Právě se nacházíte:

Svět je plný absurdit

9. 07 2020

  www.inadhled.cz   Před 30ti roky jsme opustili život, o kterém jsme si mysleli, že byl plný šíleností. Srp s kladivem a rudá hvězda pro nás zůstaly symbolem diktatury proletariátu a zvláštností v podobě prolhané komunistické propagandy vytvářející dobrý výsledek i z naprostého propadáku. Tyto symboly nyní nahradily Havlovy lavičky stojící stovky tisíc, zatímco sochy velikánů padají k zemi. Ostatně samotného Havla lze s odstupem času skutečně považovat za absurditu. Oblbování školáků a studentů, hra na falešnou solidaritu a trapná přátelství uzavíraná na dálku jako družba možná pár let po ,,sametu‘‘ přinášely úsměv na naši tvář, nicméně to vše tu máme zpět. Plánování pětiletek tak, aby se po čtyřech letech mohlo slavit jejich splnění, se zdálo být minulostí. Jak naivní jsme byli.

  Varšavskou smlouvu nahradilo členství v NATO. Kdysi jsme se smáli prastaré vojenské technice často původem ze Sovětského svazu, která občas dost zlobila, nicméně když s ní dorazili na ukázku vojáci ze země jejího původu, nestačili jsme se divit, co s těmi vraky dokážou. Jenže teď jsme součástí Severoatlantické aliance, ruské zbraně patří k nejužší špičce a samotní Rusové budí hrůzu i u takových machrů, jakými jsou Američané. A to se ještě úplně neví, čím Rusové disponují, nicméně existují dohady o tom, že bychom byli překvapeni. Naše armáda se rozpadla, její torzo připomíná skautský oddíl. Máme více důstojníků než pěšáků, pod střechami skladů stojí stále ty samé uloženky, neboli nákladní auta typu Avia a V3S. Moderní pandury dokázala vyřadit z provozu stará Fábie. Nejsme schopni ochránit své hranice nejen před případnou zahraniční intervencí, ale ani před migranty, kteří je mohou překonávat s baťohem na zádech.

  RVHP se rozpadla víceméně během pár týdnů. Přišlo období rozprodávání státního i soukromého majetku a vše vyvrcholilo vstupem do EU. Ta už dávno neměla nic společného s kdysi vzorovým EHS a postupně se převtělila do obdoby RVHP, ovšem s mnohem větším diktátorským systémem. Opět se dopředu plánuje, přerozděluje, upřednostňuje, dotuje, krade. EU však není jen o hospodářské spolupráci, především jde o politický subjekt, jehož úkolem je rozbít národní státy, jejich svrchovanost a identitu jednotlivých národů, to vše promíchat s čokoládovými muslimy. Vrací se tak genocida namířená proti původnímu obyvatelstvu a Židům. S tím mají zkušenosti především Němci, kteří však dlouhodobě nemají rádi ani Slovany. Snaha podrobit si je je nekonečná a jestliže nyní nedosáhnou na Rusko, dělají vše proto, aby zlomili tvrdohlavé Poláky, Čechy a přidali neslovanské Maďary. 75 let po kapitulaci nacistického Německa tak už opět tamní ministr zahraničí vyhrožuje přes hranice prosazováním vlastních zájmů, tentokrát týkajících se vnucování nám migrantů, které si Merkelová pozvala z důvodů, které jsou pro logicky uvažujícího člověka i jen s průměrným intelektem nepochopitelné.

  Smysl samotné migrace může být pouze snahou o destrukci Evropy. Jde o paradox. Snad dosud nejméně problémová část světa má být obětována jen proto, aby byly uspokojeny představy úzkého kruhu elit o pokusu, smyslem kterého je zjistit, jestli dokážou Afričané rozložit vyspělou civilizaci a také za jak dlouho. Evropanům jsou odebrány zbraně, takže se nemohou nijak bránit fyzickým útokům, pokrouceno právo tak, aby většinou náhlou schizofrenií napadení muslimové byli de facto beztrestní, finanční a sociální služby upraveny přímo na tělo těmto sarančatům, takže buď za nic neplatí, nebo za využívání systému dostanou ještě bohatě zaplaceno. Z evropských žen se stala lovná zvěř kratochvíli vyžadujících Afričanů a Arabů.

   Pedofilie se stává normou pro vstup do elitních klubů a spolků. Už nestačí uzavírání svateb s dětskými nevěstami u muslimů, ale dochází k zneužívání dětí ve velkém v nejvyšších patrech společnosti. S dětmi se obchoduje, na čemž má velký podíl podpora homosexuality a uzavírání občanských svazků mezi zástupci LGBT komunity. Popírání vedoucí úlohy klasické rodiny při udržení světové populace hraničí s nepochopením přírodních zákonů. Naprostá ignorace spojení muže a ženy přinášející život je jednou z největších absurdit této divné doby.

  200 let trvající technická revoluce přinesla progres v mnoha oblastech našich životů. Máme automobily, motocykly, letadla a další moderní dopravní prostředky. V době, kdy jsou díky vývoji na momentálním vrcholu a poskytují nám svobodu, radost a praktičnost, přichází skupina šílenců se Zeleným údělem. Tito ekoteroristé si vzali velkou část lidstva jako rukojmí a rozhodli se vše dosud tak propracované zničit a nahradit něčím, čeho budoucnost je naprosto nejistá. Navíc průměrná znalost matematiky, fyziky a ekonomie jasně říká, že jakýkoliv pokus o totální eklektrifikaci autodopravy nás nejen, že vrátí o století zpět, ale navíc je prostě nemožné.

  Jednou bude toto století označováno za dobu plnou tragických a nevratných omylů, které přibrzdily naši civilizaci, a její lídři hloupostí, neschopností, neznalostí a popíráním reality dokázali zničit mnohé z toho, co předešlá generace se skřípěním zubů budovala. Komunismus, socialismus a kapitalismus byly nahrazeny liberalismem. Co to je? Šílenství, v němž se spojuje idiocie, poraženectví, diktatura, naivita, násilí, neúcta, agresivita a davové šílenství. Nejsmutnější na tom všem je, že se toho účastníme právě my. Jak se na nás budou dívat budoucí generace? Přinejmenším nás budou považovat za blázny.

Jindřich Kulhavý