vědy je tak nejen ukázkou sebelásky, ale zároveň je třeba si uvědomit, že peníze jim na to vše jdou od nás. Někdy nenápadně, jindy, například díky covidu, naprosto evidentně. Stačí si uvědomit, jak se znásobil majetek těch nejmocnějších za poslední dva roky.

  Zdaleka ne vše je však tak jasné, jako Bezosův plán jak vyzrát na věk. Přes politiky proteče tolik peněz, že najít mezi nimi skutečně poctivé lidi je skoro nemožné. Lidská chamtivost spojená s prosazováním cizích ideologií je kombinace, kterou vnímáme každý den. Žádný logicky uvažující člověk nemůže schvalovat natolik scestné plány, jakými je válka na Ukrajině, Green Deal s celou elektrifikací automobilové dopravy, přičemž létání v tryskáčích, především soukromých, si nadále ponechají, či zbavení lidí veškerého majetku a jeho přesun k elitám. To lze pochopit jen jako obrovskou korupci, která musí být natolik mohutná, že lidé vstoupivší do politiky prodají vše a cokoliv, na co jen dosáhnou. A to se právě nyní děje. Začali jsme svátkem zamilovaných a zjistili, že láska k penězům a sebeláska jsou ty nejdestruktivnější vztahy, které nás jednou zničí. Mějte se rádi mezi sebou, ale dejte pozor na ty, kteří si vybrali jinou verzi lásky. Proti nim je třeba bojovat.

Jindřich Kulhavý